• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ferticent v Bratislave, 2. časť

26. októbra 2016 
Ahojte baby
Bola som vo FC podali sme žiadosť na IVF a do troch dní nám ju schválili normálne som bola v šoku. Škoda je to majú vo FC celý august dovolenku lebo mi to moc nevychádza od polovice augusta nastupujem po materskej do roboty a neviem ako to skľbiť. Malý ide do škôlky od septembra a robotu mám veľmi stresujúcu. Ide mi o to ako ste to riešili pri IVF boli ste na PN od začiatku stimulácie. Ak áno požiadali ste o PN doktora s FC alebo ste išli k obvodnému lekárovi. Ďakujem vám za info :slight_smile:
28. jún 2009 o 13:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
miskad.. ahoooj ja som bola od zaciatku PN uz pocas stimulky kvoli robote.. a PN mi vypisal moj gyndos.. ale mozes ist aj za svojou obvobdnou {teda ak je ok, lebo niektori lekari nechcu predpisovat PN}

ale vo FC si PN nedaju urcite..
drzim pacle aby sa vam to podarilo.. FC robi zazraky..
28. jún 2009 o 15:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja budem mať babuuuuuuuuuuuuuuuu :grinning: :grinning: :grinning:
28. jún 2009 o 17:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj babulka123
moja obvodná je nič moc . Gynekologičku som teraz menila a vyzerá že ok. Len som bola zvedavá či z FC nedajú niake odporúčanie na PN.

gratulujem k babetku :slight_smile:

Ja som hrozne nervozna z IVF podarilo sa vám to na prvý pokus? Ja mám za sebou 5 neuspešných IUI a PCO
28. jún 2009 o 18:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kocky prosim vas vcera som sa tu docitala, ze na IUI sa ide obden a chcela by som sa vas spytat ci aj ten dalsi den tam musime ist obaja alebo ten "material"nejaku uchovaju z toho prveho dna?Caka nas to v auguste.
28. jún 2009 o 19:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
petra 2505
ja som bola na IUI v gyn five a tam to bolo v ten istý deň takže ti asi neporadím :frowning2:
28. jún 2009 o 19:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aha, no vcera mi vierka napisala, ze IUI spravia v jeden den, ale postup sa obden opakuje tak nechapem ci sa to opakuje cele alebo len samotny zakrok
28. jún 2009 o 19:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
miskad, nemajú náhodou dovolenku len v júli, mne vraveli, že v auguste už pracujú
28. jún 2009 o 20:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
pegy parada.. gratulujem...

miskad. .noo neviem ze by davali odprucenie na PN pokial viem taknie..
mne sa nepodarilo 1x IUI, 1x IVF ale v GF a na 1 pokus vo FC sme otehotneli.. a teraz..nooo uz sa nam to blizi.. uz len aby to vsetko dobre dopadlo..
28. jún 2009 o 20:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ešte sa vás spýtam na predoperačné vyšetrenie, to čo potrebujem od lekára, môj obvodný lekár je aj internista,
28. jún 2009 o 21:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte kočky :wink: my sme mali dnes skvelý deň :dizzy_face: ráno sme sa rohodli že dnes nevaríme a šli sme na obed do centra, potom sme sa zastavili u kamarátov kde sa mi môj muž mierne priožral (povedali sme im o tehu strašne sa tešili :grinning: ) a potom sme ešte večer šli na prechádzku no proste paráda ... konečne som sa dnes po mesiaci poriadne vyvenčila :grinning: :grinning: :grinning:

miskad v FC ti PN určite nedajú pretože normálnu gynekológiu oni nerobia takže to ani nesmú ...

sylvusa pokiaľ máš obvodného internistu tak by ti to všetko mal v pohode spraviť on, v podstate sa jedná len o vyšetrenie krvi, moču a EKG, manžel len vyšetrenie kvi na HIV a ešte neaké pohlavné chooby ...
28. jún 2009 o 21:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeeeee gregy uz 9tt :slight_smile:
29. jún 2009 o 06:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranko kocky....

pegy - tak babulkaaaaaaaaa... sa tesiiiiiiim :grinning:

miskad - neviem ci ti daju nejake odporucanie na PN, myslim ze nie, pretoze to povazuju za tehotenstvo a nie za chorobu, ale s tvojim gyndosom by sa malo dat v pohode dohodnut, mne dokonca aj obvodny povedal ze mi da bez problemov PN aj gynekolog...

petra - neviem ci uchovavaju nejaky material, ja som osobne na IUI nebola, podla mna to budu chciet za cerstva...
29. jún 2009 o 07:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
siouxie - aj u nas bolo IUI bezpredmetne, tak sme sli priamo na IVF, takze podla mna pojdete rovno aj vy :wink:
29. jún 2009 o 07:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby prosim vas, otehotnela ste niektora po 1.IVF?
29. jún 2009 o 08:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
petra - napr. bittka :wink:
29. jún 2009 o 08:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vieri, dúfam, že to tak bude :wink: A v ideálnom prípade by sme vás mohli nasledovať doslova :grinning: .
29. jún 2009 o 08:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Teraz som volala do Dovery a povedali mi, ze pred IVF nevyzaduju IUI len spermiogram, horm.profily a kultivaciu na chlamidie, teraz neviem ci sa ten Pinter pomylil a mam mu povedat, ze to Dovera nepotrebuje a pojdeme hned na IVF alebo co mam spravit? U mna je IUI absolutne bez sance na uspech.
29. jún 2009 o 08:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
peťka, máš číslo na reízneho lekára v Dôvere? Hodila by si mi ho do IP? Ďakujem.
Ja by som na tvojom mieste asi zavolala do FC, len predpokladám, že sú práve na tom školení...
29. jún 2009 o 08:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Siouxie normalne zavolaj na call centrum a daj si prepojit MUDr.Sadlona - on schavluje ivf a podobne zalezitosti.A je vvvvvvvvvveeeeeeelmi fajn.
29. jún 2009 o 08:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobré ráno kočky :grinning: :grinning: :grinning:
29. jún 2009 o 08:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Koculky poslala som Pinterovi e mail, nechcem ho otravovat, napisala som mu, ci by som mohla hned absolvovat ivf kedze je to iui zbytocne a ostatne vysetrenia na ivf uz mam hotove.
29. jún 2009 o 08:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:dizzy_face: Peťka, ďakujem :slight_smile: . Ahoj, Gregy :dizzy_face:
29. jún 2009 o 08:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Siouxie nemas zaco :wink:
29. jún 2009 o 09:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, ja som po 1xIVF v FC - uspesne ! :slight_smile:
zaroven chcem reagovat na IUI - ta je potrebna ak nemate jasnu diagnozu na IVF (napr. zly SPG alebo uplnu neprechodnost vajickovodov - to zistia len po laparoskopii), inak musis kvoli kazdej poistovni absolvovat opakovane IUI (nastastie v FC len 2x, inde az 3x) a az potom si mozes podat ziadost o IVF. toto je standardny postup. ale vzdy to zavisi od diagnozy. este k IUI - v FC ju robia obden aby predsa len trafili ovu. a samozrejme je ze manzel musi ist odovzdat bojovnikov rano vzdy. je to bezbolestny zakrok, len skoda ze s malym % uspesnosti ....

peggy gratulujem k babe ! :wink:
29. jún 2009 o 09:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no babulky, aj ja by som si mala asi zavoalt do poistovne, ze co s tym mojim pokusom - kedze je uz schvaleny, injekcie doma a drobec v brusku... no hadam sa s nimi bude dat nejako dohodnut...
29. jún 2009 o 10:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte kočky, tak dnes mi zobrala sestrička 6 skúmaviek krvičky a zajtra si idem pre knižku :dizzy_face:
Na sone som ešte nebola :frowning2:
29. jún 2009 o 10:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj :slight_smile: chcem sa len opýtať ako je to s tou dovolenkou vo FC.je v júli alebo v auguste?
29. jún 2009 o 10:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mimina teraz sú na neakom školení a potom má do konca júla Dr. dovču ... v auguste fungujú už normálne.

Baby mám velikánsku dilemu prosím poradte mi, chcem sa zapojiť do februároviek 2010 ale ak sa tam prihlásim pod týmto nickom tak ma tam odhalia kamošky a zistia že som po IVF a to nechem ... nick sa mi meniť nechce ale ak ho nezmením veľmi rýchlo na to prídu ... čo robiť? či mám založiť nový nick a sem k vám písať pod týmto a tam pod novým? však to je trafené ...
29. jún 2009 o 10:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
gregy šup k nám :wink: A môžeš to aj tak urobiť, že tu pod týmto nickom a tam pod novým.
29. jún 2009 o 10:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok