• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ferticent v Bratislave, 2. časť

17. januára 2017 
Bobjan : Tesim sa s Tebou, uz len lezat a hladkat aby sa zahryzli Drzim PASTE!!! :wink:
10. sep 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobjan držím palčeky, aby sa poriadne zahryzli. Verím, že sa to podarí. Veľmi držím palčeky a myslím na teba :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink:
10. sep 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
bobjan,moc ti drzim palce :wink:
10. sep 2009 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobjan tak vela stastia aby sa dobre zavrtali ako dva kliestiky :slight_smile:
10. sep 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem ste zlaté :dizzy_face: :wink: Už som si aj pospala, to ja vždy z toho utrošu :wink: ... Teraz sa chystám trošku kuknúť k susedovi, som pozvaná na guláš, manža mu tam robí prístrešok :slight_smile:
10. sep 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babule ked zajtra dostanem M tak uz mozem zavolat do FC , ze v sobotu zacnem pichat?Alebo mam volat az v sobotu? Mozem zajtra, nie?
10. sep 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobjan...myslim na teba a moooooc drzim palceky....nech deticky pekne v brusku rastu... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. sep 2009 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobjan - parada :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. sep 2009 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti, keď sa ti rozbehbe mrch, hneď volaj do FC, tak to máš aj napísané :wink:

Riska ako?? Nervozita??
10. sep 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej, bobjan, super, vitaj medzi nami, nervoznymi čakatelkami. teda aspon ja som urcite. stale mam nejake divne bolesti v bruchu, bolieva ma hlava a furt sa kontrolujem na wc aby sa mi mrcha nahodou nerozbehla. tak som si cez obed riadne zchrupla. pekne hladkaj brusko, a setri sa. držím moc palceky, nech nam to vsetkym dopadne super a budeme vsetky tehulky !!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. sep 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka ja som na tom rovnako....na WC vzdy kontrolujem situaciu.....lebo brucho ma boli ako by som mala dostat kazdu chvilku mrchu.....ale urcite ju nedostaneme !!!! :wink: :wink: :wink:
10. sep 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak matuska, nerozbehne sa ani za svet a hotovo !!! :slight_smile:
10. sep 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, ďakujem :wink: ty kedy testuješ??? :grinning: :grinning: :dizzy_face:
10. sep 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky,
bobjan - dnes som na teba myslela, len ja sa v praci na MK nedostanem, tak len vecer rychlo precitam, co ste popislai :wink: tak drzim palce, nech sa bubacikovia zahryznu a ostanu pekne v brusku u maminy celych 9 mesiacov :dizzy_face:
matus - super, nech ciarocka silnie, daj do albumu :wink:
vieri - som zvedava na rozuzlenie :slight_smile:
10. sep 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj Kati, kedy testujes? ci vydrzis az do krvicky? :wink:
10. sep 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobjan , to je uzasna sprava, len sa setri a uzivaj si prve dni svojho tehu , kolko ti dali marzit,,?

Riska myslim na teba.

Matus, len nech ciarocka silnie, tie bolesti v podbrusku ,,,,ja som si myslela ze mam zapal vajecnikov, ked som bola prvy krat tehotna take silne bolesti som mala, ,,ja som este stale doma, a dokonca som dnes dostala menzes a bolo strasne zle ale prezila som a uz je dobre neviem ci je to v pohode po 20 dnoch ale snad ano
10. sep 2009 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata....vsetkym moc dakujem a dnes je zase ciarka silnejsia.....na pondelok som sa objednala na krv....hadam to nevadi (mala som ist v utorok ale je sviatok tak som povodne chcela ist v stredu ale nevydrzim to )
vsetkym vasm straaaaasne drzim palceky ---- hlavne pozitivne myslenie a bude to OK....ked budu citit tie nase deticky ze sme v pohode a klude - zapaci sa im u nas a zostanu s nami az do konca zivota :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. sep 2009 o 06:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte:slight_smile:

Rikuska, mraziť??? Jój to sa u ma ešte ani raz nestalo....a teraz boli na druhý deň leb dve a tie mi dali... :dizzy_face: a mrcha si myslím, že v pohode to sa po tých hormónoch stáva..

Awe ďakujem :wink:
11. sep 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobjan ja to napisane nemam lebo ked som bola pre recepty nesli m pocitace a diktovali mi len par strucnych poznamok a ukazali ako sa picha Gonal :grinning: mala som smolu :grinning:
11. sep 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ked si nebudeme chciet dat mrazit tak nemusime?Ci to je povinne?
11. sep 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti, aha:slight_smile: Tak dúfam, že smola pominula a výjde to :wink:

A čo by si robila so zvyšnými embryjkami??? :confused:
11. sep 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti - myslim ze mrazenie nie je povinne....ale ja som to urcite bez rozmyslania vyuzila....uvazujes ze si nedas zmrazit?
11. sep 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja neviem co s tym robia, ale ja by som radsej absolvovala cele znova, neviem, ale co mam zname a tym presli tak kazda mi povie, ze uz by mrazit nedala lebo ta jedna mrazila a pri rozmrazeni nic neprezilo.A jeden z dovodov je aj ten, ze uvazujeme len o jednom dietati (ale berieme aj dve ked to pride naraz)
11. sep 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja si necham snehuliacikov az do porodu (preistotu) - vies a co tu citam tak sa podarilo otehotniet aj po KET - a dolezite je ze sa ti to nerata ako dalsi cyklus, ktory ti hradi poistovna
11. sep 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti, nikdy nevieš, kedy ti to výjde. Takže sa ti môže stať, že nič nedáš mraziť, minieš 3 pokusy cez poisťovňu a detičky nebudú, tak sa na to kukni aj z tejto strany...
... a určite sú tehuľky po KET :wink:

Ja by som určite vždy mrazila, keby som mala čo...
11. sep 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak ... suhlasim s bobjan

inak bobjan ako sa citis ?
11. sep 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matuska, no tak normálne ... zle sa mi ciká...bruško tlačí ešte po OPU...

a ty?
11. sep 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ? no celkom ma boli brusko ako pred menzes a niekedy dost silno, a skoro kazde 3-4 hodiny som hladna :wink: ---ale inak celkom dobre....ukludnuje ma pohlad na dnesny test :grinning:
11. sep 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Super:slight_smile:

Ja bežím k dr. na kontrolu s tým mojím tlako :wink:

Zatiaľ pa
11. sep 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobjan citam, ze uz mas bobacikov v brusku tak tuj tuj TTTTTTT :slight_smile: TTTTTTTTTTTT :slight_smile: TTTTTT :slight_smile: posielam tehu bacile nech sa to teraz zahniezdi a pusti az o 9 mesiacov, davaj na seba a drobcov pozor
11. sep 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok