Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

rikuska21
1. sep 2009

Bobjan, tak nech si tam zajtra pekne o 7.30 a nech mas len alen dobre spravy, ja idem na 8.45 a tiez ocakavam, ze mi povie konecne na piatok odber, Vy pijete alchemilku??? to na nieco pomaha?? Ja to pijem iba pri krcoch na menzes,Netusila som ze aj teraz to mozem pit, tak hned si idem uvarit, a asi si dam aj cervene, ak sa to doporucuje 😅 😅 😅

bobjan
1. sep 2009

Rikuska, díky 😉 Alchemilka podporuje rast sliznice, aj na mňa to akosi nepôsobí, ale sem-tam si chľupnem 😉 červené vínko ju pekne prekrví a je to 🙂

rikuska21
1. sep 2009

Aha do kelu a ja ze preco mi nerastu vajka ani na 11 den, malo pijem alkohol, v tom je pes zakopany 😀 😀 😀 😀 😀

katka14
1. sep 2009

presne tak ako vravi bobjan, minuly mesiac som ju pila a sliznica bola pekne narastena - bola som u doktorky na kontrole. a vinko tiez pijem, nie je sice moje moc oblubene, ale co zena nespravi pre vytuzene mimi 🙂
dnes som akosi alchymilku vynechala, tak si ju musim zajtra zasa uvarit. ja si varim do konvicky na cely den a pomaly pijem, pohar rano, pohar vecer. joj žienky, este som v praci. a som taaaaaka unavena. uz aby prisiel pre mna moj mangel. a stale ma to sproste brucho boli, au. ☹
a od vcerajska beriem aj ten hnusny utrogestan - to je pre mna horsie ako injekcie !!! 😝

bobjan
1. sep 2009

Rikuska, veru 😉 Málo si sosala 😀 😀 😀

rikuska21
1. sep 2009

Kati, utrogestan sa vklada, alebo hlta???idem varit alchemilku a otvorit flasu cerveneho, tesim sa

bobjan
1. sep 2009

Rikus, utroš sa vkladá 😖

Katka, utekaj domkov si ľahnúť 😵

katka14
1. sep 2009

už bežím, práve volal mangel, tak mizim. papa, majte sa krasne, a držím vam palec i paste

vierka
1. sep 2009

bobjan - na zajtra drzim strasne moc palce, cakam dobre spravicky 😉 😀

rikuska - aj tebe drzim palce, nech to dobre dopadne 😉

bobjan
1. sep 2009

Vierka, ďakujeeeeem 😎

rikuska21
1. sep 2009

Aj ja dakujem Viri a dam vam zajtra vsetkym vediet, idem si lahnutl, lebo dnes som to prehanala so sedenim a to mi robi najväcsie problemy.
Zajtra som znovu tu a drzte sa myslim na vas

matuska111
1. sep 2009

ahojte kocky - tak hlasim ze som po....
z 8 odobratych vajok mi oplodnili 6 a do dnesneho dna vydrzali 4 - takze sme 2 vkladali (vraveli ze sú kráááááásne) a 2 mrazime....

bolo to uzasne - vsetko som videla na obrazovke a co je najuzasnejsie pri vklade bol aj moj manzel....a tiez sme dostali fotku zo sona 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

a este uzasne bolo, ked pan doktor dokoncil zakrok tak povedal "tak a uz ste TEHOTNA"

takze teraz chodim stale si hladkam brusko a rozpravam sa so svojimi detickami 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

strasne vam vsetkym drzim palce a stale na vas myslim.....

a teraz 12 dni cakat .......

matuska111
1. sep 2009

ja to asi nevydrzim tak dlho....
kocky co to mate uz za sebou robili ste si aj tehotenske testy pred tym ako ste sli na krv ? doktor povedal, ze aby sme to nerobili

riska
1. sep 2009

jeeej, matuska to je supeeer 😀 držim palce, nech sa bambulky riadne zahryznu 😉

sasko25579
1. sep 2009

MATUSKA
tak držím palceky a nech sa ti to podari.Ved dieťa je to najkrajšie co si možes priať....... 😀

sasko25579
1. sep 2009

MATUSKA chcem sa ta opytať tiež si vo ferticente?Kolko si čakala na schvalenie od poistovne?

matuska111
1. sep 2009

juj sasko kolko som cakala ? cca mesiac....a tiez som vo FC

sasko25579
1. sep 2009

to mi povedala aj v tej poistovni ale ved ja sa dovtedy zvblaznim.musim sa nejako dat na ine myslienky.
Pekne si hladkaj bruško dalej.Teším sa s tebou...........

bobjan
1. sep 2009

Matuska, držím palce, nech to výjde 😎 😵

vierka
1. sep 2009

matuska - supeeeeeer, gratulujem k tehotenstvu 😀 😀 😀
teraz sa caka uz len 12 dni na krvny test??? neviem ako ostatne baby, ale ja som asi jedna z mala tych, co ani netestovali a vydrzali celych 14 dni cakat 😉

sasko25579
1. sep 2009

BOBJAN
ten tvoj optimizmus mi dost pomaha,je super že nas tu je takch rovnakých viac.je to neuveritelna podpora...... 😎

bobjan
1. sep 2009

Sasko, musíš myslieť pozitívne a hneď to bude lepšie 😉 🙂

sasko25579
1. sep 2009

Bobjan, ved sa snažim mysliet poz.Ked sa pozreim na tvoju foto,hned je vsetko ok.vyzeras tak v pohode.
Kazdé rano si dam do čaju aj lyžicku optimizmu.........

petra2505
1. sep 2009

Matuska blahozelam a prajem aby tych 12 dni ubehlo ako voda a tesila si sa z tehotenstva 😉

bambibam
2. sep 2009

Dobré ráno dievčatá...........škola volá.........šup šup dobré správičky, ja bežím tiež do školy 😀 😀 😀

katka14
2. sep 2009

matuska, supeeeeeeeeer. len pekne oddychuj a hladkaj bublinky. ja idem zajtra, jaj dufam ze ich vydrzí čo najviac 🙂

marrad
2. sep 2009

ahojte dievcata
ziadost je podana cakam na telefonat z centra...
No zatial som nedostala mrchu po laparke /28.7.2009/ nic mi nezistili.
mrcha mala prist cca 17 az 19.8.2009 stale ju nemam je to normalne?

matuska111
2. sep 2009

katka - budem dzrat palce 😉

rikuska21
2. sep 2009

Matusss, super, hladkaj bublinocky, nech su z toho krasne babuska

Kati, zajtra nech to mas take supis ako Matus, aby si aj ty mohla hladkat

Dnes som bola na sone , vcera vecer sa mi dost pohorsilo, takze sa uz citim velmi mizerne, to OHSS je fakt ukrutne, ale doki povedal ze vajka pekne narastli a v piatok o 7.30 idem na odber, som PN a fakt len lezim, lebo ani nic ine nevladzem,
No a obcas si sadnem na fit loptu ku compu aby som vam napisala 😀 😀 😀

marrad
2. sep 2009

rikuska 21
drazim palce

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre