Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

bobjan
20. nov 2009

no teraz sa doma nudím, môj príde o chvíľu z poobednej, ale doma zapínam PC len veeeľmi málo už..

a v práci, ak je nuda, tak nakuknem 😉

Koľko sa u vás čaká na dieťatko?

rikuska21
20. nov 2009

uz 6 rokov ale intenzivne cez car od minuleho roka od septembra, to mam za sebou vysetka, imono, ivf, ohss a teraz ketko pred sebou 😒

a ua vas ak mozes?

bobjan
20. nov 2009

u nás tiež tak...teraz to budú 6 Vianoce 😢

a na adopciu som sa tak informovala, že cca 3 roky, tak to je tiež dosť, kruci... 😖

ripmajka
20. nov 2009

Bobjan adopcia 3 roky ? To ti povedali priamo na socialke? To je strašné. My by sme si tiež chceli nejaké dieťatko osvojiť, lebo sme to tam hore sľúbili za toto bábatko , ktoré čakáme. Ja viem že tam dlho trvá tá príprava a vyšetrenia u psychológa atď.Takže romantická predstava , že prídeš ....My sme to tiež cez CAR skúšali asi 2 roky. A pred tým asi 3 roky. To ma trošku sklamalo ☹

rikuska21
20. nov 2009

ale to snad nie, ja som ratala tak s 1 rokom vseho vsudy, a dietakto mame u seba doma a teraz ze tri roky??? no co uz, mozno sa zatial stane zazrak a ,,,,

Ripmajka, drzim palecky

rikuska21
20. nov 2009

tak zase inokedy papa idem haji

nemko
21. nov 2009

Dobry den prajem, neviete ci vo FC robia KET bez uzivania liekov?Lebo odmietam jest tie lieky a chcem KET podstupit v prirodzenom cykle.

siouxie
21. nov 2009

ahoj, nemko, neviem síce o tom veľa, ale podľa všetkého sa v FC pred KET lieky dávajú. Rikuška teraz berie estrofem, ak si dobre pamätám, floskula je tuším tiež pred KETom, ale tá ti už tuším odpísala. Ak si chceš byť stopercentne istá, zavolaj tam.

nemko
21. nov 2009

prave o to ide, ze viem, ze lieky davaju len ja ich nechcem ani ich nemienim a nebudem brat - chcem podstupit KET v prirodzenom cykle a prave to potrebujem vediet, ci niekto kto sem prispieva uz podstupil KET bez liekov vo FC

bambibam
21. nov 2009

Myslím,že určite existuje dohoda. 🙂

rikuska21
21. nov 2009

Ak mas nemko ovulku tak by na toé mali pristat ale neviem

Bambi, ako sa vam dari???

nemko
22. nov 2009

rikuska ovulku mam a prave teraz mam plodne dni co dost aj citim, v utorok idem do centra tak uvidim ako sa dohodneme

bambibam
22. nov 2009

rikuska ostali sme na bode mrazu ,manžela nemôžem nalomiť tak to nebudem siliť ,počkám kým budme obaja zas rozhodnutý a presvedčený o tom že to vyjde. 🙂
Teraz v decembri čakáme ešte výsledok s genetiky, a potom v novom roku uvidíme čo vymyslíme. 🙂 🙂 🙂
Túžba po dieťatku si myslím ,že nás nikdy neopustí.

rikuska21
22. nov 2009

Bambi, myslim ze rozumiem aj tebe aj tvojmu manzelovi, vsetko chce cas a nic nasilo aj tak nevyjde,
ak sa nam nepodari ketko, tak neviem ci este vobec budeme skusat 😖

uvidis co povie genetika, u mna zistili trombofiliu a poslali ma do podoli, do prahy a tak mi zistili ze si vytvaram protilatky na manzove spermijky a trofoblasty ale liecbu prednisonom som nepodstupila, aspon zatial nie, uvidim co bude

Nemko, tak mas dost vyraznu šancu na uspšné dohodnutie v fC

marrad
27. nov 2009

co je tak ticho vo FC..... tema odchadza do zabudnutia?

bambibam
27. nov 2009

baby lámem si už 3 deň hlavu ja som úplne ako vygumovaná a neviem si spomenúť kedy som mala menzes. Hlava ma bolí ,kozy brucho ,všetko sa mi točí,nechutí mi .Najskôr som si myslela že je to tlak.,potom že je to chrípka a teraz mi trklo ...a neviem si spomenúť. No som stoho trochu mimo. Neviem či toto všetko môže vyvolávať aj stres.

rikuska21
27. nov 2009

Bambi, bud je to stres alebo tehotnost???, snad to druhe, ale moze toto vavolat aj stres. Som po ketku a mam 2 misicky v brusku. Teraz uz len tisko dufam

bambibam
27. nov 2009

jééj gratulujem nech tam pekne rastú 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Vieš viem že som ich mala na začiatku mesiaca ale deň so mna nedostane nik. 😀 😀

A ako sa cítiš?

rikuska21
27. nov 2009

citim sa krasne a chcem sa tak citit aj nadalej, Bambi, menzes alebo aspon nejake prejavy by si uz mala mat, nie

bambibam
27. nov 2009

čo ja viem ,ak mi do pondelka to neprejde určite pôjdem k doktorke, jedna kočka mi hovorila že tiež sa jej takto točila hlava a kade čo ,tiež vymýšlala doma čo by jej mohlo byť a nakoniec mala poškodený akýsi nerv. No a na gyndu by som zbehla potom. No počkám na začiatok decembra,ked som mala menzes bol začiatok novembra takže volným okom počkám až do 15.12 to je polovica a potom už niečo sa len udeje.

To je super,že sa cítiš fain,dúfam že sa to neotočí a nebudeš vrackať na každom kroku. 😲 😲 😲
A teraz kedy na krv a sono?

rikuska21
27. nov 2009

na krv az za 14 dni a doma teraz budem 3 dni lenosit asediet za pc a pisat vam 😀

no a v utorok idem do prace , ale snad bude vsetko oki

snad sa do toho 15 nic neudeje a bublinka je uz tam kde ma byt 😉

bambibam
27. nov 2009

tak to má byť som rada že myslíš len na šťastný koniec.
A stou robotou by som sa nepretrhala 😀 😀 😀 Všetká ťa aj tak počká. 😀

rikuska21
27. nov 2009

mas pravdu,no ja som taky poctivy blbec co sa tyka nielen roboty a viem ze by museli kolegyne za mna tahat, a ked budem v praci s pocitom ze mam nase misicky v busku tak to bude o niecom inom, aspon dufam,
ak nie tak pojdem na rizikove a hotovo, len nech to vyjde aby som sa mohla tesit nahlas so svojimy blizkymi a nielen takto cez pismenka, nik to totiz nevie, okrem jednej kocky, co si tym tiez presla a samozrejme moj milovany manza 😀
musim sa priznat ze mas nadhernu fotku pri mene 😉

bambibam
27. nov 2009

hmm...však uvidíš ako sa budeš cítiť, ale určite si sem tam povedz ,že to nemusím zdvíhať a takto prutko bežať. 😀 Ja som mala zakázané aj 2 litrovú flašku zdvíhať. Nakoniec som nič nerobila a aj tak prišlo sklamanie.

myslíš tu hroznú ,kde ma segra ledva spoznala ?Prvé čo mi povedala že sú aj lepšie ale že takto mám istotu že veľa ľudí si bude klásť otázku či som to naozaj ja. Ale tvoja je lepšia a dokonalejšia. Vystihuje tú veľkú lásku čo teraz nosíš pod srdcom.

matuska111
27. nov 2009

ahojte, ja uz ani moc neprispievam, posledny cas som travievala v nemocnici, ale aspon si vzdy nieco precitam...

rikuska straaaaasne ti drzime palceky aby si prezivala to co ja teraz.....sice bolo edno velke sklamanie....ked mi v 9. tyzdni prestalo bit jedno srdiecko .... ale podstatne je ze druhy bojovnik sa drzi a uz mame 10 cm....tak som stastna....ale tak potichucky....aby sme si zase nieco nazakrikli.... 😉

moc vas pozdravujeme a este raz rikuska pevne verim, ze ti to vyjde.....

bambibam .... co to tu citam.....zeby sa nieco zadarilo???? 😉

rikuska21
28. nov 2009

Matuska 🙂 , konecne si sa ozvala, tesim sa s vami, ze aspon jeden bojovnik ostal, a prived ho do stastneho konca on sa urcite prebojuje, 😵 😵 , vsetko len to naj a vela lasky

Bambi, uprimne, vyzeras tam ako velmi stastna filmova herecka, no fakt 😀

lenca.b
29. nov 2009

ahojte babulky 🙂 ja som tuto temicku nevidela na prvej strane ani nepamatam 🙂 v janurari sa to snad dako rozbehne 🙂 rikuska len pekne drobcov prehovaraj nech len pekne vydrzia v brusku 🙂 a matuska taaaak hodne drzim palciska nech sa aspon ten druhy bojovnik drzi do stastneho konca 🙂 bambibam nooo to by bolo super keby si bola dalsia tehulka po cigaretke 🙂

bubulka722
29. nov 2009

Babulky všetkým vám z celej sily držím palce. Každá z nás si to veľmi zaslúži. Dúfam, že nás bude viac, ktoré budú nasledovať cigaretku.
Rikuska opatruj si pokladíky v brušku!
Lenca, neboj nič určite sa to rozbehne a pomaly sa aj my presťahujeme do tém pre tehulky.
Bambi, je to pravda??? Držím palce!

rikuska21
1. dec 2009

Babulky na vas vsetky myslim ako ako hovori Bubulka, v januari sa tato temicka znova rozbehne,

Bambi ako daj vediet same pozitivne spravy 😀

Ja som dnes 5 den po kete a zajtra sa chystam do pracem stale ma poboolieva hlava a toci sa obcas, ale co uz

Mam prosbu, neviete mi púoradit nejaku dobru fyzioterapeutke na chrbticu, mam fakt non stpo bolesti aj hlavy aj chrbta, alebo nejake cviky -cvicenie kde by sa dalo chodit, v BA????
dakujem babule

lenca.b
1. dec 2009

ahoj rikuska no to veru neviem ti poradit ☹ ale niekde v nemocnici nerobia take? moja svagrinka je fyzioterapeuticka tak keby som nieco potrebovala tak sa pytam jej ale ona je v cechach aaale vzdy hovori ze je dobre si natahovat krcnu chrbticu a to tak ze si sadnes na lavu ruku a pravou prechytis hlaavku zprava do lava a jemnym tlakom tahas do prava a musis pri tom citit bolest a takto to natahovat niekolkokrat za den ako caasto si spomenies a malo by to pomahat ...fuuu dufam ze aspon trochu si pochopila z toho co som napisala 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre