• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ferticent v Bratislave, 2. časť

26. októbra 2016 
matka - a aku to mas poistovnu a kedy si tu ziadost vypisala?
26. feb 2009 o 11:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inak mne to posielali z centra, ale ked som menila centrum bola som si tam zaniest sama
26. feb 2009 o 11:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babenky idem papať, lebo mi tak škrka v brušku že tu robim disco.
26. feb 2009 o 11:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
daguska - tak dobru chut zelam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. feb 2009 o 11:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja som volala minulý pondelok do FC a oni mi ju mali poslat a mám VSZP.
inak kočky to posielaju do pobočky BA alebo tam kde bývam ja?
26. feb 2009 o 11:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dag dobrú chut , ja uz mam po :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. feb 2009 o 11:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
matka - tak oni do vseobecnej to nosia aj osobne a mne volali tak dva tyzdne od podpisania v centre ze to mam schvalene.. takze podla mna ti este tento tyzden, najneskor v priebehu buduceho zavolaju :wink:
26. feb 2009 o 12:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vierka dík za upokojenie, ja tomu tiež verím, dufam, ze neboli nejaké problémy ale to by mi asi volali, ze... :sunglasses:
26. feb 2009 o 12:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
matka - neboj sa, urcite neboli... vo vseobenej to ide rychlo a sestricka ti pekne zavola, ze uz to tam maju aj schvalene... neboj :wink:
26. feb 2009 o 12:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dakujeme velmi pekne za pochvaly. :slight_smile: Karinka je krasna po maminke predsa :grinning: :grinning: :grinning:
Vierka gulovnicu uz tatinko veru zhana :grinning: :grinning: :grinning: Uz teraz ma z toho obavy :grinning:
Velmi Vam zelam aby ste aj vy zazivali co najskor tieto pocity co ja :wink:
26. feb 2009 o 12:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sue - tak verim, ze coskoro tatinko najde nejaku dobru akciu a kupi rovno dve :grinning: :grinning: :grinning:
dakujem, si zlatucka a verim, ze naozaj pojdeme coskoro vsetky vo vasich slapajach :grinning:
26. feb 2009 o 12:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sue ďakujem a gratulujem k nádhernej dcérke...nech ste obe silné a zdravé...tfuj tfuj tfuj
ja som bola dnes u svojho doktora a vypísal ma na rizikové takže oddnes som PN :grinning:
26. feb 2009 o 13:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
pegyyy tak vitaj do klubu .. sme na tom rovnako..
26. feb 2009 o 13:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pegy - jeeeeej, tak to je super, ze budes domka, aspon si pekne oddychnes a cele si to vychutnas... a kedy ides na najblizsiu kontrolu aby sme vedeli kolko bobacikov sa v tebe skryva? :grinning:
26. feb 2009 o 13:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahote, chcem sa spýtať, či potvrdenie na schválenie poisťovňou sa posliela na centrálu do Bratislavy, alebo do poisťovne odkiaľa pochádzam , mám všeobecnú zdravotnú
26. feb 2009 o 15:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
matkamatko: neboj oni sa ti ozvu
26. feb 2009 o 15:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,
Sue gratulujem,mala je strasne krasna,vela zdravia :wink:
26. feb 2009 o 15:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
peggyyy,ty ako? cakaj jedno alebo dve? nejak som nepostrehla???

ostatne kocky,ako sa mate???
26. feb 2009 o 15:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babulka vitám

vierka najbližšie idem na kontrolu 13.3-

petka no ja zatiaľ celkom fajn...zatiaľ to vyzerá na jedno ale ešte sa to môže zmeniť, uvidíme neskôr
26. feb 2009 o 18:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sylvusa - ahojcek, myslim, ze je to posielane na centralu do Ba, pretoze tu moju ziadost isiel doki osobne odviezt a myslim, ze on nebude chodit do inych miest, takze pocitam ze to schvaluju v Ba...

petka - ahocej, ako sa mas hlavne ty a tvoje princezne :grinning:

pegy - tak to sa tesim, to by ti uz mohli povedat ci je jedno alebo dve :grinning:
26. feb 2009 o 19:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vierka no to by mi už mal povedať...ale vravel, že zatiaľ je tam jeden gestačný vak, ale neviem neviem
poteším sa aj jednému aj dvom :grinning:
26. feb 2009 o 19:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pegy - jasne, ja viem, ze z jedneho by si bola uplne ze happy a druhy by bol potom ako taka ceresncka na skvelej torte :grinning:
26. feb 2009 o 19:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte babulky :dizzy_face:. sledujem Vas uz veelmi dlho len neprispievam :zipper_mouth:.cakam na MS a zacinam stimulovat predpokladam ze od pondelka. mam jednu otazocku kedy cca je odber od zaciatku stimulky ide o to ze mam az na 10 den termin interneho.stiham? ci si mam hladat inu ambulanciu dakujeeem. vasa spolutrpitelka
26. feb 2009 o 20:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranko babenky... :grinning:

chloe - ahojky... ja som mala odber na 11 den stimulacie, cize 12 den cyklu... neviem ci tu je niekto, kto mal odber skor nez na 10 den...
27. feb 2009 o 08:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute...ako sa tu mate?co je nove?nechce sa mi to vsetko citat,ked som tu dlhsie nebola
27. feb 2009 o 08:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
veam - ahojcek... no peggy je nam tehotna :grinning: bobjan caka na krvny test v pondelok... petka sa stale napchava vianockou s lekvarom a mame tu myslim dve cakatelky co zacnu cochvila stimulovat :grinning:
27. feb 2009 o 08:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak drzim palceky baby...a ty ako vierka?
27. feb 2009 o 08:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
veam - no my mame teraz 3 mesacnu pauzicku, tak si to uzivame, ziadny lekari, nic :grinning:
a ty? :grinning:
27. feb 2009 o 08:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja cakam na mrchu a mam ist na IUI do GF a potom zmenim centrum,teda pojdem do FC,lebo v GF sa mi nepaci...akurat mam teraz dilema,kedze mi meska mrcha a vcera som sa testla a bola tam velmi slabucka druha ciarka,tak neviem ci to je len plany poplach alebo sa mam tesit,kedze ma pobolieva obcas podbrusko...a som 2tyzdne po laparke
27. feb 2009 o 08:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a toto bude tvoje kolke IUI?
a tebe asi mrcha chodila presne na cas, ked dokazes povedat ze ti meska... slabucka ciarka??? :grinning: tak to zatial vyzera dobre, ja byt tebou, tak skusim zase testnut o par dni a ked bude silnejsia, tak je to jasne :wink:
27. feb 2009 o 08:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok