• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ferticent v Bratislave, 2. časť

22. januára 2017 
ja sa budim ako dochodca :slight_smile:
jaj ale teraz som si dobre schrupla :slight_smile:
a preco supes utros tak skoro, ked este spis? :confused:
21. jún 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pretože sa snažím po utroši aspoň hodku ležať aby som čo najmenej špinila ...
21. jún 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som do teraz drichmala :grinning:
21. jún 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale poviem ti ten utros mi nechybal :stuck_out_tongue_closed_eyes:
s tym gelom to bolo ovela praktickejsie
21. jún 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tehulky ,tak ako sa dnes cítite,,y doma tiež ležkáme aj ked nie sme v tom :grinning: a lenošíme,boli sme teraz iba v cukrárni,samozrejme m aukecali pred obedom a teraz nikto nechce jesť aspoň som ušetrila jeden chod,bude iba večera :confused:
21. jún 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
logi a tebe dali ešte aj teraz ten gel?Ja som mala presne iba do dňa odberu krvi
21. jún 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidis vika, tak sa setrí :slight_smile:
ja som si dala fantasticke buchticky s cucoriedkami , potom som zalahla a zobudil ma budik na utros :slight_smile:
21. jún 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, môžete mi poradiť? doktor povedal, že v auguste mam týžden pred MS zavolať, kým začnem stimulovať.
mne to však vychádza tak, že ms mi príde 4.8. myslite, že keby som tam hned toho 3. nabehla na ultrazvuk a po lieky, že môžem 5. začať so stimulkou?
ja mam totiž v auguste dovču a strašne by som to chcela stihnúť vtedy a nie v septembri :wink: vdakaaa :dizzy_face:
21. jún 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riska no neviem s určitosťou ale na utz. sa chodí zväčša v strede cyklu ... ale kedže celý mesiac majú dovču tak neviem ... najlepšie bude ak tam v pondelok zavoláš a oni ti povedia ...

Logi ako presne berieš en utroš mne len povedali 3x2 ale nik mi nepovedal či mám dodržiavať neaké časové rozostupy ... ja ho beriem ako príde raz tak druhý deň onak ale medzi dávkami mám tak cca 5 hodín a ty?

vikuš super toto budem aj ja doma praktizovať :grinning: :grinning: :grinning:
21. jún 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gregy ja mam pre istotu nastavene budiky, aby som nezabudla o 8, 14 a 20.00
vika uz le utros
riska radsej tam zavolaj, bolo by super, keby si to stihla
21. jún 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v GF mi hovorili ,že je to hormon a bolo by dobré ,aby sa aspoň približne tie časy dodoržiavali cca každých 8 hodín+-,ja som to brala o 7,15,23 približne
21. jún 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vdaka, mate pravdu, asi tam zavolam, myslim, že sestričky vo FC nebudu mať problem mi všetko povysvetlovať :wink:
a ešte jedna otázka - to predoperačne si môžem dať urobiť počas stimulky alebo ešte pred nou?
21. jún 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak potom je to oki tak neako som to približne aj brala :wink:
21. jún 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riska ja som si dala predoperačné robiť až počas stimulky v ŠNOPE nad GF a mala som ich hotové za 3 dni
21. jún 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gregy, vdaka, to je dobra správa :wink: čo ti bolo smutno za GF? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. jún 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to ani náhodou ale :angry: tam som si dala robiť aj prvý krát a vedela som že to robia rýchlo a bez problémov ... stojí to síce 10 Eur lebo som sa objednala presne na čas ale máš to bez problémov rýchle vybavené ....
21. jún 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to si pamatam, ze v GF kazali kazdych 8 hod, ale dr pinter hovoril 3 x 2 denne, takze myslim, ze je to ok
21. jún 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
však ja len tak rýpem :grinning: ani mne za nimi nie je smutno - aaani trošku :wink: tak pa a pohladkaj fazulku :dizzy_face:
21. jún 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak o tyzden sa chystame na dovcu do Espanol - samozrejme letecky, tak dufam ze bude secko ok :dizzy_face:
21. jún 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riska veď ja viem :wink: :grinning: :wink:

logi aj my rozmýšľame nad dovčou ale kedže som krvácala a aj teraz sem tam špiním mám strach ...
21. jún 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to by som na tvojom mieste este radsej pockala, kym nebudes spinit
21. jún 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved preto radšej ani nič nepozerám ... teraz som mala ísť na team buildin na víkend do Prahy a Dr. mi to neodporučil povedal že on by necestoval ... nuž tak som to radšej ani neriskovala ... však čo na budúci rok môžeme ísť aj s mimčom :dizzy_face:
21. jún 2009 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved v 2 trimestri mozte ist este kdekolvek :wink:
21. jún 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to ale vychádza na september a to neviem či bude môcť mangel .. však uvidíme ale neako sa tým netrápim čo je to jedna dovolenka oproti vytúženému miminku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. jún 2009 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dokial špiníš ani na krok! :frowning2: :grinning: ,LEžAť a zase iba ležať
21. jún 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yes sir!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: však budem jak bandaska len ležím a ležím a žeriem a žeriem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. jún 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nenapísala som ,že ležať a žrať,iba ležať a ležať,tuším maš problém aj s očami :grinning:
21. jún 2009 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vika :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale ked mne ti neako chutí :dizzy_face: a pri tom ležaní sa to tak pekne na mňa nabaluje :grinning:
21. jún 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne by chutilo keby ma niekto obskakoval,ale kedže ja tu obskakujem ostatných,tak som lenivka pre seba
21. jún 2009 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj aj teba to obskakovanie čaká a čo chvíľa je to tu ... :wink:
21. jún 2009 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok