Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

matuska111
28. aug 2009

ahojte ... tak uz volali 😀
z 8 odobratých vajicok mame 6 pripravenych dediciek a 1.9. mam ET
baby ja sa tak velmi tesim.....az sa toho bojim....aby som si to prehnanou radostou nepokazila

vierka
28. aug 2009

matuska - tak to je super, krasy pocet... tak zelam nech sa pekne delia, nech su na utorok vsetky pekne pripravene 😉

matuska111
28. aug 2009

vierka dakujem.....myslis zem do utorka ich moze byt aj menej ?

petra2505
28. aug 2009

matus blahozelam

matuska111
28. aug 2009

peti - dakujem

petra2505
28. aug 2009

matus moze sa stat, ze ich bude menej, ale zo siestich urcite zostanu aspon 4 😉 tak nebud smutna a tes sa na utorok mas pred sebou jeden veeeeeeeeeelky den 🙂

matuska111
28. aug 2009

aha - ja som myslela ze ked sa uz 6 chytilo tak to aj zostane - no uvidime - ale aj tak sa tesim :o)

vierka
28. aug 2009

matuska - moze sa stat, ze nejake sa prestanu vyvijat, ale neboj s, pri takom peknom pocte zostane aj na vklad, aj na mrazenie 😉

bobjan
28. aug 2009

Jooooj, ja som už dopletená..... ja že čakáš na žiadosť, mne už šibe😠

Matuska, gratulujem a pekne sa pripravuj na detičky 😉 Držím palce 😉

bobjan
28. aug 2009

Vieruška, super, že dopadla kontrola na jednotku. Ja som si už myslela, že nám nahlásiš, že to bude dievčatko 😉 🙂 Držím palce, nech ti to ide pekne ďalej 🙂

vierka
28. aug 2009

bobjan - dakujemeeeeee 😵 no keby to bolo dievcatko - tak ju hned registrujem na MK ako novu generaciu 😀 😀 😀 takze stale beham ako kinder surprise 😅 😀

rikuska21
28. aug 2009

Bobjan, to je super , bud dobra vcelicka, a bude pichat manzel???

Matus, dufam ze ti uz aj volali a povedali dobru spravu

Ja sopm bola zase dnes v cf na pichacku lebo manza je v praci a zajtra ideme po8 dnoch zas na kntrolu, ja len dufam, ze sa nepotvrdi to OHSS, zatial sa to podla mna nezhorsuje, i ked vela pijem ale aj chodim cikat a dycham v poho

Vierka, to je supis, ze si mozes malinke pokukat a ono ti aj zamava, nech je stale vsetko ok

rikuska21
28. aug 2009

Matus, ja som si neprecitala poslednu stranu tak som nemala nove info, tak sa s tebou tesim a fakt sa neboj urcite zostane aj na mrazenie,

bobjan
28. aug 2009

Rikuska, pichať bude manža - svalovky 😉 Sa tešil, že keď mám pero, že ho to obíde, ale som ho zrušila, že nech sa nebojí, že mu zostanú nejaké 😀 Ale potom sa už uspokojil, že ich teda bude aspoň podstatne menej 😉 Držím ti palce, nech to nie je OHSS a nech všetko dobre dopadne 😉

rikuska21
28. aug 2009

Bobjan, mne manza picha aj fraxik do ramena,, ja som menej statocna, sebe mi to nejako nejde , druhemu by som dobla ale sebe, joj

Pichas Merional zatial?

bobjan
28. aug 2009

Rikuska, zatiaľ pichám Gonal, takže pohodička 😉 To je pre mňa malina 😵

Ty si bola na hematolke? A čo ti zistili? Išla si tam sama od seba?

rikuska21
28. aug 2009

nie mna poslai z genetik, uz si ano nepamätam, mam nejaku mutaciu MTHFR667C-T no nejaky heterozygot, ale nijako som to neriesila, len si musim pichat fraxik cely cas

bobjan
28. aug 2009

aha, ja mám genetiku v pohode, chcela som ísť na hematolku sama, ale už by som aj tak nestihla s výsledkami...

rikuska21
28. aug 2009

Tak to mas dobre, ono by sa nieco asi ukazalo, keby to nebolo v poriadku, 😀 😀 😀

bobjan
28. aug 2009

Rikus, no to dúfam, lebo embryjka nám degenerujú na 3-4 deň a to vyzerá na zlú genetickú informáciu... tak dúfam, že tá genetika je ozaj dobre...ale potom zasa neviem, prečo to je tak.. 😔

pingula
28. aug 2009

Ahojte ako tak citam september je plny stimuliek 😀 Potvrdila mi to aj sestricka v centre 🙂 Ja sa uz neviem dockat dokonca ani tej mrchy 😀 na ktoru som tak stale nadavala Inak baby dali ste si niektora aplikaciu metody Seminal Plasma Flushing ? Teraz by sa mali ozvat asi tehulky 😀 😀 😀 Dievcata ktore uz presli do vyssieho levelu srdecne gratulujem a ako inak aby sa to vsetko vydarilo

rikuska21
28. aug 2009

Pingula,
my sme s manzom suhlasili a na 6 den manza odovzdal matros 😖 , zajtra idem do fc a uvidim co bude dalej som 7 den stimulky

Bobjan neviem ti poradit, v tomto som uplne mimo,

katka14
28. aug 2009

ahojte babenky, tak gratulujem ku krasnej urode. ja som po 2. kontrole ale na lavej strane su vajka este male, tak este aj zajtra mam merional a cetrotide, a vecer pregny a v pondelok na odber. neviete kedy asi mam ratat s vkladom?

rikuska21
28. aug 2009

Katka, co ja viem tak na 3 den ale zevraj to zavisi aj poctu vajok, ze to moze byt aj na 5 den,

pekne oddychuj a setri sa

Chcela som sa spytat, chodite do prace alebo ste doma pocas stimulky??? ja som doma

pingula
28. aug 2009

Ja budem chodit do prace potok ked dojde k ET 😉 budem doma 😵

katka14
28. aug 2009

ja som bola doteraz normalne v praci, odber je v pondelok takze v nedelu som v pohode doma v klude, po odbere musim do prace - uzavierka ale po ET si beriem dovolenku

bobjan
28. aug 2009

Katka, záleží od počtu embryjok, takže rátaj ET buď štvrtok, alebo sobotu 😉 Držím palce 😉 Pekne odpočívaj a neprepínaj sa, aby nepopraskali. Víkend si už v tepláčíkoch, aby nebolo vajuchám tesno 😵
Ja chodím do práce, aj plánujem chodiť...uvidím ako mi bude. Minule som bola PN od 6.dňa a mala som aj nafúknuté brucho a bola som rada, že som doma. Po odbere to bol des až do ET.... uvidím ako dopadnem a keď tak, vezmem si len dovču. Ak mi ju šéf nebude chcieť dať, tak pôjdem PN a hotovo. V stredu idem na kontrolu, v štvrtok interné, tak bude už asi aj pindať 😝 😠

rikuska21
28. aug 2009

No viem o cob hovoris, Bobjan, ja si neviem predstavit ako by som chodila do prace, som ako vzducholod a som rada ze lezim doma, prsia ma bolia tak , ze mam pocit ako by som mala zapal , no hruza, ale do zajtra vydrzim a uvidim co mi doki povie

rikuska21
28. aug 2009

Zmenila som fotku tak sa nezlaknite, nikoho tu nie je, tak aj ja idem vegetit.
Zajtra vam dam vediet, ako som dopadla
pa a pekny vecer

katka14
28. aug 2009

ahojte tak ja som prave dofrcala z riadnej prechadzky, bola som kocikovat s kamaratkou a uz som rada ze som doma. a zajtra este na gulas ku krsnemu. ale budem tam len vegetit, a v nedelu len doma. dufam ze bude vsetko oki doki. prave sme si kupili nove tv, tak asi pri nom stravime vecer. 🙂 prajem vam krasny vikend a vela zdaru pri stimulkovani i po nom 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre