Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

bubulka722
11. jan 2010

Nóó, tak to je čosi nové. A to máš mať tesne pred IVF alebo pri podávaní žiadosti?
Siouxie, myslela som to zo srandy a vysvetlenie som chcela od Marrad. Trochu sme sa zamotali.

siouxie
11. jan 2010

bubulka 😀 😀 😀

marrad, vyššie som písala, že som žiadny nemala...

marrad
11. jan 2010

tesne pred IVF

bubulka722
11. jan 2010

Tak to je teda super, to som si myslela, že mám všetky veci za sebou okrem interného. Kde sa vlastne robí? Na hematológii? Inak komplet vyšetreni krvi mi robia keď ju chodím darovať, tak HIV isto nehrozí 😀 😀 😀

siouxie
11. jan 2010

bubulka, písala som to vyššie. to je sérologické vyšetrenie z krvi muža. Robí sa to naraz s tvojimi predoperačnými (väčšinou).

marrad
11. jan 2010

siouxie

no ved ja viem, ale ci nevies aky je to aj ked si ho nemala... 😉

siouxie
11. jan 2010

marrad 😀 😀 neviem, iba z rozprávania a čítanie, že pekne na h... dosť nebezpečná vec. Nafúknuté brucho, tekutina v dutine brušnej... nič moc.

marrad
11. jan 2010

aha som nechapava

marrad
11. jan 2010

a predoperacne si kde bola?

bubulka722
11. jan 2010

Siouxie a ty teda čo plánuješ ďalej? Zvažuješ druhé kolo?
Inak díkes, veď ma hádam nejako doki usmerní, keď sa konečne nakopnem a pôjdem na to.

lenca.b
11. jan 2010

huhu som tu 🙂 no ten ohss je hrozne svinstvo nie je to len to nafuknute brucho a tekutina v nom ono to ma niekolko stupnov !!! veeelmi nebezpecna vec ...jaaaj tieto hormony ale hroza som hrozne nenazrata a pijem ako tava 😀 uz som stiahla 3,5 litra vody a to som este neskoncila hroza ...a ja som tie vysetrenia bola dat robit u obvodacky zajtra by som mala mat vysledky este moc a pojdem na interne takze pohoda este moj mm a ja som za lieky platila cca 160 euro a flushing nechceme

marrad
11. jan 2010

PRECO NECHCETE?

lenca.b
11. jan 2010

no lebo u mna sa mi to nezda vhodne nakolko sem tam dost zle reagujem na spermose bojim sa ze u mna by to nebolo napomocne ale na skodu

marrad
11. jan 2010

Aha jasne.

lenca.b
14. jan 2010

ahoojte nikto nic noveho?

siouxie
14. jan 2010

ahoj, leni, ja som dnes bola, ale ani som ti nepísala, lebo som bola dosť skoro (už o ôsmej som bola preč). ale aspoň viem, že je všetko ok, čisté a mám porobené aj odbery.
a ty? ako to vyzerá? 😵 🙂

lenca.b
14. jan 2010

takze ako to teraz s tebou vyzera?

siouxie
14. jan 2010

zatiaľ nijak, len som bola na kontrole. Mám pauzu, čakám na výylsedky (hp, chlamýdie...) a ešte ma čakajú aj nejaké vyšeterenia. Je skoro 🙂

floskula
14. jan 2010

ahoj siu, ako sa mas? bola si u svojho lekara alebo vo ferti?
lenca, IP.

siouxie
14. jan 2010

ahoj, flos. celkom fajn, a ty? 🙂 bola som v fc, lebo som tak bola dohodnutá.

floskula
14. jan 2010

uz na kontrolny utz, alebo pisat ziadost?

floskula
14. jan 2010

siu, co prave plodis dieta, ze neodpisujes? 😀

siouxie
14. jan 2010

flos 😀 som si bola nakrajáť vňať a nabrať polievku 😀
to bol taký ďalší kontrolný, lebo minule som bola na prvom kontrolnom a už 8. deň cyklu som mala 24 mm folikul, takže chcel vedieť, či to nebude cysta. Všetko čisté, takže fajn. Na žiadosť je ešte skoro, kvôli tým výsledkom a aj odstupu od prvého pokusu. To asi až vo februári. Uvidíme... 🙂

floskula
14. jan 2010

ja chcem ist na prelome febr. a marca a uz som bola pisat ziadost. 😀

floskula
14. jan 2010

aku polievku? zeleninovu?

lenca.b
14. jan 2010

☹ ja to dako neviem prekusnut ze by som mala mat ten debilny hyperstimulak a cakat zas dalsie 3 mesiace do kelu keby viem co ma pomoct tak urobim cokolvek vypijem kludne aj desat litrov vody ak to pomoze 😀

siouxie
14. jan 2010

leni, pi ďalej veľa, možno aj vyšší príjem bielkovín by mohol pomôcť. Asi to inak veľmi neovplyvníš, ale ešte nie je nič stratené. drž sa!

lenca.b
14. jan 2010

to vazne dakujem pekne tak asi idem ficat na kokteiloch z mlieka a bananov 🙂 este ze mlieko a vyrobky z neho lubim 🙂 a dnes uz druhy jogurt plus cestovinky s cottagom aaaa teda su sance ze by sa to zlepsilo?

siouxie
14. jan 2010

asi by bolo fajn,keby ti odpísali dievčatá, ktoré s tým majú vlastné skúsenosti...

floskula
14. jan 2010

lenca, tebe povedal, ze ti hrozi hyperstimulak?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre