• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ferticent v Bratislave, 2. časť

12. februára 2017 
ahote, dneska som si bola pre výsledky z 2. HP, takže mám zvžýšený prolaktin - 20.6, doktor ma naplašil, že mám problémy s ovuláciou, ale ja viem, kedy ovulujem a cítim aj vaječníky každý mesiac, volala som potom doFC, a lekár povedal, že u neho to nevadí, sestrička vravela, že to je len pre zdravotnú poisťovňu a preto sa to musí robiť 3-krát, manžel má problémy, ale keď to takto bude pokračovať, tak o chvíľu budem aj ja veľký problém
3. aug 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky tak ideme riesit IVF
4. aug 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sylvus to nerieš vraj vo FC robia zázraky marrad tak to sa tešíš :grinning:
4. aug 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambibam,
neviem ci sa tesim alebo nie mam zmiesane pocity
o 10 mesiacov budem mat 39 rokov takze dufam ye stihnem aspon jeden cyklus absolvovat
vsetky vysledky mam v poriadku dokonca nieco na laparke zistili, no lekar v FC vravel ze to je z jeho hkadiska v poriadku.
Kedze som taka stara tak ideme hned vybavovat IVF.
Bola by som velmi stastna kebz to vyslo...
4. aug 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ty niesi stará- len ti tabuľka nevyhovuje ináč je všetko v najlepšom poriadku, marrad a kedy ideš?
4. aug 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som tyzden po laparke, takze cakame na najbliziu mrchu, tak musi prebehnut a tu dalsiu mrchu zaciname....
dovtedy musime vybavit poistovnu.... dufam ze sa to podari....
4. aug 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to určite,a tie 3 HP máš? Ved v podstate veci toho ani nieje veľa,ja som napr: prišla na krv a na stery ,manžela poslali na uroglogiu a tam mu zobrali krv- a všetko bolo zozbierané do 1 mesiaca ,akurát čo mi sestrička volala na ten HP
4. aug 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mam 2 hp a dnes mi zobrali na treti, takze mam akurat kultivaciu si mam nechat urobit , to urobim na buduci tyzden u svojej lekarky.....
4. aug 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
manyel nepotrebuje ze vraj nic, lebo ma spermiogram v poriadku.
4. aug 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj tak to je super od neho potrebovali len vyšetrenie či nemá syfilis,aids,a nejaké tie somarinky,no ja idem na krv zajtra 3 HP pre niekoho pekné oči - aj s krvi stečieme. Ale aspoň sa nenudíme a utvrdíme sa že je všetko OK :slight_smile:
4. aug 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to mozno bude potrebovat aj od toho mojho ze nema pohlavne choroby......
zda sa, ze budeme cca v rovnakom case vo FC plodit... :slight_smile:
4. aug 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to možné mi sa chystáme plodiť na konci mesiaca alebo ked idú deti do školy :grinning: :grinning: :grinning:
4. aug 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ked som to tak ratala tak nam to vyjde v polovici septembra.....

inam stale spekulujem, ci som nemala ist do GF ale uz to necham tak.....
4. aug 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak my to robime uplne naopak, koli veku
zacneme IVF a potom este mame sancu na inseminaciu /ta nie je financne narocna/
4. aug 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem mne FC poradila kamoška čo má od tial dvojičky tak dúfam ,že ja oddýdem od nich aspoň s jedným , a to je super to aspon nebudeš dlho čakať.to ja už budem asi vedieť či to vyšlo alebo nie
4. aug 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja by som dvojicky brala, nemame este zdiadne deti ani ja ani manzel a nie sme najmladsi, tak to by bolo super..... zadostucinenie za to dlhe cakanie
4. aug 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby sory za chyby teraz som si prečítala tie kameňáky - asi pojdem do školy na SJ písať diktát. :grinning: :grinning: :grinning:

a hovorili ,skontroluj čo píšeš!!! :grinning: :grinning: :grinning:
4. aug 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja pojdem s Tebou do tej skoly :slight_smile: , ja si totis vobec nekontrolujem co na pisem len to doslem
4. aug 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najhoršie je natom ,že mi to ani nevadí ,ale keby som to zbadala u dcéry tak by som jej okolo toho rozprávala celé aleje čo sa učí........

marrad školy sú drahé..... :frowning2: budeme si ich dávať navzájom :wink: ,čo ušanujeme za školu dáme do IVF a potom do mlieka a plienok :grinning: :grinning: :grinning:

a ked nám deti vyrastú budú nás učiť.........
4. aug 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz by som bola rada , keby som davala do plienok a mlieka.
Co sa tyka mlieka v nasej rodine, vsetky zeny dojcia min rok a pol, tak dufam ye je nebudem vznimka, ked uz som vynimka v plodeni :grinning:
4. aug 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Napadla mi otazka, ci sa nemam nejak pripravit? co ja viem, aspon nejake caje y byliniek na posilnenie maternice a podobne....
4. aug 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
neviem či ste už počuli novinku, babulka je maminka.
dnes v noci sa im narodila Ninka toto napísal tato do augustoviek:

3220g a 50cm. Uz som tata. Pohlavie zatial nepoviem nebolo by to fer voci mamine ktora este haja a doktori ju davaju doporiadku. Zvlastny pocit mat v naruci take male a este k tomu vlastne.

Nakoniec je to dievčatko.
babulke ockovi aj Ninke gratulujeeeeeeeem
4. aug 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to gratulujeeeeeeeeeeeeem. :slight_smile:

brise, a ty sa máš ako? čo máš nové?
4. aug 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooooj katka,
ja nič nové, čakám na mrchu a začínam brať tabletky na KET. cca za 10 dní by mala prísť, tak sa tešíííííííím.
a čo ty?
4. aug 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem 17. augusta pre lieky a ešte v ten týžden čakám mrchu a začím stimulovať na 2.IVF. na svoje 30te narodky bud už budem tehotná alebo zasa strašne nešťatná. tak snád to tentokrát už výjde. a ako to vlastne bolo s tebou, moc si to nepamatam. ty si mala IVF ale ET nič, a ideš az teraz na KET? pamatam si to dobre?
4. aug 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
velká gratulácia............. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

kati tak to by bol super darček a na narodky budeš šťastná :grinning:
4. aug 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky :slight_smile:

katka, brise - velmi vam to obom prajem :wink:
ja som si na svoje narodky vycikala // :dizzy_face: .... a teraz predychavam celodenne nevolnosti :confounded: :confounded:
kati, tak verim, ze aj Ty budes mat taky narodeninovy darcek :wink:
4. aug 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka presne si pamatáš.
po nábehu na OHSS, ktorý som samozrejme nemala som musela čakať 3 mesiace, pri mojom ´pravidelnom cykle´ to vyšlo tak že 4 menzes kedy som mala stimulovať vyšiel akurát tak na vklad by už vo FC mali dovoleku,
čiže znova dva mesiace pauza. a teraz čakám na dalšiu konečne poslednúúúúúúúúúúú.
Ver budeme tehotné a štastné obe. :o)
4. aug 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže to vyzerá že idme do toho na rovnako. ty berieš aj nejaké lieky? či len si počkáš na rozmrazenie chrobáčikov a šup, hotovo?
4. aug 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked príde madam beriem estrofem a od cca 10 DC + utrogestan. transfer okolo 15-17 DC, a šup hotovo so tehotná. :o) chi aký lahký scénar, čo?
4. aug 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok