• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ferticent v Bratislave, 2. časť

12. februára 2017 
autor
no pekne..
my sme mali dnes na poradni 2280 g.. heheh tolko mal synovec ked sa narodil..
25. jún 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
idem pred tv. cmuuk
25. jún 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja odpadnem, alexxxxxxxxxxxxx, tak to je bomba!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
strasne moc ti gratulujem k takemu zazraku!
26. jún 2009 o 05:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: dobre ranko baby.... a speci dobre ranko novej "Vierke"... Aleeeeeeeex :grinning: :grinning: :grinning:

ja odpadnem, toto je skvele ranko... sa usmievam stale jak nadrogovana :grinning: ja som bola vcera tak hotova, ze sa mi vobec nechcelo ist vecer k netu, ale keby som vedela, ze ma tu takato krasna sprava caka, tak som tu ako na koni :grinning:

alex - to je uzasne, ja sa tak hrozne tesim a strasne moc drzim palce nech to dobre dopadne... :dizzy_face: no mne sa to hned nezdalo s tou tvojou mrchou, ako si vtedy raz aj napisala, ze si trosku pospinila a potom hned zase nic - presne toto iste som mala aj ja :dizzy_face: jeziiiiiiiiiiiiiiiis... to je tak super :dizzy_face:

sylvusa - v pohode ti odpoviem... my sme mali za sebou uz jedno IVF januar - februar, ale vysledok bol negativny... moj gynekolog prisiel na to, ze vytvaram protilatky proti mangelovim spermiam, tak som absolvovala aj akupunkturu a medzitym ma gyndos poslal do centra na IUI (lebo on to nerobi), ale kedze si robia v IUI vlastny spermiogram ktory dopadol zle, aj opakovany, tak nam doporucili priamo IVF, ze to proste nestaci na IUI a pri mojich protilatkach uz vobec nie... tak som si povedala, ze mozno aj akupunktura zabrala, ale ze pri mangelovom zlom spg je to aj tak naprd... tak sme absolvovali IVF s jednym bubacikom - negativne... tak sme nedockavo cakali tri mesiace na dalsie IVF, ziadost nam schvalili, lieky som si vybrala a uz som len cakala na mrchu kedy pride a ja zacnem stimulovat a mrcha neprisla a na teste dve palicky :slight_smile:
26. jún 2009 o 07:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ti mas pekny peredpokld. datum porodu 20.1.2010 :slight_smile:
26. jún 2009 o 07:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, aj mne sa ten datum paci, tak dufam, ze by sa to mohlo vtedy aj narodit :grinning:
ale ved uvidim co povie buduci tyzden doki, aky mi da on predpokladany termin :dizzy_face:
26. jún 2009 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vierka, ja som o špinení nič nepísala, ale to je jedno... Už som bola na krvičke, takže o 11 budem volať :dizzy_face:
a ráno som robila ďalší testík a sú tam :dizzy_face:
Vierka si ma proste nakazila a tento náš podobný osud, to je neuveriteľné, musíme sa potom stretnúť aj osobne :wink:
26. jún 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex - nepisala si, ze si mala trochu akobi krvi a potom nic??? :confused: zase budem za blondinku??? :sweat_smile: :grinning:
no hentie vecer su ukazkovejsie nez tie moje z rana, takze je to tutovka!!!! :grinning:
tak to teda je, to keby sme chceli tak nevymyslime!!! jasne ze dame spicha!!! :grinning:
26. jún 2009 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nepísala :sweat_smile:
26. jún 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fajn, tak som za blondinku :sweat_smile:
26. jún 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, mame 2 gestacne vaky :grinning: :grinning: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
este stale tomu neverim :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. jún 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loginka - dveeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning: no dneska same super spravy!!!! :grinning:
26. jún 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ďalšia... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Loginka, blahoželám!!!

Nezavěšujte, ste v pořadí :grinning: :grinning: :grinning: Ide to tu ako na bežiacom páse :grinning:
26. jún 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
logi supeeeer :dizzy_face:
26. jún 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak alex, boli sme na genetike týždeň po vás a výsledky nám prišli dva dni po vás (čítala som v clostillkách) :slight_smile:
26. jún 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
logiiiiiiiii supeeer gratulujeeeeeeeeem tak budú dvojky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no toľko pozitívnych správ len tak ďalej toto je úplne že skvelá téma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
PS: začína ma naťahovať na grcanie
26. jún 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siouxie - jasne, nezavesuj :grinning:
26. jún 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siouxie, a aké boli výsledky? My sme si boli pre ne osobne, keďže tam mi našli ten chromozóm, tak mi to tá teta genetička chcela vysvetliť osobne.
26. jún 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasné, tuším si spomínam (dúfam, že netrepem :grinning: ), že si sem písala, že sa ozvali a že ti to teta chce povedať osobne a strašne si sa bála. A nakoniec to bolo celkom v pohode a hlavne môžeš byť mamina... A šup, už aj si :grinning: :grinning:
My sme mali všetko ok, tak sme potom nabehli do FC na kontrolný spg a tam už bolo 8 spermií v zornom poli (podobne ako vy, ale po centrifúge a blbý pohyb, iba do strán). Ale teda pri vás nemôžem strácať nádej, to sa v tejto téme jednoducho nedá. :grinning: :grinning: :grinning:
26. jún 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex - bomba, gratulujem :grinning: :grinning: :grinning:

loginka - nemam slov !!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: BOMBA !!! dvojky :wink: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
26. jún 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky nejak sa nam to tu roztehulkovalo.... :grinning: uuuuplne odusu !!! :dizzy_face:
26. jún 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siouxie, hej, to som ja písala. Tak super, vidíš, FC ma super výsledky, a možno sa tvoje telo zľakne tak ako u mňa a Vierky a othu prirodzene.
26. jún 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, zaujimalo by ma ci su medzi Vami aj take, ktore si nerobili test, a isli na krv bez vedomia ako asi dopadnu?
26. jún 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam ist na krv v utorok (15den po ET) a stale zatial odolavam... asi preto ze nemam doma kupeny ziaden test :wink:
takze vobec netusim co ma v utorok caka.... :grinning:
26. jún 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gilly - ja som bola taka... pockala som si az na krvny test, na istotu - doma som vobec netestovala... tych 14 dni sa to da v pohode vydrzat, sice tie posledne hodinky cakania su napinave, ale ja som to vydrzala :slight_smile:
26. jún 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gilly drží palce! :slight_smile:
ja som akurát včera rozmýšlala, keď som išla z práce, či by som testovala, po ET, ale asi by som to nevydržala.
a ked si cakala na vysledok krvi, tak si bola doma alebo v praci
no zatial nepocitujem nejaku nervozitu, uvidime ako na tom budem v pondelok - den pred krvou :grinning:
ja budem na vysledok cakat v praci, tak som zvedava ako to oznamenie zvladnem - ci uz pozitivne alebo negativne - kazdopadne sa asi neubranim slzam... no to bude potom sranda :dizzy_face:
26. jún 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gilly ja som si včera trošku zaslzila, keď som to mužovi povedala a on tiež. Bolo to milé.
26. jún 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to verim, snad aj ja budem slzit od stastia :unamused:
26. jún 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok