• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ferticent v Bratislave, 2. časť

26. októbra 2016 
dobre ranko baby :grinning:

bobjan - tak dneska len pekne polyhuj, nech vajicka sa maju este u teba dobre, nech su riadne kvalitne pri zajtrajsom odbere :grinning: :grinning: :grinning: budem na teba zajtra mysliet :wink:

matuska - ja som mala take bolesti a pocity na mrchu hadam aj dva tyzdne a to este aj v tedy ked som vedela ze som tehu som mala stale taky pocit, ze mrcha proste pride :sweat_smile:
7. sep 2009 o 06:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Babulky dobre ranko vam prajem, prosim vas ten gonal si musim pichat rano?Doktor mi nepovedal, ze ci rano alebo kedy.
7. sep 2009 o 07:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
petra Dobre rano Akurat som si dopichala Gonal vcera Mne hovoril rano a aj som si ho rano pichala pekny den
7. sep 2009 o 08:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte:slight_smile:

Rikuska, tak daj vedieť ako sa im darí..držím palce:slight_smile: Neboj, ty budeš mať na KET ešte pohodovejšiu stimulku, žiadne pichance, ako my :wink:

Petre, všetko picháš ráno do cca 9-tej hodiny, okrem Pregnylu, alebo Choragonu :wink:

Vierka, Babulka, ďakujem vám, že na mňa myslíte :sunglasses:

Babulka, malá je zlatučká, a ako vyrástla :dizzy_face:
7. sep 2009 o 08:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Babky dakujem, joj tak ja budem pichat denne o piatej rano teda moja maminka nez pojde do prace lebo ja by som to sama nezvladla - kolabujem uz len ked vidim to pero :grinning:
Pingula prosim ta bolel ten Gonal? Alebo si citila zmeny?
7. sep 2009 o 12:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Petra, myslím, že Gonal by si v pohode zvládla :wink: Ja keď pichám perom, alebo cetrotide, tak to už ani necítim :sweat_smile: :dizzy_face:
Svalovku si netrúfam pichnúť, na to mám manžela :sweat_smile: :grinning:
7. sep 2009 o 12:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Peti, neboí to, fakt :wink:
7. sep 2009 o 12:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
petra : tak ako pise bobjan je to pohodaaa zvladnes to i sama. Osobne zatial nic necitim nemam ziadne problemy uvidime co bude dalej..... :wink:

Bobjan: Centrotide ide do brucha? :slight_smile:
7. sep 2009 o 12:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte babulky, som este stale pn a asi si to predlzim do konca tyzdna, i ked sa uz dobre citim, ale brucho mam stale velke a neviem co by som v praci hovorila, tak prdim na to a asi pockam kym mi splasne brucho.

Bobjan zajtra budem na vas s Riskou mysliet a dam vam vediet co mi volali z FC, kolko budu mrazit
7. sep 2009 o 14:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Pingula, áno, Cetrotide, ide do bruška :wink:

Rikuska, len oddychuj a pekne si už PN. Aj ja som :sweat_smile: a ďakujeme za palce :sunglasses:
7. sep 2009 o 15:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bobjan super dik aspon usetrim cestu do FC :slight_smile:
7. sep 2009 o 15:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Pingula, ono sa to sice mieša, lebo prášok je v ampulke, ale vodička je v striekačke, ide to do bruška a je to ako pich perom :wink:
7. sep 2009 o 15:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jo vidim ze sa miesa ale je zaujimave ze mam len dve injekcie a v stredu podla vysetrenia sa ze vraj uvidi ci bude treba....... Uz aby bola streda :wink:
7. sep 2009 o 15:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No ja som teraz ešte dokupovala jeden aj 8 merionalov...
7. sep 2009 o 15:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Uff,tak drzim palec! :wink: Pekny zbytok dna
7. sep 2009 o 15:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
díky, aj tebe :wink: ja tu brázdim, lebo sa doma akosi nudím.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. sep 2009 o 15:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte babenky, bobjan ako vidim pekne doma pn-kujes, to je super. len oddychuj. ja som na dovolenke, dost toho nejako prespim. to ten utros. vcera som bola az aj na prvej prechadzke po ET a dnes ideme gratulovat kamoske k meninam. len na chvilku.takze som viacmenej pred telkou, a tak. snazim sa oddychovat. drzkajte sa babenky. :slight_smile:
7. sep 2009 o 17:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby akurat som si bola pre injekcie, doplatila som 282 Eur.Toho cetrotidu mam 3 krabice po 7 ampul, 12 Merionalov, 1 Gonal a Pregnyl.Mala som toho plnu tasku :frowning2: Joj, toto ked zvladnem tak budem sama zo seba v soku.
7. sep 2009 o 17:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Petra prečomáš toho tak strašne moc?
7. sep 2009 o 18:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
petra, aj ja som mala naprv liekov za takmer 200 eur, a potom som bola este dokupovat za 25 a este 15. bolo toho teda požehnane.
7. sep 2009 o 18:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Petra, cetrotide máš tri krabice po 7 ampúl??? Tomu nerozumiem, lebo to dr. dáva 3 ks, ale v každej je len jedna injekcia... ja som platila 200EUR a teraz som dokupovala za cca 23 EUR.

Katka a ako sa cítiš?? Koľko si po ET??
7. sep 2009 o 18:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby mam dojem ze mi to zle objednali, ja mam 21 amplu Cetrotidu, ved to sa picha 1 krat denne?
7. sep 2009 o 18:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Petra, to sa pichá jedna denne a 3 maximálne 4 dni...takže podľa mňa to máš zle...

Ty si nebola oproti FC v lekárni, však? Tam to už poznajú a dajú koľko treba...
7. sep 2009 o 18:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bobjan nebola a bola to chyba :frowning2: rano im to pojdem vratit
7. sep 2009 o 18:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
petka - skontroluj si kolko mas na to papiery z FC kde mas aj podklady ku stimulke... tam by si mala mat presne to, co si mala na receptoch... ale cetrotide je toho rozhodne vela :sweat_smile:

bobjan - myslim na teba, ale hlavne na tvoje vajicka :wink: :grinning:

katka - ako sa citis?
7. sep 2009 o 18:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Petka, ty si tam asi mala cetrotide 3ks, a dali 3 balenia...v tom to bude... ráno tam zabehni a zober si aj ten papier, čo ti dal dr. vo FC...

Vierka, ďakujem :wink:
7. sep 2009 o 18:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bobjan zoberem, ja mam sok
7. sep 2009 o 18:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babule Merionalu mam 12 ampul, myslite, ze to je ok?
7. sep 2009 o 18:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
petka - ja ti neviem povedat asi tak kolko musi byt merionalov ked sa dava aj gonal, lebo ja som gonal vobec nemala :zipper_mouth:
7. sep 2009 o 19:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
12 ampul som mala aj ja...a teraz som sa kukla, že mi predpísal Cetrotide 3 amp. takže 3ks...
a Merionalu som ešte dokkupovala 8ks
7. sep 2009 o 19:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok