Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

sylvusa
3. aug 2009

ahote, dneska som si bola pre výsledky z 2. HP, takže mám zvžýšený prolaktin - 20.6, doktor ma naplašil, že mám problémy s ovuláciou, ale ja viem, kedy ovulujem a cítim aj vaječníky každý mesiac, volala som potom doFC, a lekár povedal, že u neho to nevadí, sestrička vravela, že to je len pre zdravotnú poisťovňu a preto sa to musí robiť 3-krát, manžel má problémy, ale keď to takto bude pokračovať, tak o chvíľu budem aj ja veľký problém

marrad
4. aug 2009

babulky tak ideme riesit IVF

bambibam
4. aug 2009

sylvus to nerieš vraj vo FC robia zázraky marrad tak to sa tešíš 😀

marrad
4. aug 2009

bambibam,
neviem ci sa tesim alebo nie mam zmiesane pocity
o 10 mesiacov budem mat 39 rokov takze dufam ye stihnem aspon jeden cyklus absolvovat
vsetky vysledky mam v poriadku dokonca nieco na laparke zistili, no lekar v FC vravel ze to je z jeho hkadiska v poriadku.
Kedze som taka stara tak ideme hned vybavovat IVF.
Bola by som velmi stastna kebz to vyslo...

bambibam
4. aug 2009

ale ty niesi stará- len ti tabuľka nevyhovuje ináč je všetko v najlepšom poriadku, marrad a kedy ideš?

marrad
4. aug 2009

dnes som tyzden po laparke, takze cakame na najbliziu mrchu, tak musi prebehnut a tu dalsiu mrchu zaciname....
dovtedy musime vybavit poistovnu.... dufam ze sa to podari....

bambibam
4. aug 2009

no tak to určite,a tie 3 HP máš? Ved v podstate veci toho ani nieje veľa,ja som napr: prišla na krv a na stery ,manžela poslali na uroglogiu a tam mu zobrali krv- a všetko bolo zozbierané do 1 mesiaca ,akurát čo mi sestrička volala na ten HP

marrad
4. aug 2009

no mam 2 hp a dnes mi zobrali na treti, takze mam akurat kultivaciu si mam nechat urobit , to urobim na buduci tyzden u svojej lekarky.....

marrad
4. aug 2009

manyel nepotrebuje ze vraj nic, lebo ma spermiogram v poriadku.

bambibam
4. aug 2009

jáj tak to je super od neho potrebovali len vyšetrenie či nemá syfilis,aids,a nejaké tie somarinky,no ja idem na krv zajtra 3 HP pre niekoho pekné oči - aj s krvi stečieme. Ale aspoň sa nenudíme a utvrdíme sa že je všetko OK 🙂

marrad
4. aug 2009

no tak to mozno bude potrebovat aj od toho mojho ze nema pohlavne choroby......
zda sa, ze budeme cca v rovnakom case vo FC plodit... 🙂

bambibam
4. aug 2009

je to možné mi sa chystáme plodiť na konci mesiaca alebo ked idú deti do školy 😀 😀 😀

marrad
4. aug 2009

no ked som to tak ratala tak nam to vyjde v polovici septembra.....

inam stale spekulujem, ci som nemala ist do GF ale uz to necham tak.....

marrad
4. aug 2009

inak my to robime uplne naopak, koli veku
zacneme IVF a potom este mame sancu na inseminaciu /ta nie je financne narocna/

bambibam
4. aug 2009

neviem mne FC poradila kamoška čo má od tial dvojičky tak dúfam ,že ja oddýdem od nich aspoň s jedným , a to je super to aspon nebudeš dlho čakať.to ja už budem asi vedieť či to vyšlo alebo nie

marrad
4. aug 2009

no ja by som dvojicky brala, nemame este zdiadne deti ani ja ani manzel a nie sme najmladsi, tak to by bolo super..... zadostucinenie za to dlhe cakanie

bambibam
4. aug 2009

baby sory za chyby teraz som si prečítala tie kameňáky - asi pojdem do školy na SJ písať diktát. 😀 😀 😀

a hovorili ,skontroluj čo píšeš!!! 😀 😀 😀

marrad
4. aug 2009

ja pojdem s Tebou do tej skoly 🙂 , ja si totis vobec nekontrolujem co na pisem len to doslem

bambibam
4. aug 2009

najhoršie je natom ,že mi to ani nevadí ,ale keby som to zbadala u dcéry tak by som jej okolo toho rozprávala celé aleje čo sa učí........

marrad školy sú drahé..... ☹ budeme si ich dávať navzájom 😉 ,čo ušanujeme za školu dáme do IVF a potom do mlieka a plienok 😀 😀 😀

a ked nám deti vyrastú budú nás učiť.........

marrad
4. aug 2009

Uz by som bola rada , keby som davala do plienok a mlieka.
Co sa tyka mlieka v nasej rodine, vsetky zeny dojcia min rok a pol, tak dufam ye je nebudem vznimka, ked uz som vynimka v plodeni 😀

marrad
4. aug 2009

Napadla mi otazka, ci sa nemam nejak pripravit? co ja viem, aspon nejake caje y byliniek na posilnenie maternice a podobne....

brise
4. aug 2009

Ahojte,
neviem či ste už počuli novinku, babulka je maminka.
dnes v noci sa im narodila Ninka toto napísal tato do augustoviek:

3220g a 50cm. Uz som tata. Pohlavie zatial nepoviem nebolo by to fer voci mamine ktora este haja a doktori ju davaju doporiadku. Zvlastny pocit mat v naruci take male a este k tomu vlastne.

Nakoniec je to dievčatko.
babulke ockovi aj Ninke gratulujeeeeeeeem

katka14
4. aug 2009

tak to gratulujeeeeeeeeeeeeem. 🙂

brise, a ty sa máš ako? čo máš nové?

brise
4. aug 2009

ahooooj katka,
ja nič nové, čakám na mrchu a začínam brať tabletky na KET. cca za 10 dní by mala prísť, tak sa tešíííííííím.
a čo ty?

katka14
4. aug 2009

ja idem 17. augusta pre lieky a ešte v ten týžden čakám mrchu a začím stimulovať na 2.IVF. na svoje 30te narodky bud už budem tehotná alebo zasa strašne nešťatná. tak snád to tentokrát už výjde. a ako to vlastne bolo s tebou, moc si to nepamatam. ty si mala IVF ale ET nič, a ideš az teraz na KET? pamatam si to dobre?

bambibam
4. aug 2009

velká gratulácia............. 🙂 🙂 🙂

kati tak to by bol super darček a na narodky budeš šťastná 😀

emka1
4. aug 2009

ahojte kocky 🙂

katka, brise - velmi vam to obom prajem 😉
ja som si na svoje narodky vycikala // 😵 .... a teraz predychavam celodenne nevolnosti 😖 😖
kati, tak verim, ze aj Ty budes mat taky narodeninovy darcek 😉

brise
4. aug 2009

katka presne si pamatáš.
po nábehu na OHSS, ktorý som samozrejme nemala som musela čakať 3 mesiace, pri mojom ´pravidelnom cykle´ to vyšlo tak že 4 menzes kedy som mala stimulovať vyšiel akurát tak na vklad by už vo FC mali dovoleku,
čiže znova dva mesiace pauza. a teraz čakám na dalšiu konečne poslednúúúúúúúúúúú.
Ver budeme tehotné a štastné obe. :o)

katka14
4. aug 2009

takže to vyzerá že idme do toho na rovnako. ty berieš aj nejaké lieky? či len si počkáš na rozmrazenie chrobáčikov a šup, hotovo?

brise
4. aug 2009

ked príde madam beriem estrofem a od cca 10 DC + utrogestan. transfer okolo 15-17 DC, a šup hotovo so tehotná. :o) chi aký lahký scénar, čo?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre