Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

misi33
11. jún 2009

tak to je dobra spravicka.
oproti tomu co sme nechali v gyn five to je dobry rozdiel.nam doki vcera spominal len zamrazenie,ze stoji 200€
ale aj spolu s tym to je fajn.

loginka
11. jún 2009

myslim ze zena to vyciti a urobila si dobre 🙂

loginka
11. jún 2009

je to riadny betar, ze sa neukazal vtedy na sono 🙂

gregy
11. jún 2009

misi o zamrazení ja neviem nič my sme takí špeci prípad ja mám málo vajok a môj muž málo spermí takže mrazenie sa ma veľmi netýkalo ale aj tak sa nám podaril jeden nádherný zázrak 😀

a čo sa týka financií aj keby bol FC drahší čo nie je tak prístup sa porovnávať nedá ja som sa v FC cítila ako doma ... tá starostlivosť po OPU sestričky sú milé a radi ti so všetkým pomôžu no proste naozaj ja im ďakujem za všetko .... a verím že aj po druhé mimi si pôjdeme k nim oni sú proste zlatí aj Bianka sa k nim prehodila a už skoro rodí 😉
A keby si videla tú raosť akú so mnou dnes tam prežívali no proste to je na nezaplatenie ....

gregy
11. jún 2009

loginka to je beťárka, to bude baba ver mi !!!! no si vezmi že v pondelok nebolo nič videieť teda doki mi po obede povedal že neaká bodka ale nebral to vážne a dva dni už má 6 mm 😀

loginka
11. jún 2009

jasne, ved bola este malinkata 🙂
si doma teraz? ake mas hcg?

gregy
11. jún 2009

som doma do 3 mesiaca nič neriešim so šéfinom sa neako dohodnem a HCG až po obede ale ja osobne typujem okolo 1500 😀

loginka
11. jún 2009

spravne, a ako sa citis? (fyzicky 🙂 )

kellynka7
11. jún 2009

ahojte diky baby ste zlate ze ste mi to takto vysvetlili, zajtra na mna myslite 🙂
gregy to je krasne drzkam palce aj nadalej

gregy
11. jún 2009

veľmi dobre ... dnes ma ešte ani nenaťahovalo takže fajn 😀 a prsia mám trochu zvačšané ale nie sú citlivé ... snažím sa jesť 5 krát denne a veľa ovocia a zeleniny a len ležím a ležím a ležím mimochodom akurát sme včera menili interiérové dvere a tu je taký bordel že ma až zrak prechádza ale som si povedala že nech že počká taký bordel ešte týžden dokým sa manžel nevráti zo služobky ja na ten čas pôjdem zase k svokre takže mi to vadiť nebude 😉 a potom príde maminka s krstnou a poriadia mi no komu že je lepšie 😀 😀 😀 😀

loginka
11. jún 2009

🙂 ja sa tiez snazim prehliadat ten prach a chumace na zemi - nechce sa mi nadrapovat s vysavanim
uz hovorim mojmu drahemu, ale on take veci nevidi 🙂

gregy
11. jún 2009

joj logi kebyže prach ale tu je normálne že stavebný neporiadok a to ešte ide manžel aj kachličky v kúpeľni a v záchode kôli zárubniam zrezávať no horor ale neva ja som šťastná že sme ich vymenil takže kašlať na bordel 😀

ina7
11. jún 2009

gregy - supeeer. aj ja mam slzy v ociach. drzalo ti palce tolko ludi a ta tvoja dovera voci drobcekovi - vidis, nemohol sklamat maminu, ked v neho verila. 😀 😀 😀 dobry pristup k upratovaniu, len sa pekne setri. ja som si uz pozerala do mudrej knizky a v prvych tyzdnoch babo rastie dvojnasobne, kazdy tyzden dvakrat take. o chvilku bude ako kinderko, uvidis? 😉 kamoska mala vcera obrazok z utz zo 6 tt a normalne hlavicka, telicko, ocko ... uzasne.

kellynka, vazne neboj, nie je to nic hrozne. mne sa manzel smial, ze ako som im blabotala, ked som sa preberala z narkozy. ze ja neviem byt ticho, ze som sa musela zapojit do rozhovoru. 😀

gregy
11. jún 2009

ina ďakujem 😀 zajtra idem rovno ku svojmu gynekológovi tak som zvedavá čo mi povie 😀 ked som sa pozrela na to moje sono tak to je ešte také malinké ale ked sa na to dobre pozrieš už je tam náznak hlavičky a telíčka no proste jeden zázrak 😀

petkaerdal
11. jún 2009

ahojte,
gregy ,super spravicka 😉 ,drzim palce,aby bolo nadalej vsetko ok

vierka
11. jún 2009

greeeeeeeeeeegyyyyyyyyyyyyyy - jeziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis, ja sa tak tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim s tebou... gratulujeeeeeeeeeeeem mojenko z celeho srdiecka a neboj sa, dneska ten tvoj drobec tak vysokym HCG vytrie vsetkym zrak!!!!!!!! 😀 😀 😀

ina - je to vazne uzasne a ked si zoberies, ze uz v 8 tt vidis aj take malicke bodocky pri telicku a z tych budu rociciky a nozicky... no zazrak 😀

bittka13
11. jún 2009

gregy - !!!!!!!!!!!!!!!! co dodat ?!?!? odpadla som rovno a slzy v ociach .............. samozrejme od radosti 😀 😀 😀 ... 3x HURAAAA drobcekovi a aj tebe za tu odvahu vydrz a vsetko co si tu ukazala !!!! si normalne hrdina ty aj tvoje malicke !!! tak uz vam len odom srdecne gratulujeeeeeeeeeeeeeeem 😀 😀 😀

Suhlasim, ze toto je suverenne sprava dna 😀

gregy
11. jún 2009

kočky ďakujem 😀 naozaj Vám ďakujem za podporu ja viem že sme si už všetku smolu vyčerpali na začiatku a už to bude len a len dobré a ak budem plakať tak len od šťastia 😉

vierka v ktorom tt si šla na srdiečko? predpokladám že také dva týždne ešte asi budem musieť počkať lebo som 5 týžden od poslednej menštruácie tak neviem ako sa to ráta?

vierka
11. jún 2009

gregy - no ja som videla srdiecko vcera 😀 to bol 8 tt... prvy krat som bola na utz v 6 tyzdni a doki povedal, ze to este urcite nebude, ze az tak o tych 10 az 14 dni... takze mozno okolo toho 7 by uz mohlo byt vidiet... 😉
a rataju sa tyzdne od prveho dna poslednej mrchy 🙂

gregy
11. jún 2009

no tak to potom sedí ja som teraz vlastne v 5 tt a asi tak za dva týždne by mohlo byť srdiečko vidno 😉 juuuuj už teraz sa neviem dočkať ako ho budem počuť biť a ja viem že biť bude 😵 😵 😵

kellynka7
11. jún 2009

ina tak som zvedava co ja narozpravam dufam ze moc nie 😀

vierka
11. jún 2009

gregy - to by uz mohlo, pri takom bojovnikovi 😀 ja som ho nepocula, ja som ho len videla ako blika 😀

bittka13
11. jún 2009

kellynka - drz sa zajtra !!! budem na teba myslit a drzat ti palce aby si to vsetko v pohodicke zvladla... 😉

gregy
11. jún 2009

kelly z toho si nič nerob mne manžel hovoril že som ešte poriadne nebola prebratá a už som dokiho spovedala že koľko vajíčok máme 😀 sa smial na mne ale potom to bolo super po pol hodke už vedel a od dvier mi kričal že máme 3 a ja som plakala ako dážd od sťastia 😀

gregy
11. jún 2009

vierka jasné videť 😀 😀 😀 😀 to vieš som teraz úplne mimo tak sa mi to pletie 😀 😀 😀

kellynka7
11. jún 2009

bittka dakujem veru budem potrebovat podporu lebo ja som taky strachoprd ale co nespravime pre nase babo
gregy ty si toho dokazom ze si verila a vydrzala vsetko to cim si musela prejst

babulka123
autor
11. jún 2009

gregy.. este tam musime dokopat Pahu...
ale taka som rada z teba.. zajtra sa na teba tesim a priprva sa .. budeme straaasne OPLUVAT pahu..

gregy
11. jún 2009

dnes som jej povedala že na moje meniny ktoré mám v novembri si od nej prajem pozitívny tehu test 😀 a že žiadna zimná lyžovačka že v septembri stúpa do FC tak sa rehnila ale že oki že to mám teraz pod palcom ja 😀 😀 😀

babulka123
autor
11. jún 2009

dobreeee.. suhlasim. ...
my ju tam s Tadeasom { Lukasom alebo Ninkou } vykopeme.. heheheh
ozaj foto daj do albumu..

bobjan
11. jún 2009

Ahojte🙂

Gregy, super 😉 Držím palce ďalej 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre