• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ferticent v Bratislave, 2. časť

12. februára 2017 
bobjan - tak to hrdlo mam dnes urcite skor z toho kecania... to vies, ked som bola sama doma od rana do vecera na PN, tak nebolo s kym kecat a s vami kecam len cez pismenka a ked mangel prisiel domov vecer z prace, tak nebolo casu na slova :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a potom to takto dopadne ked zacnem hovorit :grinning:

mayka - ahojcek, nevadi ze sa miesas, radi pokecame... no to je velmi individualne, doki ti povie, ze si tehotna, nie chora... a je to len na teba ako sa budes citit, lebo su tu aj baby co boli cele dva tyzdne doma a nevyslo, su tu aj baby co hned o dva dni isli do prace a vyslo to... takze myslim, ze na tomto to az tak nezalezi ci je clovek doma, alebo nie..
ja osobne som bola doma 4 dni po ET a potom som sla do prace s tym, ze som sa nenamahala, len tak lazo - plazo :wink:
25. feb 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vierka, tak si mala s manželom viac kecať a nie len dziga dziga :grinning:

mayka, ahoj:slight_smile: je to na každom ako sa rozhodne, ale ja som to riešila teraz PN....lebo aj tak som chodila do BA a mám to nacelý deň, takže by som minula mooc dovolenky a lekára toľko nemôžem mať...ale predtým som chodila do práce...
25. feb 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha tak to sa da. ved uvidim ako sa budem citit potom vsetkom. Dakujem vam kocky a prajem veeeeela stastia a skore tehulkovanie. :wink:
25. feb 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobjan - mangelovi odkazem, ze nabuduce ma bude musiet pripravovat skor do prace a kedze nepracujem "na ulici", tak to bude musiet ponat trochu inak :grinning: :grinning: :grinning:

mayka - ved uvidis ako sa budes citit... dakujem, aj tebe zelam vela stasticka a nech sa podari :slight_smile:
25. feb 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute babenky:
no jasa neviem doškať mrchy, už tu mala byť, doteraz mi chodila o 4 dni skôr a práve teraz ked mám začať pichať tak nie a nie prísť, to asi z tej nedočkavosti, svina bude asi meškať!!!
Už by som chcela začať so stimulkou aby som mohla ísť na prvý ultrazvuk aby som bola apoň v obrace, či to má vlastne zmysel a tá mrcha mrchavá nie a nie teraz prísť

vierka: mna ked bolí vždy hrdlo, párkrát si ho vykloktám s kloktadlom a ono to prejde. a sem tam to robím preventívne, keď je teraz také chrípkové

bobjan: všetky sme s tebou
25. feb 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj daguska, kolko ti trvalo schválenie žiadosti?
25. feb 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby...som bola dnes na uzv...kuk album :grinning:
25. feb 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej peggyyy super,blahoželám :dizzy_face:
25. feb 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem...zatiaľ tam mámjeden 12mm vačok...takže ešte neviem či bude jedno alebo dve
25. feb 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
daguska - ahojcek... mojka to je tu tak vzdy, ze ked clovek mrchu caka, tak zrovna meska 3 dni... ale drzim palcek aby prisla uz co najskor :wink: a drzim moc palce, podla mna budes pekne reagovat a budu vajka :slight_smile:

pegy - jeeeeeeeeej, to je krasny obrazok, gratulujeeeeeeeem :grinning: tak ja pevne verim, ze sa v tom vacku schovavaju dvaja nezbednici... a co sa vyjadril doki? vsetko inak v poriadku? kedy ides na dalsiu kontrolu?
25. feb 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vierka vďaka, všetko je zatiaľ v poriadku a zajtra idem už k svojmu doktorovi, lebo potrebujem utrogerstan, tak uvidím čo mi povie...
inak to Hcg sopm mala presne 900
25. feb 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pegy - tak to je super, ze je vsetko v poradecku, sa tesim s tebou :dizzy_face: a verim, ze zajtra sa potesi aj tvoj doktorko :grinning: a Pinter povedal, ze pri takom HCG by mohli byt dve??? alebo ako je to s tymito hodnotami? :sweat_smile:
25. feb 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vierka : ja viem je to ako naschvál

možno je to z toho že som aj nervózna, čo by som nemala byť
25. feb 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matkamatko: no ja som to mala zložitejšie. Chodila som totiž najskôr do GF a tam mi spísali žiadosť a bola som informovaná aby som si to na poisťovni urgivala aby mi ju vybavili čím skôr a ked som po 2 týždňoch volala do poisťovne zistila som že u GF ju ešte ani len nezaslai tak som volala do GF a oni ju až potom zaslali takže namiesto toho aby som ju mala schválenú do mesiaca som ju mala schválenu o 2 týždne neskôr a kedže som sa január
25. feb 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vierka...neviem pri akej hodnote sú dve ale mala som ho vysoké...však uvidíme neskôr, či nebolo jedno schované
25. feb 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
daguska - ved to je ten tkz. zakon schvalnosti :rolling_eyes:

pegy - necham sa velmi rada prekvapit spolu s tebou :wink: :slight_smile:
25. feb 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorry, musela som sa urýchlene odhlásiť, niečo mi tu inštalovali
25. feb 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
daguska maš IP
25. feb 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matkamatko: takže pokračujem v januári 09 som prešla do FC a tak som si musela ísť vybavť novú žiadosť, osobne som bola na poiťovni a oni mi ju behom týždňa zchválili už na FC. Takže v priepere mi trvalo schválenie 2 mesiace.
25. feb 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matkamatko: čo či mám?
25. feb 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vierka: niekedy si myslím, že mám takú smolu že to už neni ani možné a pýtam sa čím som si to zaslúžila.
25. feb 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dag myslela som, že som ti napísala internu poštu, ale ved si mi už odpísala :wink:

budeš pracovať alebo sa chystáš aj na PN?
25. feb 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matkamatko: uvidím od sitácie, myslím, že si zoberiem aspoň pár dni volno, no ale ešte uvidím, ieš bojím sa že na 6 deň sa dozviem, že mi injecie nezaberajú lebo hrozí aj to
25. feb 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peggyyy: gratulujem.

koľkokrát si bola na IVF?
25. feb 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dag ja som minulý pondelok volala do FC, nech mi pošlu a sestrička povedala, že ked bude schválená tak zavolaju...

a na to nemysli,že ti nezaberu injekcie, prečo by ti nemali zabrať, aj keby tak zvýšia dávky..
prečo idete na IVF?máte nejakú zistenú príčinu?
25. feb 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
daguska ďakujem
to bol môj druhý KET
25. feb 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo kde ste všetky
25. feb 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby. Takže podali sme si žiadosť na 2. ivf- doktor bol zlatý a ešte sa išiel pozrieť, či nebolo niečo zmrazené. Žiaľ nič- z 9 vajok boli len 3 o.k. aj to napichnuté ICSI. Takže pri druhom mi zvýši dávku na 5 merionalov denne- kvôli veľa nezrelým :unamused: , takže hádam sa ich urodí otrocha viac :unamused:
Aj sme sa bavili o iných injekciách- žiaľ u nich sa stimuluje len Merionalom a spol. Takže keď nevýjde ani druhé a budú zasa veľa nezrelých, musím vyskúšať iné centrum a iné injekcie na stimulku :unamused: :unamused: :unamused:
25. feb 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimka ja ti budem silno držať palce aby to teraz vyšlo...tfuj tfuj tfuj
25. feb 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem Peggyy :wink: Jááj prepáč, až teraz kukám do tvojho albumu- že ty si už tehuľka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Prepáč :slight_smile: A z celého srdca gratulujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. feb 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok