Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

rikuska21
15. nov 2009

No mne sa tiez tazko hovori po 6 rokoch aby som nemyslela na baby. a to sa iba rok snazime cez nejake carko, inak sme to dovtedy nechavali na prirodu. A uz ani nie som najmladsia.

siouxie
15. nov 2009

rikuska, ja som na tom rovnako. 😒 🙂

cigaretka5
15. nov 2009

bubula ak citis nieco neprijemne v suvislosti s IVF tak do toho asi ani radsej nechod, daj tomu cas a uvidis ze raz to bude pre teba prirodzene a ono to potom vude., My sme do nasho IVF isli nejak tak strasne rychloi rychlo a ked sme o tom spatne s drahym hovorili ani jeden z toho nemal dobry pocit, a ja myslim ze a to bol dovod ze to nevyslo. skratka bolo to pre ten moment nieco neprirodzene.
Kocky mozno mate pocit ze mne sa teraz dobre pise, ale nie, presne viem co kazda z vas preziva a verim ue kauzda z vas bude drzat svoje mimco.
Sranda ze my sme v den ked sme prvy krat videli na teste // skoncili s 26 hodinovou psycho prirpavou aby nas zaradili do zoznamu na adopciu. Nech mi nikto nehovori ze toto je OSUD..........

bubulka722
15. nov 2009

Cigaretka, tak tú adopciu nechávaš asi plávať. Je to nádherné a mala by si sa ako ďalšia lastovička prihlásiť do témy zázraky sa dejú. Bolo to milé ako si sa ešte pred týždňom stresovala že meškajú a neverila v takýto výsledok. Veľmi dobre chápeš každú z nás, lebo si si tým prešla. Teraz len úspešných 9 mesiacov!!! Zajtra prosím na mňa nezabudni!!! Vopred díkes! Budem neptrpezlivo čakať.

cigaretka5
15. nov 2009

nie adopciu urcitre plavat nenecham nerobili sme to iba pre ukojenie svojich potrieb babatka ale je v tom aj nasa snaha aspon jedneho drobceka zachranit od decaku ale to je uz na inu diskusiu

rikuska21
15. nov 2009

Cigi, klobuk dolu sklanam a drzim vsetky palce aj na nohach nech mas vlastne zdrave a aj nech druhe dietatko urobis stastnym 🙂

nemko
16. nov 2009

Dobre rano,
prosim vas neviete od kolkeho decembra do kolkeho dec/jan maju v centre dovolenku?

vierka
16. nov 2009

jeeeeeej, co to tu citam 😵

cigaretka - velka gratulacia!!!! 😀 kedy sa chystas ist k dr??? 😀

cigaretka5
16. nov 2009

no objednavala som sa minuly tyzden vo stvrtok akoze na vyvolavacku na tuto stredu a potom stvrtok vecer som si robila test, 🙂 no takze zostava to na tu stredu aj ked neviem ci to nie je skoro, ale ked uz mam ten termin tak idem , no nie?
rikus dakujem ja to svoje tehu beriem akoodmenu za nasu odvahu pomoct aj statnemu bajby ako hovori moj drahy, ale je nam to nejak prirodzene. Hned ako som mala // tak po uvodnom osiali sme sa v jednej seknde pozreli s drahym na seba a povedali si , ze adopciu to nijak neovplyvni. AJ tak sme uvazovali s takym dvoj troj rocnym. Uvidime ako to zivot zariadi

vierka
16. nov 2009

ciragetka - podla mna to bude akurat 😉 ja ked som jej volala, ze mam pozitivny test po tyzdnovom meskani, tak ma objednala az o tyzden... takze tie dva tyzdne po meskani budu v pohode 😉

cigaretka5
16. nov 2009

lenze to nebudu dva ale tyzden a den, mrchu som mala dostat v utorok a tyzden na to v stredu idem k dokine, no nebviem v najhorsom pojdem aj neskor. Vieri ake si mala na zaciatku stavy, ja neviem ja mam pocit ze nic, iba dva testy // v noci ma niekdy dost zvlastne napinava v podbrusku ale inak nic, kukam ani prsia nezmenili velkost............. asi este skoro co? 🙂

vierka
16. nov 2009

no ved uvidis, prinajhorsom ta objedna este na ten dalsi tyzden 😉
nemusi ti byt voooobec nic... ja som mala len taky "vlky" pocit ako na mrchu asi tak dva tyzdne a ani prsia ma neboleli, ani som nevracala, ani som nebola unavena... za tych pomaly osem mesiacov mohlo byt asi tak maximalne 5 krat co ma prsia boleli, dva krat co ma naplo... ale prve mesiaci mi nebolo vobec nic 😉

marrad
16. nov 2009

Dievcata ako to je ja som bola na IUI je neuspesne meska mi mrcha a mam ist ku svojmu gynekologovi aby mi pichol vyvolavacku a az po menstr mam prist na ultrazvuk....
no je mi to take divne....

ripmajka
16. nov 2009

Nemko ak myslíš Ferticent, tak myslím že tu niekto spomínal , že doktor Pinter tam bude do 18.12. a začať by mali hneď po novom roku. Ale ak to chceš vedieť presne skús si brnknúť na recepciu ,určite ti to povedia. 🙂

rikuska21
17. nov 2009

To sa tu este nestalo ze by sme sa prepadli na 4 stranu, fuj, nejako to tu uviazlo,

Som na estrofeme a nic moc, ako sa vam dari,

Bobjan, ukaz sa neikedy, som zvedava co je s tebou

rikuska21
17. nov 2009

Pomylila som sa nie na 4 ale 3 strane sme boli,

bubulka722
17. nov 2009

Rikus to vždy musím prejsť pár strán aby som túto tému vôbec našla. Veď ešte nie sme všetky tehu, tak neviem čo sa deje. Bude to asi aj zlým ročným obdobím, FC má vyčerpané limity, len občas niečo tak milé ako cigaretka. Od začiatku roka sa to zas roztočí!

siouxie
17. nov 2009

ahojte, aj ja sem nakúkam a tu sa to len tak plazí. Tak dúfam, že to tu všetky čoskoro poriadne roztočíme 😀 😀 😀 😉

nelly911
17. nov 2009

Ahojte baby, ja sa chcem spytat na tablety estrofem. Ja ich zacnem uzivat cca 30.11., pri IVF prislo k hyperstimulacii a teraz sa chystam na KET. Hrozne sa bojim toho lieku, chcem sa vyvarovat pobytu v nemocnici.

Drzim Vam

bobjan
18. nov 2009

Ahojte🙂

Rikuska, my nepodnikáme nič, takže sa nič nedeje. Uvidíme na jar 😉

Bubulka, ja už do FC nepatrím a nejak moc už ani na net nekukám...čistím hlavu 😉

Všetkým vám držím palce a Rikuska, nech KET výjde 😉

lenca.b
20. nov 2009

ahojte babulky tak nasa temicka sa pomaly ale isto prepadava dole a este hlbsie to fakt nemate ziadna nic noveho? ziadne KET ka nie su? ja som si akurat vcera bola odniest ziiadost do poistovne tak uz len cakat ci ju schvalia a januar to istiiii pytala som sa uz aj gynekologicky aj obvodacky ze ci je to vsetko az tak velike rizikko taaak som dostala odpoved ze sice je ale pokial sa dodrzia vsetky opatrenia tak teda jednorazovo to az tak zle nie je to by tie velike davky hormonov museli ist do tela hodne dlho 🙂 ale teda je to zasah do organizmu bojim sa ho ale aj tak som ochotna to risknut ved co mi ine ostava

siouxie
20. nov 2009

ahoj, Leni, určite sa nejaké KET nájdu a určite aj pár stimuliek, či transferov. Len sa obávam, že sú roztratené po iných témach alebo nestíhjú písať. Držím ti palce so žiadosťou, akú máš vlastne poisťovňu? Takže január-február je tvoj? 😉 😀 😵

lenca.b
20. nov 2009

no mam spolocnu zdravotnu ale teda kedze sa zlucia tak to bude vseobecna 🙂

siouxie
20. nov 2009

tak to budeš mať asi celkom rýchlo naspäť. 🙂

lenca.b
20. nov 2009

no uvidime 🙂 ci nebude prekvapko mozno to nebudu teraz uz chciet schvalit ked vedia ze od noveho roku to bude inak

rikuska21
20. nov 2009

Nelly, a siouxe a lenci, tak aj ja som sa pridlal do inej temicky ale tuto nemienim opustit, cize i vas

som vo faze pred Ketkom a je mi stresne desne z Estrofemu, boli ma hrozne hlava, je mi na zvracanie, bolesti zaludka a to cele dni, v pondelok bude 10 den a idem na sono

desim sa toho ze ak budem musiet brat estrofem aj dalej aj po Ketku tak ma picne, a zevraj aj Utros sa musi brat

Nelly, tiez som po OHSS a preto idem na Ketko, ak nieco by si chcela vediet a ja budem vediet poradit tak ochotne 😉

bobjan
20. nov 2009

Rikuska, držím palce na kontrolu a nech nevolnosti rýchlo pomynú a premenia sa grckanie po // 😵

rikuska21
20. nov 2009

Bobjan ak sa nam nezadari, tiez davame pauzu a ideme vybavovat pravdepodobne adopciu,. uz sme s muzom o tom hovorili, vy sa este pokusatie ivf, ??? drzim ti palecky a nech naberies znova optim izmus

bobjan
20. nov 2009

ja som zatiaľ celkom optimisticky naladená 😅 ale dávame si pauzu, manža má fofry v práci, v januári ide na operáciu a potom na jar to roztočíme pravdepodobne v Brne....teda zatiaľ máme také malé plány 😉
Ďakujem ti 😵
Aj my sme nad adopciou uvažovali, ale zatiaľ skúšame svoje 😉

rikuska21
20. nov 2009

Ja sem fakt nakukam tak raz do tyzdna, je to mile ze si tu obcas, aj ked sa momentalne venujete sebe a nechavate volny priebeh vsetkemu,
to je fajn 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre