Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

sylvusa
11. okt 2009

ahojte
martineluska držiím palce, baby v pondelok som mala vklad, môžem zajtra testovať, pa

rikuska21
11. okt 2009

Jej babulky,

som tu tyzden nebola a co sa vsetko pomenilo, Martineluska, sylvuska a Matuska strasne vam drzim palecky nech vsetko dobre dopadne vy ste stastne mamicky,

Velmi vam aj sebe to prajem

Bobjan a bambi, no ja sa chystam uz tento mesiac na Ketko ale uz mi tyzden meska menzes tak neviem kde je chyba, ale neverim ani v kutiku duse ze by som mohla byt tehu, to by bol zazrak a 19 mam ist na tyzden do Strasburgu tak to bude sranda ked to dostanem na cestu, nech uz pride a ja sa buem tesit v kutiku duse na Ketko

Velmi na vas myslim aj ken nemamm cas prispievat, mala som perny tazden

bubulka722
11. okt 2009

Rikuska, no nebolo byto prvý krát, čo by sa to už "na umelo" nekonalo. Tak či tak držím silno palčeky. Bože, jak ten čas letí, veď len pred nedávnom si stimulkovala a už je tu KET. Koľko máš mrazáčikov? Fakt si už nepamatám.
Inak nechcem rýpať... Neurobíš len tak pre srandu test??? 😉 😉 😉

rikuska21
11. okt 2009

Bubulka asi zajtra uz testnem, som z toho nervozna, ale neverim ze som tehu, aj som lieky brala, to by bolo fakt nevhodne, aj cipky proti plesni, aj cigaretka bola

mam troch mrazacikov, tak sa bojkam, cisa pekne rozmrazia a dufam, ze aspon dva z nich preziju

bobjan
11. okt 2009

Rikuska, držím všetko čo mám, aby motyka vystrelila 😉

rikuska21
11. okt 2009

Ako sa ti dari Bobjan, dni ubiehaju nejako rychlo a snad v tej rychlosti uz aj my budeme tehulky, cochvilu mam narodky a uz aj ten vek je pre mna alarmujuci, dufam, ze si v poriadku

bobjan
12. okt 2009

Rikuska, mám v celku o.k., bola som chorá, ale už je to lepšie, pracovne ako kedy, doma pohoda 😵
Dúfam, že nabudúci rok tu budú samé narodené bábätká a tie naše medzi nimi 😎
Bývalá spolužiačka mi v piatok poslala mms, narodilo sa jej tretie dieťatko - taký je krásny - chlapček, a ja ani len jedno nemám.... 😔

Inak tiež nemám čím prispievať, tak len sem-tam nakuknem 😉

bobjan
12. okt 2009

a čo ten test???? 😕 😅

vierka
12. okt 2009

dobre ranko 😀

martineluska - drzim strasne moc palceky dnes k lekarovi, verim, ze jedno babulko tam urcite bude... drz sa...

sylvusa - nejaka si nedockava 😀

misi33
12. okt 2009

Dobre ranko.

Ako ste prezili vikend?Ja som sa doslova preplachova vodou.To bolo neskutocne , co som toho vypila 😝 😝 😝
Citim sa omnoho lepsie ale brucho mam ako loptu. 😀 😀 No som rada,ze som ET odlozila lebo si neviem predsatvit,ze by sa mi to malo este zhorsit. Da to cloveku fakt zabrat. ☹ ☹
V sobotu mi volali z FC ze nam ostali len dve pekne embrya a tie idu do mrazu a KET bude niekedy v januari.

Martilenuska ty si bola v piatok rano 7,30 hod na kontrole s manzelom? Ja som prisla chvilku po tebe a chvilu som kecala so setrickou,ak si to vies vybavit.Boli sme tam len my dve.

Sylvus ako ti ubehol vikend? Co bolesti? Uz si sa testovala?

vierka
12. okt 2009

misi - gratulujem k dvom krasnym babuliatkam a drzim palce na januar 😉

veam
12. okt 2009

Caute baby...ja som vam prisla len oznamit ze Peggyyy v sobotu porodila krasne zdrave dievcatko Veroniku,mala mala 48cm a 3,2kg,obe su v poriadku... 😀

Snazilkam prajem vela stastia a hlavne trpezlivosti... 😉

vierka
12. okt 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej Pegyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😀

bobjan
12. okt 2009

Pegy, gratulujem 😉 Tý brďo, to už porodila???? Veď len minule otehotnela.....ty kokos, to teda letí... 😔

lenca.b
12. okt 2009

ahojte bobjan nebojkaj ono to je zle a clovek je smutny a stale sa pyta ze preco prave my nemame ale ja verim ze ked sa budeme tak velmi vsetky tu snazit ako sa snazime tak tolka snaha nemoze zostat nepovsimnuta !!!akurat ze niektore musime cakat viac a ina menej ja ta plne chapem hoci nemam ani zdaleko tolko za sebou som len na zaciatku ale aj nadej umiera posledna 😉
misi tak to sa asi v januari stretneme vo FC 🙂 ja tiez musim do vtedy cakat ale nie na ked ja len este mozno na ivf

sylvusa
12. okt 2009

ahojte,
peggyy -gratulujem,
vierka, som nedočková, dneska som mala strašné kŕče v noci , včera som si dala utroš a bolelo ma všade, kríže, dole, na bokoch, teraz je už dobre, testla som ale nič , tak neviem, asi je to skoro, ale nemám tušáky na tehu, niektoré baby cítia , že sú tehotné , ja nemám žiadne pocity, pa
to je ale čas .....

martineluska
12. okt 2009

ahojte baby 🙂 tak jedno babetko sa drží a je v poriadku a druhe nam odchadza je dole pri krčku zato som krvacala 😒 27 meho idem na kontrolu už bi sme mali mat srdiečko 🙂 misi to sme boli mi celý nervozny 😀 a štastný.

martineluska
12. okt 2009

sylvusa to je dobré znamenie že si mala krče ja som tiež mala 2 dni a som tehu 🙂

vierka
12. okt 2009

sylvusa - ja som nemala ziadne priznaky ze som tehu, ani som sa tak necitila, ani som v to neverila a bola som, takze hlavu hore... niektore baby nemali pozitivny test ani v den krvi a boli tehotne... takze je to na tebe, ci budes este testovat neskor, alebo este ten tyzden pockas 😉

martineluska - no hlavne ze aspon to jedno bude zdravucke a silne, tak drzim palce aby bolo krasne srdiecko vidiet a aby bolo vsetko v poriadku 😉

martineluska
12. okt 2009

dakujem vierka ja som vedela že to naše druhe babo nezostane lebo dr povedal že je malinka šanca že sa udrží ja som sa zlakla že odišlo aj druhé babo ale je tam 🙂 pre druhé si pojdeme neskor 😀

lenca.b
12. okt 2009

jeeej martineluska tesim sa s tebou tak to je krasne 🙂 tak pekne posepkaj fazulke nech sa len drzka na mieste tam kde je a nech pekne rastie ....
sylvusa no musis este cakat aj pri normalnom tehu uhniezdovanie trva aj 10dni tak az potom sa ti tvori hcg ale to ty vies ja som ta len chcela trochu povzbudit 🙂

martineluska
12. okt 2009

baby zmenila som si profil 😀 😀 ved už som tehulka 🙂

lenca.b
12. okt 2009

no ved hej bolo na case 🙂 naco to tajit ked to uz secia vedia 🙂

misi33
12. okt 2009

Martilenuska som si myslela,ze vy. Manzel bol taky pysny.Bolo na nom vidiet velku radost.Ty sa nesmies bat a verit babetku, ze bude zdrave a spolu vsetko zvladnete. 😉 😉 😀
Drzim Ti palce.Ani sa nenazdas a budes kocikovat. 😀

bubulka722
13. okt 2009

No baby čo je s vami??? Náš starý dobrý Ferticent takto upadá do zabudnutia? Hláste sa čo máte nové!
Ja teda osobne nič 😒
V piatok idem na endokrinoógiu, vraj mám nedostatočnú funkciu štítnej žľazy. Keď sa to začne sypať, tak všetko na kopu, ako keby sme toho nemali dosť. Máte s tým skúsenosti...?

bobjan
13. okt 2009

Bubulka, asi nikto nie je v akcii, tak to tu nežije akosi.. 😖

Držím palce, dúfam, že liečiky ti zaberú, to väčšinou dávajú, ak to nie je moc vážne.

awe
13. okt 2009

caute kocky 😉
veru, asi nikto nestimuluje alebo co.. 😕 ja cakam na schvalenie ziadosti, uz 4-ty tyzden, mam szp, tak neviem, dufam, ze uz nebudu mat precerpane limity 😅

awe
13. okt 2009

ani neviem, ci sa na to dame este do konca roka alebo pockame na januar 😕

bobjan
13. okt 2009

Awe, nechcem sa strašiť, ale niekto tu písal, že už je vyčerpané, ale neviem, či len niektoré poisťovne, alebo všetky...

awe
13. okt 2009

bobjan - ved aj ja som nieco take zahliadla, ale aj taku infosku, ze FC si poziadalo o navysenie limitov - tak sa necham prekvapit, nech je to tak, ako ma byt...ved ci pojdeme v novembri alebo v januari - to je uz jedno 🙂
a tebe sa ako dari? skusis este nejaky pokus?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre