Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

gregy
19. jún 2009

logi a teraz ukáž testíky 😀

loginka
19. jún 2009

gregy, odfotitelny mam len jeden zo vcera, pred tym tam bol len taky slaby naznak 😉

gregy
19. jún 2009

a ktorými si sa nakoniec testovala?

loginka
19. jún 2009

rapi clear 😉

loginka
19. jún 2009

dakujem za gratulacie, ficim na chatu (nealkoholicku 🙂 )

babulka123
autor
19. jún 2009

LOGINBKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ja sa tak tesi ... stara partia z GF konecne tehotnie... ze ake superske.. tesiiiiiiiiim sa straaasne .. velmi .. .jupiiiiiii

bittka13
19. jún 2009

babenky tehulky - kedy ste zacali pocitovat tehotenske nevolnosti ??? lebo ja sa zatial citim ako keby nic len mam tosicku nafuknute brusko....

babulka123
autor
19. jún 2009

bitka ja az okolo 8tt

bittka13
19. jún 2009

babulka - aha tak diki, lebo uz som nad tym zacala spekulovat 😀

babulka123
autor
19. jún 2009

neboooj este si to uzijes.. ja som ta tiez nevedela dockat a potm .. fuuuha aka som bola rada ked to preslo .. heeh

vika34
19. jún 2009

ahojte,loginka gratulujem,to je paráda
gregy tak ako som ti napísala,moja vIKA ZAčALA BLIKAť Až PO 34 dni ,takže máš ešte čas ,ale je fajn,že už má 10mm,držím palce a už nešúpiníš,je všetko o.k.?
tuším som mala ísť na to IVF až o mesiac neskôr určite by som aj ja bola tehotná 😀 ,jeseňv to istí

vierka
19. jún 2009

Loginkaaa - strasne moooc z celeho srdca gratulujem. Teda uz vlastne z dvoch srdc. Gregy - nevadi ze nebolo srdiecko, hlavne ze pekne rastiete a coskoro dobehnete zameskane. Bittka - ja som v 10tt a zatial mi okrem unavy absolutne nic nie je, tuk tuk tuk na drevo...

loginka
20. jún 2009

no mne uz bolo vcera podvecer tak divne od zaludka 😝
ale dnes je vsetko ok 🙂

riska
20. jún 2009

logi, aj ja sa srdečne pridavam ku gratuláciam 🙂 😀 😵 vidim, že FC je naozaj dobrá voľba 😉

loginka
20. jún 2009

ahoj riska, dakujem, no urcite, nielen pristup ale aj vysledky 🙂

gregy
20. jún 2009

ahojte 😀 logi aj ja si to hovorím že sme nemohli urobič nič lepšie ako zmiznúť z GF do FC 😵

loginka
20. jún 2009

ahoj gregy 🙂 , ako sa mas?

gregy
20. jún 2009

Ahoj no dobre 😉 špiním už len trošku aj to len po tom ako si dám utroš ale snažím sa po ňom minimálne hodinu ležať 😠 no a sem tam ma natiahne a mám naliate prsia a trošku ma aj bolia, taktiež ma pobolieva bruško ako na mrchu ... ináč všetko oki 😀 😀 😀 a nezapnem žiadne rifle 😕 len voľné nohavice na gumičku 😀 😀 😀

loginka
20. jún 2009

ja detto 🙂 teplacky su najlepsie
ale teraz som aj riadne naladovana, takze bembel mam aj z toho

vika34
20. jún 2009

ahojte tehulky,už by som tiež nešla do GF,nielen kvôli prachom ,ale aj kvôli personálu,už aby som aj ja bola aspoň v 12 tt 😀

gregy
20. jún 2009

ozaj vika ja riešim veľkú dilemu ako sa rátajú tt pri IVF v ktrom by som mala byť týždni ked ET bolo 21.5. ? nevieš mi s tým poradiť?

loginka
20. jún 2009

gregy a nepocita sa od poslednej menzes?, pripadne od OPU

vika34
20. jún 2009

ja si myslím,že to treba rátať odo dňa oplodnenia,ale lekári sa aj tak budú vždy pítať iba na datum poslednej menštruacie,sú tri dátumy čo sú napísané v tehotenskej knižke,to dátum PM,dátum prvého pohybu a potom dátum PODľA utz,teda ja som to tak mala pred 12 rokmi,teraz je to možno nejak modernejšie ,takže viac neviem

loginka
20. jún 2009

ahoj vikuska 🙂
ja som do GF uz nemohla ist kvoli istej pani dr, ktora ma naramne povzbudila a bola tiez naramne mila, ked sa nam to stalo a vo FC su fakt velmi zlati a to urcite pomaha ku pozitivnej psychike
budem ti drzat palce, velmi, velmi aby vam to dalsie IVF vyslo, ides na KET?

gregy
20. jún 2009

no to neviem ale teraz ked som bola v piatok na sone tak podľa veľkosti tam dole písalo že som v 5tt + O a to teraz neviem či to bolo akože 5 tt pre mmiminko čo by aj vychádzalo lebo to bolo presne 29 dní od ET, čiže som začala piaty týžden ale podľa toho ako to oni počítajú som už vlastne začala 7tt ... viem že v GF volajú až na 35 deň od ET na srdiečko čo ja budem na budúci týžden takže sa ukľudňujem že ešte ho nemohlo byť vidno ... ale som aj tak z toho mimo ....

vika34
20. jún 2009

logi,čo myslíš tým "to stalo"sorry neviem si spomenúť 😒
JA sa stretávam 3 razy do tt s Behuňovou na atletike,ale nezdravíme sa 😀 ,ja nsom konkr.s ňou mala nepríjemnú skúsenosť a v podstate aj s Stenovou ,to nebolo bohviečo,málo informujú pacientky a potom sa vyhovárajú na sestričky a čudujú ,že niekto neurobil to čo si iba oni mysleli,že urobím
Idem najprv na IVF,lebo už ma tlačí čas,a dúfam,že nebudem musieť ísť ani na KET

vika34
20. jún 2009

Teraz idem riešiť další problém,pred dvoma rokmi som si našla malú hrčku pod bradavkou,utekala som hned na sono prsníkov,povedala dr.že to nič nie je ,ale keby to rástlo treba to vybrať.Minulý rok som bola na kontrole u inej dr.a skonštatovala ,že sa to zväčšilo o 2mm,aby som pre pokoj duše išla na punkciu,ale bola som pred IVF,tak som tam nešla a tento rok som bola zase u tej prvej a tá ked počula ,že sa chystám na IVF,chcela aby som si to dala hned vybrať,že je to 2 cm a nemá to tam čo hľadať,tak mám ísť na Heydukovú na onkologiu na to ,aby mi to vybrali.Počas stimulky sa mi to nezväčšilo,dokonca mám pocit,že sa to zmenšilo,ale teraz mám 3 mesiace pred dalším IVF,tak si to pôjdem dať asi urobiť.Mám ,ale z toho nepríjemný pocit aj ked ma presviedčali,že je to iba nejaká cystička.Kedže nejdeme na dovolenku ,tak to chcem vybaviť,tak to je môj plán na leto,nič príjemné ,ale rada by som to mala vybavené do dalšieho IVF.

vika34
20. jún 2009

GREGY NERáTA SA 5+0 AKO koniec 6 tt a od 6+1zač.7?Alebo je to možno ,že by 5+0 znamenal koniec 5tt?
no som z toho jeleň 😀

gregy
20. jún 2009

Vika a je ešte väčší jelen 😉 Držím ti palce aby si bola oki a čo najskôr to mala za sebou ... mojej maminke to robili tiež ako bola to len cysta ale tá už bola skoro 4 cm veľká ... veľmi rýchlo sa po tom dala do kopy

loginka
20. jún 2009

jasne vika treba to radsej poriesit teraz , a byt ok do dalsieho pokusu

no ja som mala po prvom IVF MA v 8tt aj kyret, takze este sa dost bojim aby bolo vsetko ok 😨
ale teraz viac verim, lebo to tehotenstvo nejako viac citim , tak dufam ze to dobre dopadne a budem sa tesit s rastuceho bruska 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre