Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

lenca.b
3. sep 2009

rikuska mas toho teda dost vazne a kolko sa uz pokusate o mimi?

rikuska21
3. sep 2009

uz 6 rokov, a u teba je to ako???

lenca.b
3. sep 2009

my sa tolko az nesnazime ale ked sa bere nechraneny styk tak je to v podstate 3 a pol roka ale take ze vyhladavanie plodnych dni nieco vyse roka lenze u mna to je aj vek tento rok budem mat 30 a to sa mi zda uz dost na prve mimco lenze clovek si nevyberie no stale sa neda lebo je dolezite toto a toto a potom hold priroda si povie ze nie a je problem

rikuska21
3. sep 2009

ale nie , neboj ja mam 34 na buduci mesiac, u vas sa to podari urcite na iui, traba verit a nedepkovat

bobjan
3. sep 2009

Bubulka, OHSS neviem či mám, zatiaľ som v pohode, len neviem ako to dopadne 😢

Rikuska, daj poznávacie znamenie...

Inak som od zajtra PN 😖

lenca.b
3. sep 2009

rikuska ved ja stale dufam a dufam len potom vzdy nejako pride depka zo sklamania ale co uz je to normalne a tiez verim ze IUI to vyriesi lebo na tie ostatne ukony dajako nemam odvahu

rikuska21
3. sep 2009

Bobjan, ah by to bolo ohss, tak by ti to doki povedal, znamenie???no brucho sa ti nefukne ako balon, pozri moj album a v dost rychlom case, ta PN je fajn, ja som tiez doma cely cas

bobjan
3. sep 2009

Rikuska, ty daj znamenie mne aby som ťa spoznala 😀 😀 😀

lenca.b
3. sep 2009

ozaj este otazocka ferticent ma so spolocnou zdravotnou poistnou zmluvu ci nie?

bobjan
3. sep 2009

Lenca, myslím, že má, kukni ich stránku a tam to majú vypísané 😉

lenca.b
3. sep 2009

jaj oki som to pozerala ale take som tam nenasla ani cennik ee tak neviem

lenca.b
3. sep 2009

tusim im nejde stranka ☹

pingula
3. sep 2009

Lenca Ahoj ma ja mam Spolocnu....

rikuska21
3. sep 2009

jezis, ja kôn, velke brucho a vyzor decka, 😀 😀 😀 😀 😀 ale, nie, mam 2 metre vysokeho muza a ja mam 1,60 haha, no a brucho mam ako v 6 mesiaci, kuk na album

Lenci, urcite ma, ja som vo vseobecnej

lenca.b
3. sep 2009

jeeej dik moc vazne mi nejde nacitat ich stranku ako napotvoru ked si to clovek chce pozret 🙂

lenca.b
3. sep 2009

baby a ich cennik daktora nemate ci to sa neda nikde zohnat?

pingula
3. sep 2009

no ja nie a pozrela som ich web a predsa nejde :/

rikuska21
3. sep 2009

ono sa tam plati naozaj minimum, za mrazenie vajok, za iui 100 euro, a za lieky na IVF das v lekrni priblizne 100 euro tiez, takto to mam zatial, ja

bobjan
3. sep 2009

Lenca, oni cenník nemajú...platí sa len za mrazenie a SPF a lieky....ak teda ideš cez poisťovňu..

lenca.b
3. sep 2009

a kedy to poistovna nehradi?

pingula
3. sep 2009

Po dovrseni 39 roku zivota to viem.....

bobjan
3. sep 2009

a po 3 pokusoch vyčerpaných...

marrad
3. sep 2009

bobjan
najnovsie uz len 2 pokusy hradi poistovna

pingula
3. sep 2009

prekukla som net a nic som nenasla ze hradia len dva Nasla som len toto:"Na Slovensku poisťovne hradia 2 až 3 cykly." Uvidime 🙂

rikuska21
3. sep 2009

Dufame, ze nas vsetkych sa to tykat nebude, lebo my budeme tehu hned

pingula
3. sep 2009

citas mi myslienky 😉 rikuska presne na to som mysela ze este dopisem 😵

rikuska21
3. sep 2009

ano Pingi, mne je tak strasne zle to OHSS je hrozna svina, chcela by som, sa dat do umeleho spanku, brucho mam tyk tvrde a strasne velke,
zajtra vam dam vediet po odbere, ako mi je
Este sa chcem spytat OPU, co to je,

pingula
3. sep 2009

rikuska pozrela som si fotku No zasnem sak vyzeras ako keby si bola uz tehu 😕 No ja som zveda co to urobi so mnou Ja zacinam zajtra a este ked si predstavim ze som o dost mohutnejsia ako ty ☹ tak asi sa budem rovno gulat 😀 Ale je mi to jedno presla som uz vsade cim a pokial sa podari babo ale aj vynosit kaslem na to Budem Ti drzat palec!!! ako kazdej tu v tom fore!! 😉

katka14
3. sep 2009

ahojte babenky, teda rikuska, ty si fakt uz akokeby si bola tehotna 🙂 obdivujem ta, neboj zajtra sa ti ulavi. teda aspon dufam.

takze dievky, my sme uz 4. ja, mangel a nase 2 8-bunkove deticky v mojom brusku. jedno dalsie sa prestalo vyvijat a to posledne - mali sme 4 oplodnene, čaká v inkubatore do soboty a ak prežije a bude sa vyvijat dalej tak budeme i mrazit. jupi. pri ET tam maju taku novinku, na TV vidime nase embryjka. normalne na TV su vidiet ako ich pipetou nasaju a potom ich daju do bruska. ale to uz nie je vidiet, potom som dostala sono-fotku.
momentalne som doma, az do 21.9. taku dlhu dovolenku som nemala ani nepamatam. tak idem oddychovat, lezkat, kuknut TV.

neviem ani ja či to vyrdzim netestovat. ale minule prisla mrcha skor, nestihla som ani nestovat. ale to sa teraz nestane a hotovo !!! 🙂

pingula
3. sep 2009

waw katka SUPEEEER!!! 😉 Drzte sa!!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre