Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

bobjan
22. sep 2009

Mimka, držím palce aby tam boli // 😉

loginka
22. sep 2009

joj baby, ako vam prajem, aby vam to vyslo, velmi drzim palce!!!

mima11
22. sep 2009

Ach Bobjan, cítim, že nebudú, už som s tým zmierená. Nič iné nezostáva, len bojovať zase ďalej!!!
Takže v piatok budeme obidve vedieť náš výsledok. Tak držím palce, nech je aspoň niekto úspešný!!!

bobjan
22. sep 2009

Loginka, ďakujeme 😉

Mimka, aj ja som...viem, ako ti je... ďakujem, ale dovtedy dostanem mrchu, takže zas pôjdem na krv spolu s ňou 😠

mima11
22. sep 2009

Loginka, ďakujeme!!!

awe
22. sep 2009

ahojte kocky 😉

bobjan - tak ty uz zarezavas v robotke? a nehadz flintu do zita, kym nemas vysledky z krvi 😉

petra - ja neverim vlastnym ociam, ked citam tvoj pribeh 😅 ale neboj, po tolkej smole najdes zasluzene // 😵

my mame podanu novu ziadost a medzitym cakame ja na vysledky z genetiky, uz preslo 6 tyzdnov, tak este nejake 2-3 😒

lenca.b
22. sep 2009

mima no vies len mna to stve ze mna take vysetrenie na tak dlhu dobu zastavi ☹ a to je hrozna beznadej hrozna

lenca.b
22. sep 2009

awe a to ti ako povolili poslat aj ziadost a nemat genetiku spravenu ☹ nam vo FC proste povedali ze ani nemame chodit kym nebude hotova genetika ved baby ak to bude trvat tie dva mesiace tak to uz moju ziadost ani neschvalia v poistovni 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 lebo to uz bude december preco ma ten hore tak tresta

awe
22. sep 2009

lenca.b - neboj, viem, ze teraz si nahnevana 😔 ale ono to ubehne rychlo, my sme boli na genetike zaciatkom augusta a tiez som si myslela, ze to budu dllllhe dva mesiace cakania a uz mame 6 tyzdnov cakacky za sebou 😉 je sice pravda, ze sme mali stastie na termin, jeden den som volala a o tyzden sme uz isli...Novapharm, Bratislava.
A genetiku mas na cely zivot, je to fajn vysetrenie, aspon budete vediet, na com ste a co dalej...

awe
22. sep 2009

lenca - povolili, lebo mi sme obaja v poriadku, genetiku nam dr. Pinter iba doporucil ako doplnkove vysetrenie, koli neuspesnemu 1 IVF ( bolo to na nas), rozhodli sme sa, ze ideme, nech vieme, na com sme...ja som mala toiz len tri vajka, jedno zle a po oplodneni sa nam prestali delit hned na druhy den - mohol to byt blby cyklus, nesadli mi hormony alebo bude pes zakopany v genetike, takze tak 😕

awe
22. sep 2009

lenca - co sa tyka ziadosti, nikde nie je napisane, ze ak by ti ju schvalili teraz, IVF absovlujes v roku 2009, poistovne zvyknu mat ku kocu roka naplnene limity a ziadosti sice schvali, ale IVF-ko povolia az v novom roku 😉

lenca.b
22. sep 2009

awe ja ti to pisem ako realitu ja tam ani nemam chodit len ked budem mat hotovy ten debilny test ja uz som z toho na nervy preco to tak musi byt sakra mam chut sa na vsetko vy...t normalne rozmyslam ze ked pridem na to vysetrenie tak normalne sa ich opytam kolko chcu prachov do vrecka ked urobia testy do tyzdna budem drza a hotovo

awe
22. sep 2009

lenca, nejde o peniaze, testy netrvaju taaak dlho zo srandy, ma to svoje opodstatnenie, zoberu vam krv a potom v labakoch prebieha kultivacia buniek, to trva, preto tie dva mesiace.
hlavu hore, musis byt silna, povedz si, ze do konca roka absolvujete genetiku a pri najhorsom hned v novom roku vypises ziadost a sup, ani sa nenazdas a budes tu pisat, ze stimulujes 😉
aka si poistovna?

lenca.b
22. sep 2009

spolocna zdravotna a na nete som niekde citala ze tie vysledky su cca 2-4 tyzdne

petra2505
22. sep 2009

awe ja uz neverim ani usiam ked to pocuvam 😀 toto uz nie je mozne 🙂 od zaciatku problem - najskor lieky potom menzes teraz hyperstimulak o ktorom neviem lebo nemam ani jeden jediny priznak takze musim cakat do piatku na ultrazvuk a uvidime co dalej, ale pocitam s tym, ze vklad nebude tak ako povedal Pinter

awe
22. sep 2009

peti, som zvedava, potom daj vediet, co teda 😕 a kolky den stimulky si vlastne? uz to nestacim sledovat 😅

lenca - aj ja som szp, tam trva schvalenie ziadosti cca mesiac 😒

awe
22. sep 2009

lenca - tak to neviem, vsak sa opytaj, ked tam pojdete, prip. povedz, ze to potrebujete, cim skor 😉

petra2505
22. sep 2009

dnes 6 den, vcera som skoncila s gonalom, dnes mi pichli 3 merionaly

lenca.b
22. sep 2009

awe a da sa to zistit niekde ze ci maju v poistovni este volne ivf cykly ci nie?

awe
22. sep 2009

peti - ja som mala prvu stimulku este bez gonalu, vtedy davali len merional, cetrotide a choragon...naco je gonal?

lenca - neviem, mozno skusit zavolat...

petra2505
22. sep 2009

ja ani neviem, ale myslim, ze asi aby sa tvorili vaja no mne sa tvoria az moc 😀 ale dufam, ze to do piatku nejako upravim, snazim sa pit viac ako doteraz a dufam, ze sa mu to len zdalo 😉

awe
22. sep 2009

aj ti povedal aj kolko mas folikov?

petra2505
22. sep 2009

nie nepovedal len pozrel povedal, ze vyzera to asi na hyperstimulak a ze viac uvidi v piatok a este mi povedal ako sa postupuje ked je hyperstimulak, ze mi nemozu vlozit nic az po asi dvoch mesiacoch ked sa da telo dokopy takze dnes mi povedal len tolko a v piatok idem na kontrolu

petra2505
22. sep 2009

vies awe keby som aspon na 90% vedela, ze je to hyperstimulak tak som kludnejsia lenze teraz som v pomykove lebo citim sa fajn, brucho mam v pohode, nic ma neboli, netlaci, nemam problem proste nic.tesila som sa nato aj ked som bola zmierena s tym, ze to na prvy raz nemusi vyjst no a teraz toto, snazim sa ako blbec dokonca som si gonal pichala sama a po dnesku nemam na nic naladu ani sa mi v tej stimulke nechce pokracovat a najradsej by som skoncila.

awe
22. sep 2009

ozaj a nevies nahodou, kedy zacinaju v decembri s dovolenkou v FC?

petra2505
22. sep 2009

neviem, nepytala som sa uvidim co povie v piatok a ked mi povie, ze mi to nemozu vlozit dohodnem termin aspon orientacne nech viem ako sa mam zariadit

awe
22. sep 2009

tak teda, daj v piatok vediet 😉

petra2505
22. sep 2009

pokial budem mat este silu tak dam inak uz som zvazovala, ze chvilu si dam od MK pauzu,ale urcite este dam o sebe vediet.

rikuska21
22. sep 2009

Trosku som bola na pilatese ale uz som tu,
Petra, mne zacali problemy od 6 dna stimulky a potom sa to rapidne zhorsovalo. Ale ak nic necitis tak ti to asi ani nepotvrdi, vsak uvidis a nevesaj hlavu,

Bobjan, myslim na teba a nevzdavala by som to, vobec to nemas potvrdene ze nie si tehu a fakt to nechaj na tu krv, drzim ti velmi palec

vierka
23. sep 2009

ahojte babenky 😉

bobjan - ked sa necitis na to testovat, tak ani netestuj, krv je ista 😉 a ja drzim straaaaaaasne moc palceky, ved ma poznas a moc ti to zelam 😵

lenca - neber to tak tragicky, ked si myslis, ze mangel mal take zle vysledky kvoli tomu ze bol chori a ty krasne ovulujes aj bez liekov, tak preco to neskusit na prirodno??? pozri sa na Alex - tiez boli na genetike a kym cakali na vysledky tak otehu prirodzene 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre