Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

riska
3. sep 2009

katka, supeeer, držím všetky palce 😵
rikus, OPU je odber vajičok

rikuska21
3. sep 2009

Katuska, ano mam brusko ako tehu, ale ty uz si tehu, jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, az do stastneho konca drzim palceky

lenca.b
3. sep 2009

jaj babulky tak to teda ja len cumim co vsetko dokazete pre babo vydrzat kruci som len zvedava ako dopadnem ja na co vsetko sa odhodlam pretoze davno som si povedala ze ak raz budem mat volbu tak toto podstupit nechcem asi by ma to polozilo ale ono to ide dako prirodzene samo sak uz som si aj laparku prezila a to som si vzdy hovorila ze ja pod noz nechcem a to som tu laparku mala v poradi uz 4 operaciu

bobjan
3. sep 2009

Marad, čože?? To som ešte nepočula...inak na ČR hovoria baby, že poisťovňa pripláca na 3 pokusy a niekedy dá aj na 4.IVF, ale iba lieky, a aj vtedy, keď je IVF bez ET, čo bolo v mojom prípade pri 1.IVF....tak neviem 😕

Katka, držím palce a budeme doma spolu...ja teda neviem dokedy, ale budem rada ak bude OPU... 😔

pingula
3. sep 2009

lenca ci viacej toho prezijez o tom silnejsia budes! Ver mi a velmi vela urobia aj roky 😀 Pamatam sa ze v 30 som nesnivala ze sa 3x vydam nie to este o babu A?! Je to tu vydala som sa za uzasneho muza a velmi tuzime po babe Presli sme si operaciami a cez to najhorsie Stratou toho co sme tak velmi chceli - mimca 😒 Poplakali sme si a asi mesiac na to ako sa to stalo uz som studovala IVF atd a dali sme sa na to A som velmi zvedeva ako to dopadne Ked tu citam babeny maju tolko a tolko vajicok na oboch vajecnikoch, som zvedava kolko budem ma ta na tom mojom jednom ☹ Ale som odhodlana skusat pokial to moja zdravie dovoli Hlavu hore lenca!! 😵

bobjan
3. sep 2009

Lenca, ono to idem časom....vieš....ja som si tiež hovorila kedysi, že v živote sa nedám operovať dobrovoľne a ....šla som na laparku...

- že by som nikdy nešla do IUI, alebo IVF ... a som rovno v IVF a už 4.krát
- že nikdy by som si nepichla injekciu...a...pichám

...takže nikdy nehovor nikdy a ono príde prirodzene samo.... 😎

lenca.b
3. sep 2009

no to hej co ta nezabije to ta posilni 🙂 ja podla toho co mi vzdy robili sono tak mam pravidelne narasteny dominatny folikul striedavo raz na jednom raz na druhom vajecniku aj bez toho ze by mi davali dake dodatocne hormony aaaale ani srnky netusia ci tie folikuli vobec dozrievaju a praskaju aaaaaaaa to uz nemal dako nikdo cas mi dosledovat ☹ v podstate mi vravia ze som v poriadku aj co mi pri laparke brali 22DC vystelku na histologiu tak vraj to bolo vsetko ok aaaaaaaaa tak preco este necakam mimco ? niekde asi chyba bude 😒

lenca.b
3. sep 2009

bobjan to ja viem ze zariekat sa neoplati to som sa uz poucila 😀 😀 😀 viackrat veru a do IUI by som isla ale tie dalsie troj pismenkove nazvy zatial ani nehladam ze co je co 🙂 snad nebude treba

bobjan
3. sep 2009

IVF = Umelé oplodnenie 😉 to čo tu absolvujeme všetky ostatné.... myslím, že taká čo ide do IUI tu ani nie je.. 😨

lenca.b
3. sep 2009

aaaaa este otazka to hned na tom prvom sedeni a vysetreni vo ferticent mi povedia ze co dalej alebo bude potrebne prist este na dalsie vysetrenia?

vierka
3. sep 2009

katka - srdecne gratulujem k bobacikom!!!! len ich pekne opatruj 😵

pingula
3. sep 2009

lenca: ano vsetko Ti povie Dr co a ako dalej neboj.....Dievcata pekny zbytok dna padam dom 🙂

lenca.b
3. sep 2009

pingula ahoj a pekny zvysok dna 🙂

bobjan
3. sep 2009

Lenca, všetko sa dozvieš vo FV, ďalšie postupy, čo navrhuje dr. a na všetko čo chceš vedieť sa pýtaj 😉

katka14
3. sep 2009

babenky, dakujem. mala som tu chvilku navstevu a vy ste sa teda riadne rozpisali. idem teda pekne oddychovat, zajtra som tu zas. nariadila som si pobyt doma do konca vikendu, potom uz vybehnem aj kamoske kuknut mimco 3mesacne, sem tam na prechadzku, ziadne velke akcie. tak zajtra. papa

rikuska21
3. sep 2009

Bambulky, pridala som si este jednu fotku, keby sa mi to nepodarilo, tak aby som mala" pamiatku "na 1 IVFs OHSS,

leni zbytocne obavy ak este nevies ani co ti doki povie

Bobjan zajtra sa vidime, a keby nie tak sa drzkaj

bobjan
3. sep 2009

Rikuska, jasan, ja som tam na 7.30 ako na koni, ak bude v pohode cesta, ale chodime radšej skôr, tak tam budem možno pred siedmou ako minule 😝

lenca.b
3. sep 2009

bobjan tak teda vela stasticka zajtra rikus aj tebe to brusko teda mas riadne aj ta to boli ci len tlaci?

bobjan
3. sep 2009

Riskuska, ty brďo...to je riadne brušino....držkaj sa mojka 😔

rikuska21
3. sep 2009

Boli to strasne, ako keby mi malo roztrhnut, stale vaham ci nezavolam dokimu, ale ja vydrzim pre babusko urobim cokolvek, a ja strasne chcem babusko, tak zajtra bobjan

bobjan
3. sep 2009

Rikuska, zajtra 😉 ale už nie som blondýnka 😎

matuska111
3. sep 2009

ahojte - rikuska drzim paste - videla som tvoje brusko a teda klobuk dole......a zostala som doma....v pondelok chcem ist k obvodnemu a dat sa na PN

Katka - gratulujem - nech sa deticky rychlo v brusku zabyvaju.......zostavas doma na PN?

vierka
3. sep 2009

bobjan - drzim na zajtra palce na kontrolu 😵

rikuska21
3. sep 2009

Matus, robis, dobre, treba dat bublikam klud a lasku na supis uchytenie a nech sa krasne vyvijaju, alebo vyvija, to je fuk len nech tam to babusko je, 😀 😀 😀 😀 😀 drzim palce a ak si spomeniete, tak zajtra na mna myslite, anio nie pri odbere z toho strach nemam, ale ta bolest s ohss

matuska111
3. sep 2009

rikus - urcite budem na teba mysliet - spolahni sa

rikuska21
3. sep 2009

vdaka, vazim si to, idem uz lahnut, kuk ruzovu a modlit sa nech do rana nepopukaju a ja prezijem

vierka
3. sep 2009

rikuska - drz sa 😉

rikuska21
3. sep 2009

Dakujem vam a dobru nocku

pingula
4. sep 2009

bobjan a rikuska i ked tu nie ste DRZIM VAM PASTE!!!! 😎

lorry
4. sep 2009

ako to je s hormonalnym profilom vo ferticente.....dneska som bola u svojho doktora na hormonalny profil a v Bratislave mi povedali ze potrebuju este dalsi na druhy mesiac.....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre