Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

loginka
21. jún 2009

ja sa budim ako dochodca 🙂
jaj ale teraz som si dobre schrupla 🙂
a preco supes utros tak skoro, ked este spis? 😕

gregy
21. jún 2009

pretože sa snažím po utroši aspoň hodku ležať aby som čo najmenej špinila ...

gregy
21. jún 2009

aj ja som do teraz drichmala 😀

loginka
21. jún 2009

no ale poviem ti ten utros mi nechybal 😝
s tym gelom to bolo ovela praktickejsie

vika34
21. jún 2009

ahojte tehulky ,tak ako sa dnes cítite,,y doma tiež ležkáme aj ked nie sme v tom 😀 a lenošíme,boli sme teraz iba v cukrárni,samozrejme m aukecali pred obedom a teraz nikto nechce jesť aspoň som ušetrila jeden chod,bude iba večera 😕

vika34
21. jún 2009

logi a tebe dali ešte aj teraz ten gel?Ja som mala presne iba do dňa odberu krvi

loginka
21. jún 2009

vidis vika, tak sa setrí 🙂
ja som si dala fantasticke buchticky s cucoriedkami , potom som zalahla a zobudil ma budik na utros 🙂

riska
21. jún 2009

babulky, môžete mi poradiť? doktor povedal, že v auguste mam týžden pred MS zavolať, kým začnem stimulovať.
mne to však vychádza tak, že ms mi príde 4.8. myslite, že keby som tam hned toho 3. nabehla na ultrazvuk a po lieky, že môžem 5. začať so stimulkou?
ja mam totiž v auguste dovču a strašne by som to chcela stihnúť vtedy a nie v septembri 😉 vdakaaa 😵

gregy
21. jún 2009

riska no neviem s určitosťou ale na utz. sa chodí zväčša v strede cyklu ... ale kedže celý mesiac majú dovču tak neviem ... najlepšie bude ak tam v pondelok zavoláš a oni ti povedia ...

Logi ako presne berieš en utroš mne len povedali 3x2 ale nik mi nepovedal či mám dodržiavať neaké časové rozostupy ... ja ho beriem ako príde raz tak druhý deň onak ale medzi dávkami mám tak cca 5 hodín a ty?

vikuš super toto budem aj ja doma praktizovať 😀 😀 😀

loginka
21. jún 2009

gregy ja mam pre istotu nastavene budiky, aby som nezabudla o 8, 14 a 20.00
vika uz le utros
riska radsej tam zavolaj, bolo by super, keby si to stihla

vika34
21. jún 2009

v GF mi hovorili ,že je to hormon a bolo by dobré ,aby sa aspoň približne tie časy dodoržiavali cca každých 8 hodín+-,ja som to brala o 7,15,23 približne

riska
21. jún 2009

vdaka, mate pravdu, asi tam zavolam, myslim, že sestričky vo FC nebudu mať problem mi všetko povysvetlovať 😉
a ešte jedna otázka - to predoperačne si môžem dať urobiť počas stimulky alebo ešte pred nou?

gregy
21. jún 2009

no tak potom je to oki tak neako som to približne aj brala 😉

gregy
21. jún 2009

riska ja som si dala predoperačné robiť až počas stimulky v ŠNOPE nad GF a mala som ich hotové za 3 dni

riska
21. jún 2009

gregy, vdaka, to je dobra správa 😉 čo ti bolo smutno za GF? 😀 😝

gregy
21. jún 2009

no to ani náhodou ale 😠 tam som si dala robiť aj prvý krát a vedela som že to robia rýchlo a bez problémov ... stojí to síce 10 Eur lebo som sa objednala presne na čas ale máš to bez problémov rýchle vybavené ....

loginka
21. jún 2009

to si pamatam, ze v GF kazali kazdych 8 hod, ale dr pinter hovoril 3 x 2 denne, takze myslim, ze je to ok

riska
21. jún 2009

však ja len tak rýpem 😀 ani mne za nimi nie je smutno - aaani trošku 😉 tak pa a pohladkaj fazulku 😵

loginka
21. jún 2009

inak o tyzden sa chystame na dovcu do Espanol - samozrejme letecky, tak dufam ze bude secko ok 😵

gregy
21. jún 2009

riska veď ja viem 😉 😀 😉

logi aj my rozmýšľame nad dovčou ale kedže som krvácala a aj teraz sem tam špiním mám strach ...

loginka
21. jún 2009

tak to by som na tvojom mieste este radsej pockala, kym nebudes spinit

gregy
21. jún 2009

no ved preto radšej ani nič nepozerám ... teraz som mala ísť na team buildin na víkend do Prahy a Dr. mi to neodporučil povedal že on by necestoval ... nuž tak som to radšej ani neriskovala ... však čo na budúci rok môžeme ísť aj s mimčom 😵

loginka
21. jún 2009

ved v 2 trimestri mozte ist este kdekolvek 😉

gregy
21. jún 2009

no to ale vychádza na september a to neviem či bude môcť mangel .. však uvidíme ale neako sa tým netrápim čo je to jedna dovolenka oproti vytúženému miminku 😵 😵 😵

vika34
21. jún 2009

dokial špiníš ani na krok! ☹ 😀 ,LEžAť a zase iba ležať

gregy
21. jún 2009

yes sir!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 však budem jak bandaska len ležím a ležím a žeriem a žeriem 😀 😀 😀 😀

vika34
21. jún 2009

nenapísala som ,že ležať a žrať,iba ležať a ležať,tuším maš problém aj s očami 😀

gregy
21. jún 2009

vika 😀 😀 😀 😀 ale ked mne ti neako chutí 😵 a pri tom ležaní sa to tak pekne na mňa nabaluje 😀

vika34
21. jún 2009

aj mne by chutilo keby ma niekto obskakoval,ale kedže ja tu obskakujem ostatných,tak som lenivka pre seba

gregy
21. jún 2009

neboj aj teba to obskakovanie čaká a čo chvíľa je to tu ... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre