Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

awe
8. jún 2009

caute kocky 😉
lolka - veeelka gratulacia k tehu 🙂 drzkaj sa.
bittka - drzim palce, nech ta caka tiez taky krasny vysledok ako lolku 😉
Vieri - a ty kedy budes pocut srdiecko a zmenis si pas zo snazilky?

awe
8. jún 2009

aj ostatne kocky, drzim palce...stale vas citam, aj ked teraz neprispievam, lebo nemam cim...my sme si dali od babatkovskych veci troska pohov...snazime sa na to moc neupinat a uzit si leto a po lete sa uvidi, co dalej 😉

vika34
8. jún 2009

ahojte,nebola som tu dlhšie,dnes som bola na povinnej krvi,ktorá bola negatívna,čo som vedela,lebo od piatku som dostala predčasne menzes,takže bohužiaľ tento pokus opäť nevyšiel,nelámem ešte nad sebou palicu a idem na jeseň aj do posledného ,dúfam úspešného IVF,držím všetkým palce,pá

vierka
9. jún 2009

dobre ranko kocky 😀

v prvom rade lolke velkaaaaaaa gratulaaaaaaacia 😀 no to je super 😀

awe - ahojcek, tak si pekne aj s muzikom uzite leta, treba nacerpat nove sily a oddychnut si... ja idem na utz zajtra a potom si hned zmenim pass 😀

vika - to ma mrzi, ze to bolo negativne ☹ teraz musis prejst tym najhorsim a potom sa dat zase dokopy a ist dalej...

loginka
9. jún 2009

ahoj vieka, drzim na zajtrajsi utz palce!

vierka
9. jún 2009

loginka - ahojceeeeek... dakujeeeeem 😀
my sme tusim take dve ranne vtacata 😀

loginka
9. jún 2009

tak to daleko doskaceme 🙂 🙂

vierka
9. jún 2009

a skor skapeme 😀 😀 😀

loginka
9. jún 2009

jaj to hadam nie 😲
ranne nevolnosti, nic?

vierka
9. jún 2009

no to urcite nie, ved sme silne zenske, tak prezijeme vsetko 😀
nevolnosti zatial celkovo nic 🙂 ved uvidime co povie zajtra lekar...

bittka13
9. jún 2009

ahojte kocky, dobre ranko 🙂

vierka
9. jún 2009

bittka - dobre ranko, ako dnes? 😀

bittka13
9. jún 2009

noooo celkom v poho... 🙂 , uz ma prestalo aj boliet brucho tak uvidime ako sa to bude dalej vyvijat 😒

vierka
9. jún 2009

bittka - tak to je dobre, ze brusko uz zcalo posluchat 😉 a chodis aj do prace, alebo ako si na tom?

bittka13
9. jún 2009

chodim do prace, mam taku kludnu pracu za kompom... takze aspon sa cez den nejako premotam 😅 inak by som asi cely den len rozmyslala nad tym co bude...

bittka13
9. jún 2009

ale vela v praci aj tak neurobim... dufam, ze ma za to nevyhodia skor ako stihnem otehotniet... 😀

vierka
9. jún 2009

bittka - tak to mas dobru robotku, to je dobre ze chodis do prace... cloveku to potom aspon cele tak rychlo prejde 😉

gregy
9. jún 2009

Ahojte 😉 no dnes mi je už o poznanie po psychickej stránke lepšie uvidíme čo so mnou zase urobí štvrtok ale zatiaľ sa držím ... krvácanie ustupuje ale test som si dnes už nerobila možno skúsim vo štvrtok ešte uvidím. Dnes mi zatiaľ nebolo ani zle ale mám riadne naliate prsia 😕

Včera som hovorila ešte s jedným Dr. a ten sa vyjadril že ak to aj nebude mimomaternicové tak tomu tehotenstvu veľkú šancu nedáva kôli tým nízkym hodnotám v pokročilom čase ... nuž ja verím že sa to ešte môže zvrátiť ale len čas ukáže ...

myslím na vás hned ako budem niečo vedieť ozvem sa paaa 😉

bittka13
9. jún 2009

jasne gregy len sa drz !!!

loginka
9. jún 2009

myslime na teba gregy!

riska
9. jún 2009

gregy, hlavne, aby si už vedela na čom si, ved to čakanie je najhoršie 😖
a ako sa maju ostatne nádejné tehulky?

vierka
9. jún 2009

gregy - hlavne my myslime na teba!!! drz sa mojko!!!

lolka
9. jún 2009

gregyyyy, drz sa a bud v pohode. uz to bohuzial nezmenis, tak nech to dopadne ako dopadne, hlavku hore 😉

vierka, kedy ides na ultrazvuk do FC ?

vierka
9. jún 2009

lolka - kedze som otehu prirodzene, tak mi to potvrdzoval moj gyndos... takze teraz chodim zase uz len k nemu 😉
ty ides kedy?

bittka13
10. jún 2009

caute kocky ! nieco nove ??? nejake nove tehulky ?!? 😀

loginka
10. jún 2009

no predsa minim. my dve 🙂 mne to aspon tak doktor povedal: odteraz ste tehotna 🙂

bittka13
10. jún 2009

loginka - xi,xi,xi..... ano presne ako hovoris 😀 .... takze opravujem svoj vyrok su tu este nejake ine nove tehulky okrem nas dvoch ?!? 😀 😀 😀

ina7
10. jún 2009

ja, dva bobčekovia v brušku a dvaja v mrazničke 😀 ... uvidíme o 2 týždne ako sa im páčilo

skorki
10. jún 2009

Ahojte kocky, prosim, neviete mi povedat, kolko sa doplaca vo Ferticente za laparoskopiu ak mam Spolocnu zdravotnu poistovnu? Dakujem.

kellynka7
10. jún 2009

caute baby chcem sa spytat ako prebieha odobratie folikulov? Idem do ferticentu v piatok a straaaasne sa bojim.Ako dlho trvala narkoza a ci vam potom nebolo zle.Ďakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre