Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

peggyyy
25. feb 2009

mimka v pohode a ďakujem....no som ešte len na začiatku..u teba je to koľkaté IVF?

mimka30
25. feb 2009

Ideme na druhé, predtým som mala aj 2x IUI a nič 😒 Škoda, že nebolo nič na zmrazenie.
A u teba Peggy???

peggyyy
25. feb 2009

no ja som po druhom KET..prvé som mala koncom novembra a nič...neboj teraz sa to podarí.. 😀

mimka30
25. feb 2009

Jááj ty si zlatá- ďakujem 🙂 🙂 😀 Inak aj ja som stimulkovala a bola po ET v novembri. Možno sme sa aj stretli vo FC 😀

peggyyy
25. feb 2009

no ja som tam bola na KET 28.11.

peggyyy
25. feb 2009

idem si ľahnúť...akosi mi je blbo..zajtra podám info ako som dopadla u môjho gynekológa

mimka30
25. feb 2009

Peggy držkaj sa a ozvi sa. Prajem ti krásne tehotenstvo a všetko len to najlepšie 🙂 🙂 🙂

vierka
25. feb 2009

daguska - neboj sa vajka budu... lebo ked nie tak dostanu odoman pozadku a to by nechceli, takze budes mat pekne vajka 😀

pegy - zajtra drzim palceky a verim, ze tvoj gynekolog sa velmi potesi 😉 🙂

mimka - tak to je super, ze mate uz ziadost podanu a drzim moc palceky, verim ze s tou zvisenou davkou to pojde ako po masle a este o kus lepsie 😀

a kde je petka? a bobjan??? 😕 petka sa asi aj s princeznami "drhne" s vianockou a bobjan je asi unavena z prveho pracovneho dniku 😀

mimka30
25. feb 2009

Ahoj Vierka. Ako sa máš?

vierka
25. feb 2009

ahojcek mojka... celkom dobre, dnes som bola prvy den v praci a akosi som si vykricala hrdlo, ale inak pohodka... a ako ty? citam, ze ziadost uz vypisana, tak sa tesim 😀

mimka30
25. feb 2009

Ďakujem Vierka. No uvidíme, či niečo dozreje aj po vyššej dávke, ak nie, tak idem do tých Piešťan. Už to tam rozbiehajú a aspoň si oddýchnem v tých kúpeľoch 🙂 🙂 🙂 Vierka, ja som dúfala, že ty to rozbehneš. Ja ti neviem, či je to tým, že je zima, že sa nám nedarí, alebo čo ☹ 😒

sylvusa
25. feb 2009

ahojte, bola som dneska u gynekológa a dal mi odporučenie do centra Ferticent, hneď som sa objednala a objednala ma sestrička na 4.3. na 10.30 h, nevadí že mám štítnu zľazu, prezrú nás oboch a potom sa uvidí,

mimka 30 kde je centrum v Piešťanoch ? máš kontakt ?

matkamatko
26. feb 2009

ahojte, mimka držím palce aby sa to teraz podarilo 😉
hod nam link na tie Piešťany, prosíííííííím 🙂

daguska
26. feb 2009

mimka30: moja to ma ani nestraš, že je zlé zimné obdobie!!! Ja mám začať stimulovať, len čakám na mrchu.
Inak držím palčeky, asi aj ja budem musieť mať zvýšenú dávku, teraz by som mala mať 3 denne.

vierka
26. feb 2009

mimka - urcite sa podari, neboj... ja strasne moc dzim palce 😉 🙂
no aj ja som dufala, ale nevadi, rozbehnem to nabuduce 😀 ale ved uz sa zjarnieva, takze kym ti tu ziadost schvalia, tak to vide aj tebe potom 😀

sylvusa - to nevadi, ze mas tu stitnu zlazu doki sa s tebou len dohodne, odkonzultuje co by sa ako dalo, pozistuje ake vysetrenia mate za sebou a mangelovi spravia spermiogram... takze v pohode mozes ist na prvu konzultaciu a uvidis na com sa dohodnete 😉 🙂

baby, ved sa uz zjarieva, takze to podla mna pojde odteraz ako na beziacom pase 😀

daguska
26. feb 2009

vierka: len aby to tak bolo, jar začína 21.03. takze baby hlavu hore a ideme na to!!!

vierka
26. feb 2009

daguska - urcite to tak bude, treba mysliet pozitivne 🙂 a ved 23 je tu coby dup 😝

daguska
26. feb 2009

vierka: len aby to tak bolo, no uvidime ja budem mať v marci aj narodky, všetko na kopu

vierka
26. feb 2009

daguska - tak to by bol pekny darcek, aspon by nemusel priatel nic kupovat 😀
a kolko budes mat rockov? ak to nie je tajne 😅 😀

daguska
26. feb 2009

vierka: nie nie je to tajné budem mať 30 r.

vierka
26. feb 2009

daguska - tak to sme skoro rovnako - len ja budem mat este len 29, ale manzo bude mat tento rok 30 😀

daguska
26. feb 2009

vierka: tak te ja fajn, ja mám veľa kamošov a kamarátiek čo budú mať tento rok 30 a tak sme sa dohodli, že si vyberieme jeden spoločný termín niekedy ked bude teplo a spravíme spoločnú žúrku na oslavu našich narodenín.

sue13
26. feb 2009

Ahojte spolubojovnicky 😉
Ako sa Vam dari? Co je nove? Nejake nove tehulky???? 🙂 Dufam ze sa Vam tu dari. 🙂
Ja uz mam casu na net menej a menej. Moju Karinku mam uz tyzden doma a poviem Vam ma iba 3,5 kg ale dava nam tu vsetkym zabrat 😀 Mne, manzelovi a aj babke ktora nam prisla na pomoc 😀
Hladame si nejaky ten system, rezim ale zatial sa nam nedari 🙂 Karinka si s nami robi co chce 🙂
Aj ked som unavena, vycerpana, vyzeram ako matoha aj tak je to ten najkrajsi pocit na svete 🙂
A to vsetko aj vdaka Ferticentu. Chystam sa im akurat poslat podakovanie aj s fotkou nasej lasky 😵

Vam vsetkym z celeho srdiecka zelam aby sa to uz aj Vam podarilo vsetko dotiahnut az do stastneho konca 😉
Viem, je to dlhy a tazky boj ale da sa vyhrat 😉 Chce to trpezlivost a vysledok naozaj stoji za vsetko 😵
pekny dnik

alex
26. feb 2009

Ahoj sue, ešte raz veľká gratulácia! 😵
Karinka je krásnučká.

alex
26. feb 2009

a máme novú tehuľku peggyyy, všiel jej 2.KET 😉

sue13
26. feb 2009

Alex dakujem velmi pekne 🙂
Pegyyy tak super, drzim silni palceky aj s Karinkou. Pekne sa opatruj a nechaj sa vsetkymi teraz rozmaznavat. 😉 Zasluzis si to 🙂 Potom uz sa bude rozmaznavat iba babatko 😵

matkamatko
26. feb 2009

sue aj ja blahozelam, Karinku už mam omrknutu a kráááááááásna. 😵

baby mne ešte stále nevolali ☹ už sa začínam báť či to budúci cyklus stihnem 😒

daguska
26. feb 2009

sue13: kratulujem a teším sa s tebou

matkamatko: skús byť trpezlivá, musíš neboj oni zavolajú

vierka
26. feb 2009

sue - ahojcek.... baby podavali spravy ze rodis a tak, tak som na teba myslela a malicka je naaaadherna 😀 je to urcite pokladik 😀 gratulujem zo srdiecka, urcite si ta najstastnejsia maminka na svete 😀
a neboj sa, ked si s malinkou spravite nejaky rezim, tak to bude uz len lepsie a lepsie... a tatinko si uz kupil brokovnicu ked ma doma taku krasnu princeznu??? 😀 😀 😀 vies, aby mohol odhanat napadnikov 😀

daguska
26. feb 2009

sue13: malinká je krásna, nádherná

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre