• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ferticent v Bratislave, 2. časť

12. februára 2017 
chodim velmi casto cikat a ked vstanem sa citim vyspata a neviem zaspat uz :confounded:

si chudla? to si dobra,mne po injekciach ostali kg...mas ho nadute? to mozno este z odberu,aj ja som ho mala po Et nadute...

moja je kludnucka,ale ked niekto pride,steka ,ako blazniva...

kedy testnes?
22. feb 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky... prisla som vas trochu omrknut, ze co tu mate nove :grinning:

bobjan - a krvny test ti vychadza kedy? ten dalsi pondelok??? :grinning:

petka - a aka je to rasa??? :grinning:
22. feb 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petka, mám ho také naduté..neviem, aj keď málo čo zjem, som hneď nafúknutá :angry: No s tým cikaním je to des, to hej...a cez deň sa ti potom nedrieme? Bývaš aj dlho hore, nie? Moc toho asi nenaspíš... :unamused:
Mne tiež po IVF vždy zostanú kilá hore, ale teraz to zatiaľ spadlo, ale teda na pohľad to nevyzerá...
Neviem, kedy testnem, sa akosi bojím... :frowning2:

Vierka ahoj:slight_smile: no 2.3., ale výsledky budú 3.3., takže ešte je to ďaleko....
Ako inak?
22. feb 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobjan - este raz ahojky... ved testovat nemusis, mozes kludne pockat na krv, da sa to zvladnut :wink:
a ty ides na krv asi tam u vas, ze? :grinning:
inak celkom dobre, prave odisla navsteva - segra s mojimi dvomi krsniatkami, tak som ich vyboskavala a potesila som sa s nimi a zajtra budem este valat sunecky :grinning:
22. feb 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vierka, do krvi je ďaleko a asi testnem, ale neviem ešte kedy... na krv idem tu veru...
Tak to ideme v utorok spolu k dr :wink:
22. feb 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vierka ahoj,
trpaz.spic :grinning:
ako sa mas Vieruska? :grinning:

aj ja som to tak citila bobjan,dufam,ze je to dobre znamenie :wink:
poobede som ani neni,tak trosku,ale nechcem spat,potom nezaspim vecer,ale vcera som zdriemla na 2 hodky poobede :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak v stredu mozes testnut :wink:
22. feb 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiež včera po obede spala :wink: my sme fakt asi spojené :grinning: :grinning: :grinning:
no uvidíme ako to dopadne, v stredu to hádam rozlúsknem..alebo vo štvrtok???? :sunglasses:
22. feb 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kedy sa ty budes na to citit :wink:
dufam,ze aj v tom teste budeme spojene :grinning: :grinning:

co si dame na veceru? :confused:
22. feb 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dobre, ale musím to urobiť potajomky, lebo môj mi to zakázal :zipper_mouth: dúfam,že ťa budem následovať...

Ja som si dala bóku, ale mi je z nej akosi ťažko... :frowning2: To sú nastrúhané zemiaky na hrubom trelci+vajce+hl.múka+soľ+korenie+cesnak a na plechu pečieš, podávaš s mliekom :wink: :wink: :wink: mňam :sweat_smile:
22. feb 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petka - tak to mas mrnusa domka. No ja ani neveceriam, resp. snazim sa jest najneskor tak o siestej, aj to nie vela, aby som zhodila tie stimulacne a utrosove kilecka...
22. feb 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobjan - jasne, v utorok budeme doktorovat spolu. Ved uvidis ci sa odhodlas na test, ja som odhodlana vydrzat aj nabuduce a ist na istotu, ved testy mozu byt aj chybne. Ale ked budes testovat neboj - mangelovi neprezradime...
22. feb 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vierka, veru tie hormóny sú hrúza...ja som sa snažila držať diétu, teraz ju sice nedodržuje, lebo aj tak čo trochu zjem, hneď nafúkne a som dojedla.. :unamused:

Idem kuknúť nejaký film...majte sa tu krásne a pekné sny :slight_smile:
22. feb 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na akom plechu pecies? v rure? to nepoznam,ze by som skusila :wink:
to co je aka blbost na markize,tak som zase otvorila laptop :sweat_smile:

Vierka a kolko kg si nabrala pocas stimulky?
no to je mrnusek,3kg ma

ste tu niektora?
22. feb 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ahojte, ja troška odbočím od témy, chcela by som nájsť na nete, alebo či nemáte odložené - veršovanky - odobierka , prípitok k svadobnému stolu, keď sa vyberá do vienka, odčepčenie, .... alebo kde by som to našla, niečo už som našla, ale mám inú predstavu, ďakujem
22. feb 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, všetkých zdravím a prajem úspešný týžden, hlavne pre bobjan :wink: nech su krásne //

ja tento týžden čakám, či bude schválená žiadost :slight_smile:

baby ešte sa chcem spýtať, to či robia icsi rozhodnú oni, alebo si mam ja povedať čo chcem?
23. feb 2009 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko:slight_smile:

Petka, na normálnom plechu, čo koláč :wink:

Matka, ďakujem. Po odbere príde za tebou embryologička, povie ti koľko máš vajok a na všetkom sa dohodnete. Držím palce :wink:
23. feb 2009 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Bobjan, dakujem za objasnenie, dufam, že mi to rýchlo ubehne všetko, lebo už som nedočkavá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ty môžeš testovať predtým než nastúpiš do práce :zipper_mouth: :dizzy_face:
23. feb 2009 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matka, no to môžem, ale bojim, bojim... :frowning2:

To ti verím, že si nedočkavá, ja som sa tiež tešila, že sa konečne niečo deje a hnalo ma to dopredu :slight_smile:
23. feb 2009 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobjan neboj, ja mám tušáka, že si určite tehu :slight_smile:
ale viem, že človek sa boji, čo uvidí, ja ked som bola 16DPO od IUI a krámošky nikde aj tak som sa bála testovať, a nakoniec mrcha prišla až po vysadení utrošu a dost ma to vzalo, lebo som si myslela že už som v tom :unamused:
23. feb 2009 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne mrcha príde aj cez utroš, minule to bolo 14 dní od OPU, takže ...
ale verím, že bambuľky sú u mňa a krásne si tam hovkajú...
to sklamanie poznám, ale minule ma to nakoplo do ďalšieho pokusu...
23. feb 2009 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vierka: áno mam gynekológa v TT. Dr. Navrátila. Nestíham, to tu čítať všetko. Lebo doma zatial net nemám a keˇprídem v pondelok do práce je tu toho noša a nemám ani čas si to všetko prečítať.
Odkial presne si?
Babenky sú tú dosť kamošky, a ja sa akosi stále neviem medzi ne zaradiť, ale to len preto, že sem chodím tak málo.
23. feb 2009 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj daguska , ja som na to podobne, aj ked stihnem prečítat, tak nestihnem napísat a potom som mimo :astonished:
23. feb 2009 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko kocky,
bobjan od kolkej strasis dneska? :grinning:
rozmyslam,co na ranajky,uz si ranajkovala?
23. feb 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petka,Dagus ahoj:slight_smile:

Petka, dnes som bola hore o 3.00, manžu volali do práce, potom som nemohla zaspať a hore som od 7.00 :unamused:
Ešte som nejedla, dám si asi corn flakes s mliekom...
A ty? vyspinkaná?
23. feb 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobjan :grinning: :grinning: :grinning:
vies o ktorej som bola hore ja? od pol 3,prisiel drahy domov :wink:
potom som zjedla jednu teplu zemlu :sweat_smile: a nemohla zaspat...
ale vyspinkana som celkom
ja neviem,co si dam,asi kuknem po vianocke s mlieckom :wink:
23. feb 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petka :grinning: :grinning: :grinning: To je sila :grinning:

Je pečivo nemám, jedine, že by som si upiekla :wink: No ešte uvidím :wink:
Je dobre, že si vyspinkaná. Manža ešte spí, že? Môj maká, a to má mať dnes aj nočnú... :rolling_eyes:
23. feb 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si kupujem take tie balene nedopecne bagetky a mnam,ked to na ranajky upeciem s masielkom...
drahy spi,pravdaze,on nieze by siel hned spat,ale este do 5 je na nete a potom drichme aj do 14 :confounded:
chcela som ist dneska nejaku drogerku nakupit,ale asi nic z toho nebude...

tvoj je dokedy v praci? ked siel tak skoro
23. feb 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, to som ešte nepočula, nedopečené bagetky.. :astonished: to môže byť fakt mňamka :wink: no že sa mu to ešte chce po celom dni, ešte čučať na net...
možno pôjdete, pekne sa vyspí a nakúpite. On ide potom o 16 do práce, či?

No môj neviem dokedy, dokedy bude treba..je možné, že príde až ráno, potiahne rovno aj nočnú... :frowning2:
23. feb 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem,ci to predavaju aj u nas,ale tusim v tescu som to videla,mavaju aj take male zmelicky,to hodis na 10 minut do rury a take teplusne,chrumkave a maslom...
no chce,musi si predsa precitat,co nove vo futbale,..aj tak mam pocit,ze stale cita to iste :grinning:

ano, robi od 16,ale to z domu chodi uz max tak o 15.30...to uz nepojde dneska nikam,ale kazal si zobudt ho skor,neviem,co ma v plane

az rano? ved to je 24 ,este viac? ufff to vydrzi
23. feb 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no skúsim to pozrieť v tescu... mám rada čerstvé teplé pečivo, aj keď je to nezdravé...sice ho moc nejedávam, ale sem-tam si dám :wink:
Tak futbal??? No to je riadny fanúšik :slight_smile: To si rada, že??? :slight_smile:
Co má v pláne? No predsa pôjdete do mestečka :sunglasses: :dizzy_face:

môj vydrží v práci aj dlhšie, on je taký, keď robí, tak robí... som niekedy aj nahnevaná, že neoddychuje, ale on si nedá povedať...on je aj doma taký a je tak naučený, že keď robí ani neje a to mu tiež nadávam potom ...
ale volal, že by chcel tak okolo 14.00 prísť, trochu oddýchnuť, najesť sa a večer na nočnú...
23. feb 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok