Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

loginka
23. júl 2009

ahoj vieri 🙂
no jasne , ved uz si 15tt 🙂
neviem, ako to dnes prezijeme to horko 😝 hadam prezijeme 😎

vierka
23. júl 2009

loginka - ahojceeeeek 😀
no ja uz mam teraz v kancelarii 28,5 stupna a teplota staaaaaale stupa 😲 a po praci chcem ist s krsniatkami na ihrisko, tak sa tam asi dobre uprazime 😒

loginka
23. júl 2009

chodte radsej niekam k vodem ak mozte, alebo do parku 😎 lebo na ihrisku sa fakt uprazite 😲

vierka
23. júl 2009

no k vode nepojdeme, lebo svagor ma poobednu, ja do vody nemozem ist, segra nevie moc plavat, tak aby sa nam tam mala neutopila 😀 😀 😀

sylvusa
23. júl 2009

ahojte, baby tak konečne už idem aj ja 14.8. v piatok na 9,30 h, sestrička mi predpíše injekcie, ktoré si budem pichať, včera som dostala menzes, strašne mi je zle, ale mám strašne slabú menštruáciu, čo nie som zvyknutá, zajtra idem svojmu gyn. na krv pre 2.hormonálny profil, horm.profil na chlamýdie už mám, a teraz si mám spraviť na: FSH, LH, Prolaktyn, Stradiol 2, Progesteron, má ich byť 5, neviem či som si ich dobre napísala, prosím Vám skontrolujte mi ich, neviem či LH Prolaktyn je spolu alebo zvášť, keď sú spolu tak potom mi jedno chýba, ďakujem

riska
23. júl 2009

sylvusa, to ti povedala sestrička, že čo ma byť v tom HP? lebo mne volala a iba povedala, že potrebujem 2 HP - jeden za jul a jeden za august... inak je to sila, čo si zasa ministerstvo vymyslelo 😠

sylvusa
23. júl 2009

to mi povedala sestrička, vlastne aj som sa pýtala, lebo idem prvý krát, tak sa pýtam aj dva-krát, a tretí HP mi spravia vo FC, na chlamýdie už mám, to som ani nevedela, z prvého HP mám zvýšený hormón štítnej žlazi, aj užívam tabletky

riska
23. júl 2009

inak nemusiš sa bať, že by si na niečo zabudla, ked povieš, že potrebuješ HP, oni už spravia všetky hormony, čo treba 😉

bobjan
24. júl 2009

Sylvusa a HP na chlamýdie sa nerobí, to je robené sterom z krčka..

gilly
24. júl 2009

caute babulky,
mam otazku k tomu schvalovaniu ziadosti.
ja som dovera, takze 3 HP plus chlamydie a tak som musela mat aj pre prvu ziadost, tu schvalili potom v phoode.
teraz v oktobri sme ccheli ist na 2ivf- uz som dohodla s doktorkou ze idem na novy HP a nove chlamydie. Myslite ze musim mat tie tri HP tesne za sebou aktualne, alebo staci ked im tam dam dve kopie starsich ktore boli aj pri prvej ziadosti?
lebo ak mam mat tri aktualne teraz tak to si mozem ziadost podat tak niekedy v novembri ☹

sylvusa
24. júl 2009

ahojte, bobjan - aha, vidíš aká som ešte hlúpa, dneska som bola na krv, inak mám druhý deň menzesu, sestrička v Trnave nebola nadšená, že som mala prísť na 5.až 6. deň, v centri mi povedala, že najlepšie je dneska, čiže druhý deň, výsledky budú o týždeň

jahotka
25. júl 2009

Ahoj gilly,
ja som absolvovala vo FC 3 IVF v juni a som tiez v Dovere, 3 HP a chlamydie som im dodavala iba pri 2 IVF, ktore bolo v oktobri minuleho roka vo FC, pri 3 IVF ich znovu odo mna nepozadovali, takze podla mna by si s tym nemala mat problem (mozno tam zohrava cas medzi tymi cyklami), ale pre istotu si to potvrd vo FC, mozno si nebudes musiet robit znovu ziadne tieto vysetrenia

petra2505
25. júl 2009

jahotka kolko si prosim ta cakala na schvalenie?

kv3tka
25. júl 2009

peta.....co je s tebou...hmmm? ☹

petra2505
26. júl 2009

kv3tka idem na ivf, po dlhom vahani som navstivila FC

jahotka
26. júl 2009

petra cakala som cca 2 mesiace (ale po mesiaci som im tam zacala volat, ze ci maju nejaky problem so schvalenim) pretoze minuly rok schvalili rychlejsie vtedy nam schvalili ziadost do mesiaca

emka1
27. júl 2009

Ahojte kocky, po dlhsom case som sa prisla ukazat a pozdravit vas ... 😉
Vidim, ze sem pribudli nove tvare snaziliek a nadejnych maminiek, stara uspesna partia z FC sa uz presunula do inej temicky.
Niektore si na mne este spomeniete, ked som v aprili 2009 riesila moje 1.IVF a hyperstimulak v nemocke 😖

Kocky, mam novinku, min. tyzden sme boli na dovolenke v Chorvatsku, vedela som, ze ju asi celu prekramujem, kedze presne na pondelok mi vychadzal termin, tak som sa nabalila vlozkami, tamponmi a ibuprofenmi, nech ten pobyt v pohode zvladnem, ale ake bolo moje prekvapko, ked cely tyzden „navsteva“ neprisla ?? :-O
Drahy uz nieco tusil, kazdy den sa ma pytal, ci uz prisla navsteva a ja ze nie, ved obcas mi meska aj 2-3 dni, takze som to brala na lahku vahu, ze ona urcite dorazi, ved ideme na 2.IVF o v auguste, o par dni mi pride schvalena ziadost z poistovne a vysledky genetiky....

Ale ake bolo moje prekvapko, ked som si vcera rano vycikala na teste // 😀 😀 😀
A dnes rano opat, boli tam dialnice ako svet 😀
Neuveritelneeee, zeby nam to konecne vyslo ?? 😀

bobjan
27. júl 2009

Emka, gratulujem🙂))) To je super 😉

U vás bol aký problém?

vierka
27. júl 2009

emka - jasne ze si ta pamatame, ved sme to prezivali spolu tie IVF 😀
dalsiiiiiii zaaaaaazrak 😀 tak vitaj do partie zazrakov... sa to tu nejako rozbehlo bez IVF 😀

loginka
27. júl 2009

emka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 bolo by to uzasne 🙂 🙂 🙂

emka1
27. júl 2009

ahoj bobjanka 😉
dakujem pekne
mali sme slabsi SPG, malo spermii a malo pohyblive (oligo-astheno-zoospermia)
ale asi sa stal zazrak 😀
ja som si po 1.IVF nasadila Femigrad a alchemilku na 3 mesiace, nasadila som si preventivne aj Anopyrin 100 mg, ako prevenciu proti protilatkam voci spermiam a 2 mesiac som uzivala aj kvapky od liecitela Dr.Dedika, ktory ma velmi dobre vysledky pri liecbe neplodnosti, takze neviem co vsetko z tohto zabralo.
Drahy zacal po 1.IVF dost intenzivne fajcit a neuzil nic ...

Tak si vyber ??? kde je sever ??? 😀 😀
fakt netusim ? 😀

pingula
27. júl 2009

emka1 GRATULUJEM!! a drzim palec aby vseko vyslo!

bobjan
27. júl 2009

Emka, super, len tak ďalej....ty máš všetko o.k. asi však?

emka1
27. júl 2009

baby dakujem velmi pekne a drzte mi palce, nech to vsetko nie je len sen 😉,
tak velmi som si zo srdca priala, aby som nasledovala vierku a alex a ono to asi fakt vyslo ??? 😅

alex
27. júl 2009

emka gratulujem 😵

emka1
27. júl 2009

bobjan, u mna zistili pri HP len nizsi progesteron, ale nic viac ... nebola som ani na laparke, ani na inych vysetreniach.
Ked doki zistil, ze drahy ma problem, mna uz neriesil a rovno nas supol na IVF/ICSI.

bobjan
27. júl 2009

Emka, aha..

Držkaj sa moja 😉

Aj ja chcem zázrak.... 😢 😢 😢

vierka
27. júl 2009

emka - a kedy planujes ist dokimu??? 😀
urcite to nie je len sen 😵

bobjan - tebe to zelam z celeho srdca a este o kus viacej...

emka1
27. júl 2009

bobjan .... velmi velmi Ti to prajem, aby si zazila to co my s vierkou a alex, to stastie sa neda ani opisat, ze baby ? 😉

alex, vierka - dakujem aj vam velmi, mate predomnou naskok par tyzdnov ? 😉 😉

emka1
27. júl 2009

Vsetkym kockam tu z temicky prajem, aby zazili ten krasny pocit z // na teste 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre