Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

brise
16. dec 2009

hej leni mylsím že aj tvoji doktori by to manželov i mohli spraviť na základe toho papieru z FC.
a ak ti pinter povedal ze mesiac tak potom je to OK.

brise
16. dec 2009

siouxie, čoooo???? my sme nato čakali fakt asi 3 týždne lebo to posielali niekam do labaku na kramare a manžel si preto ešte sám museli íst.

lenca.b
16. dec 2009

baby a to ste obe boli v to SNOPe? ja to teda zvazujem predsa len blava je menej km ako zvolen a ak to ozaj vsetko dokopy stoji len 10e tak pohoda nafta by nas vysla ovela viacej a treba tam aj asi odporucenie vsak

siouxie
16. dec 2009

to fakt? Ja som bola zdesená, že sa vrátila odpoveď z Medirexu, že materiál nedodaný a musel ísť zniova na odber. Potom to bolo hneď, o tie tri dni cca. Resp. možno aj skôr, ale bol po to až o pár dní, lebo to v FC potrebovali až k transferu, ktorý sa nekonal... takže to máme stále doma.

siouxie
16. dec 2009

leni, mňa vzali iba na základe papiera z fc.

brise
16. dec 2009

možno u nas to bolo preto tak dlho lebo manžel bol u svojho obvodáka.
lenca ano ja som bola v snope.

siouxie
16. dec 2009

jáj brise, jasné, ja som ho brala so sebou do šnopu.

lenca.b
16. dec 2009

no tak to asi teda pojdeme tam dam si poradit ak to teda vsetko naraz vybavim na jednom mieste tak to spravim tak a pojdem tam rovno z fc... a kolko cca pred tym sa tam treba objednat?

siouxie
16. dec 2009

ja som sa objednávala z týždňa na ďalší týždeň.

brise
16. dec 2009

objednaj sa telefonicky urcite, a povedz že chceš na ten den ked idete do FC.
ale najprv musíš isť na krv, to ta objednaju na najbližší štvrtok.

siouxie
16. dec 2009

ja som tam bola osobne sa objednať, lebo som sa tam nevedela dva dni dovolať. Takže Leni - tu je číslo priamo do ambulancie, mala by to zdvihnúť sestrička. Len neviem, či tam nebudú až zajtra... 02/50116227

brise
16. dec 2009

ale tým že nieje lenca z BA nech tam radšej zavolá,nemusí tam kôli tomu chodiť, je pravda že musíš vela vela skušať.

siouxie
16. dec 2009

veď za to som jej dala priame číslo. Ja som mala iba na recepciu a to bolo úplne na nič. Takto aspoň vie, že má zavolať vo štvrtok, lebo by tam mali byť.

brise
16. dec 2009

hej hej, lenca tak držím palce nech to vybavíš tak ako treba.
pekný den kočky 😉

siouxie
16. dec 2009

aj tebe brise 🙂

vika34
16. dec 2009

lenca vo FC mi dr.hovoril,že si mám predoperačné vybavovať už tento rok,ja by som mala mať OPU cca 15.1.,a že ved platí mesiac,ale obvodná mi povedala,že nesmie byť staršie ako 14 dní a dokonca internistka ked som sa objednávala,chcela silou mocou vedieť presný termím operácie/tak som jej povedala,že asi 10/,lebo že nesmiem mať výsledky viac ako 7 dní,tak si vyber,ale podľa toho ako som chodila pred tým mali by byť max.14 dní

marrad
16. dec 2009

Caute baaby davno som tu nebola.
mam schavlene IVF vo FC povedali ze pojdem hned v januari, lebo koli limotom som nemohla minuly rok.
nechodim sem, aby som stale nato nemyslela.
dnes som urobila vynimku a chcem Vam zapriat krasne sviatky a vsetkym zelam aby tie buduce sme uz travili ako mamicky...... 🙂

vika34
16. dec 2009

marrad ,tak to v januari to bude plné
podobne aj tebe prajem ,to čo mne ,aby sa to už konečne podarilo 😅

lenca.b
16. dec 2009

jaaaj babulky dakujem vam krasne za rady aj za ciselko zavolam tam urcite zajtra a predbezne sa s nimi dohodnem a vychadza to akurat vo stvrtok toho 7.1. takze pohoda mozu mi zobrat krv aaak ma teda moja mrcha zas raz neprekvapi ale zavolam si mojej dok ci teda mozem papat ten duphaston alebo nie

siouxie
16. dec 2009

Leni, nemáš za čo, som rada, že sme ti pomohli. Držím palce, aby všetko vyšlo ako má a budem sa tešiť s tebou 🙂 .

lenca.b
16. dec 2009

marrad aj tebe krasne a vesele sviatky a kedy ides na to v januari ?

lenca.b
16. dec 2009

no siouxie uvidime ma to v rukach ten hore ako stale 🙂 takze my sme len babiky a mozeme situaciu len malinko ovplyvnit 🙂 to ako ten citat ze ak chceme boha rozosmiat povedzme mu o svojich planoch 😀

marrad
16. dec 2009

neviem, oni povedali, ze sa mi ozvu.
dnes som dostala mrchu tak mi napadlo, ze im zavolam, ze nech ma cca podla predpokladanej januarovej mrchy objednaju....

siouxie
16. dec 2009

no ja na neho neverím, ale ten citát mám aj tak rada. 🙂 😉

lenca.b
16. dec 2009

no to by si mohla 🙂 mne volali dneska 🙂 a tiez predbezne sme sa dohodli lebo moja mrch si posledne mesiace chodi raz 22DC a potom zas 26DC no proste kraaasa

marrad
16. dec 2009

volali Ti?
a kedy Ta objednali?
vo Ferticente?

siouxie
16. dec 2009

inak to je zaujímavé- ja keď som začala v novembri stimulku - tiež som dostala 24. deň.

Bežne mávam dajme tomu 26-28 (max. 29). Mesiac predtým som mala ale 31. deň (to bolo nádeje 😀 ).
A v lete som raz mala aj 24., ale to som sa nalievala červeným, aby som dostala skôr kvôli odberu na HP.

Takže ten 24. pred stimulkou bol naozaj výnimka.

No a teraz, prvá MS po OPU (bez ET) prišla 22. večer, čiže asi 23. deň. Tak som veeeľmi zvedavá, ako budem pokračovať. Predpokladám, že sa to len skrátilo kvôli hormónom cez stimuláciu a zase sa to upraví.

lenca.b
16. dec 2009

marrad ano lebo ja som posielala potvrdenu ziadost prisla mi totiz domov 🙂

marrad
17. dec 2009

takze volala som do FC
objednalai ma na predpis liekov,
tak dufam ze tentokrat uz IVF bude a hlavne vyjde 😉

vika34
18. dec 2009

ahojte siouxie prečo si mala OPU bez ET?Mala si OHSS,alebo nebolo čo vkladať?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre