Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

siouxie
25. jún 2009

gregy 😵 😵 😵 . A ešte aj malý vodnárik! 😀 😉 😵

siouxie
25. jún 2009

Bittka, blahoželám! 🙂 😵

vierka
25. jún 2009

gregy - tak to je supeeeeeeeeeer 😀 ... gratulujem ku srdiecku mojka a tu vahu rychlo dobehne babatko ked zacne cerpat tvoje ziviny, neboj 😀 😀 😀
no mna tak tiez vydesil moj gynekolog, ked som tam prisla s tym, ze mi meska mrcha a ze doma mam injekcie na stimulaciu, tak tiez len tak pozeral na monitor, zmuril a ja som uplne stuhla ze co sa deje... a on tak "Mate uz tie injekcie teda doma?" a ja tak na neho ze ano a on az potom vykuzlil usmev a povedal "A naco? ved ich nebudete vobec potrebovat"... som sa tam hned rozplakala 😀

bittka - aj tebe straaaaaaasne moc gratulujem ku jednemu bubatku, len pekne rastite do krasy 😀

alex - neboj, ja sa sice ponahlam, ale len tak pomaly 😀

siouxie
25. jún 2009

Vierka, to je peeeknééé 😵 😵

vierka
25. jún 2009

sylvusa - tak gratulujem ku ziadosti, to je super... a nemas sa naozaj coho bat... ja som sa tak strasne tesila na druhu stimulku, nie je to nic hrozne 😉

siouxie - no moj gynekolog je super... taky mily... a zazitok to bol nenormalny... len asi ten pohlad na mna bol celkom smiesny - rozkrocena na koze do polohy "Vitam vas" a plakala som od stastia 😀 😀 😀

siouxie
25. jún 2009

😀 😀 😀 😀

gregy
25. jún 2009

😀 ahojte kočky ďakujem 😀

vierka tak ja som zažila niečo podobné dnes 😀 😀 😀 a keby si len videla ako tam žmúril a len krútil halvu ja už strach stále som sa ho vypytovala a on mi zahlási že nemá bríle a s kľudom angličana že ale akcia tam je 😀 😀 😀 kedže som tam ležala ako obarená sám mi musel povedať že môžem zísť z kozy dole 😀 😀 😀

lolka
25. jún 2009

jeeeej gregy, co to vidim za menom ???? 😀 😀
super, medzi nasimi detmi je len par dni 🙂 🙂
bittka, vitaj v klube a samozrejme gratulujeeeeem 😵

citam, ze mate "podarenych" doktorov 😵

gregy
25. jún 2009

lolka no to je krása že 7tt 😀 😀 😀 😀 no sa mi to tu páči 😵

vierka
25. jún 2009

gregy - ved aj ten moj len cucal na ten monitor, to je hadam najhorsie... ale on ho vzdy ked on pozrie tak otoci aj ku mne aby som aj ja videla... aj ked sme pozerali srdiecko, tak najprv len on sam a potom to otocil a vysvetloval mi co mam vidiet a ja som to aj videla 😀

lolka - ved sranda musi byt aj ked sme na koze rozkrocene 😀 😀 😀

gregy
25. jún 2009

vierka ten môj má zase 2 monitory jeden pre neho a druhý tak hore aby si pekne aj z kozy videla ale dnes ten druhý nemal zapnutý ... no ale musím ho na budúce vyspovedať nech aj mne povysvetľuje ja som síce na monitor čučala potom ked som zliezla ale videla som len skrútené embryjko ale nemrozumela som čo je kde ... 😀 ale podľa sm bola prekvapená aká je už veľká maternica ešte minulý týžden ju bolo na obrazovke videť celú dnes už nie

sylvusa
25. jún 2009

dievčatá veľa vás tu je tehotných, už nás tu len málo ostane, dievčatá nemám prehľad, lebo som písala príspevky až v kolonke Ferticent 2, ktorá z vás otehotnela hneď na prvý krát pri umelom oplodnení a jej manžel mal zlé výsledky, dík

gregy
25. jún 2009

sylvusa no v podstate aj ja pretože pri prvom IVF sme sa ku ET ani nedostali a toto bolo moje prvé ET a aj moje prvé tehu 😀 a my máme veľmi vážnu poruchu tvorby spermií - najpv sme mali azoospermiu - O spermií v ejakuláte a potom sa našli 2 kusy v zornom poli ale až po centrifúge ... taže naozaj zlé výsledky ...

sylvusa
25. jún 2009

najradšej by som mala prvý pokus, ale neviem ako to všetko moje telo príjme, predsa už má 35 rokov, mám nepravidelnú menzes, teraz mám menzes, strašne ma bolí hlava, strašne krvácam, ovuláciu cítim dobre, to viem kedy ovulujem, strašne ma bolia vaječníky , ale už nebudem nad tým meditovať, uvidíme ak to dopadne, držím vám palce, inak manžel má pohyblivosť 10 % a morf. 10 %,

alex
25. jún 2009

babyyy ja neverím, práve som si robila test a sú tam dve 😵

alex
25. jún 2009

úplne sa mi klepú ruky 🙂

gregy
25. jún 2009

alex ja zíram máme tu druhú vierku!!!! gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😀 a koľko ti meškala mrcha????

siouxie
25. jún 2009

ja odpadnem, ďalšia! 😀 😀 😀 😀 Blahoželám!!!!! Je tu ešte niekto netehotný, okrem nás nových kusov? 😀

sylvusa
25. jún 2009

to nie je možné ? asi je niečo vo vzduchu? alex ty si bola prvý krát alebo druhý krát na umelom, lebo nemám prehľad

alex
25. jún 2009

gregy ďakujem, sama tomu neverím. Už som urobila aj druhý test a je pozitívny.

sylvusa, ja som mala ísť na prvé, ale stal sa zázrak a otehu som prirodzene 😵

siouxie
25. jún 2009

alex a vaša diagnóza, pls?

alex
25. jún 2009

vierka kde siiii, však sú správy! 😠 🙂

sylvusa
25. jún 2009

koľko je vás tehotných? alex, gregy, vierka a ešte kto? alex u vás to ako bolo, kto mal problém , vierka a ty si otehotnela tiež pri umelom oplodnení? nehnevajte sa, že sa pýtam.

alex
25. jún 2009

sylvusa, vierke sa stalo to isté čo mne, akurát, že ona už mala injekcie na umelé doma a zistila, že sú jej nanič.

alex
25. jún 2009

a problém:
ja som bola ok, laparka bola ok, akurát som vytvárala protilátky proti manželovým spermiám, ale aj tak sa zadarilo.
No a prešli sme si aj genetikou, tam mi zistili, že mám jeden chromozóm nejako otočený, tak budem musieť ísť na amniocentézu, lebo riziko chorého bábätka je 5-10%, čo ale nie je veľa.
Môj muž je geneticky ok, len mal zlý spermiogram v centre, tak preto sme vlastne aj na tú genetiku šli.
Pripisujem to ale chorobe, ktorú v tesne pred tým mal, ležal v posteli so 40 teplotami a to na spermie veľmi zle vplýva.
Nedarilo sa nám dlho, asi 4 roky, z toho skoro 2 roky sme riešený lekárom.
Mala som aj 3 x insemináciu.

kellynka7
25. jún 2009

alex, supeeeeeeeeeeeer, tesim sa s tebou to je zazrak ale velky.

siouxie
25. jún 2009

ďakujem pekne, alex 🙂 . Je to úžasné! 😵 😵 😵

sylvusa
25. jún 2009

a aký mal zlý spermiogram, tak zázraky sa dejú, je to nevyspitateľné

alex
25. jún 2009

sylvusa prvý mal katastrofálny, len jednu spermiu v zornom poli, druhý po troch týždňoch bol lepší, tam ich bolo už 8.

alex
25. jún 2009

kočky ďakujem vám, strašne sa ale bojím, že sa teším predčasne, ale verím, že naše bábo bude silné.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre