• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ferticent v Bratislave, 2. časť

26. októbra 2016 
awe, je mozne ale je mozne aj to, ze kazdy inac reaguje na hormony....
21. jan 2010 o 14:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
marrad, to je pravda, ze kazdy inak reaguje...no ved naistejsie bude, ked sa poradis s lekarom, co robit, co to pre teba znamena.
21. jan 2010 o 17:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Samozrejme,že pri stimulácii FSH sa stáva telo rezistentné na prirodzene produkovaný inzulín,takže ten zvýšený cukor môže byť možný nežiadúci účinok stimulácie. Ohladne hladiny a ďalšieho postupu sa raď pravdaže s doktorom.
21. jan 2010 o 20:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kuk :confused:
21. jan 2010 o 23:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahooojte babulky ...marrad ako si dopadla dneskaaa ? a o kolkej si tam nakoniec bola?
22. jan 2010 o 13:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte kocky,

marrad, tak ako dopadol dnesny ultrazvuk?

lencab- a ty ako? vseto v poriadku? pytala si sa aj na embryjka ako sa im dari? :wink:
22. jan 2010 o 16:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
awe ano pytala nic neviem nepovedali mi ze to sa teraz nevie az nedelu a ze mi budu volat az pondelok takze cakam :frowning2: OHSS nikde nic vajecniky malinke ziadna volna tekutina dr. mal dnes dobru naladu normalne struhal vtipy :slight_smile:
22. jan 2010 o 17:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
leci - asi ich nemozu otvarat...nevadi, ked si uz tolko vyckala, do pondelka uz nejak vydrzis. Super, ze sa OHSS neprejavil :wink:

a bolo vela ludi v FC? ci maju volnejsie?
22. jan 2010 o 17:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
leni, super! :wink: :dizzy_face:
a inak, ahojte. :grinning:
22. jan 2010 o 17:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
siouxie, ze sa aj ukazes :grinning: :grinning: :grinning:
22. jan 2010 o 17:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja vás čítam, len keď ma vždy niekto predbehne s otázkou, tak nemám čo písať. Tak vždy napíšem, iba že sa teším, ako im to ide :grinning: :grinning:
awe, ako? lepšie? ubehlo ti to domka?
22. jan 2010 o 17:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no dost tam bolo ludkov ked sme tam prisli tusim tam boli 3 pariky a potom dosla jedna kocka sama mozno to bola aj marrad :slight_smile: bo mala igelitky z lekarne asi na pichanie tak som zvedava ci to ona bola :slight_smile: ....heeej ved secia hned ako som prisla sestricky na mna ze ako sa citim ? a ja ze co preco tak som sa usmiala ze super nic mi nie je a doktor to iste kuka na mna kuka ze co tam ja teda robim co mi treba a ked sestricka krici ze hyperstimulak tak kuka na mna ze ako stojim a td.. a ze sa zasmial ze teda nevyzeram na to ze by mi nieco bolo a aj sono potvrdilo jeden vajecnik 5cm a druhy 7cm co uz su super hodnoty :slight_smile: ale vajeeeek v nich statocne mozno tolko co aj pred tym :grinning:
22. jan 2010 o 17:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
siouxie - uz lepsie, velmi rychlo mi to ubehlo, az sa sama cudujem :confused: ale vacsinu dni som prespala...
22. jan 2010 o 18:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lenci - tak mozte skusit aj prirodzene este, ked je tolko vajek, vsak co ak motyka vystreli :grinning:
22. jan 2010 o 18:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to je dobre, telo si potrebovalo oddýchnuť a myseľ určite tiež :slight_smile:.
Chcela som sa ťa opýtať na tvoju lekárku, kam k nej chodíš? ak chceš, aj do IP.
22. jan 2010 o 18:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
siouxie - IP :wink:
22. jan 2010 o 18:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
awe asi nie bolo ich moc tych vajek a osobne si myslim ze nebudu dozrete :slight_smile: hoci bola by vacsia sanca :grinning: len keby spermosov bolo :slight_smile: lebo ja ovulku mavam kazdy mesiac len asi chybaju chvostiky ktore by k nemu dorazili :frowning2:
22. jan 2010 o 18:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no lenci, tak to treba nechat na nahodu a ak sa zazrak neudeje, sup po zmrzlinky za dva - tri mesiace :slight_smile:
22. jan 2010 o 18:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
awe ja uz na zazraky neverim !!!
22. jan 2010 o 18:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lenci, aj ja som skor realista, aj ked niekedy sa necham uniest a potom sa zasa vratim spat, nohami na zem :wink:
22. jan 2010 o 19:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no sak presne tak ano su ludia ktorym sa take veci deju to verim :slight_smile:
22. jan 2010 o 19:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no vsak aj tu bolo myslim v aprili a maji par kociek, ktorym sa bud po neuspesnom ivf-ku alebo pred stimulkou tesne podarilo otehotniet prirodzene...takze zazraky sa deju...a o com by bol zivot, keby sme nemohli snivat, vsak? :wink:
22. jan 2010 o 19:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lenci a marrad sa ti neozvala?
22. jan 2010 o 19:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahote,citam,ze lenca si o.k.,to ma esi a marrad co mala dnes,som mimo obraz
22. jan 2010 o 19:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
neee sak cakam kedy napise normalne mam strach ze co sa s nou deje :frowning2:
ja som v taky zazrak verila na vianoce ked som si nasla prvy pozitivny ovu testik aaaale ako je vidiet u mna take asi nikdy nehrozi ze by som mohla byt prijemne prekvapena ja som skor v tom negativnom slova zmysle vzdy prekvapena :frowning2:
22. jan 2010 o 19:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj vika, marrad vcera pichala posledny gonal a dnes mala mat ultrazvuk, tak sme s lencou zvedave :grinning:

a ty sa ako citis?
22. jan 2010 o 19:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lenci a neboj, ja verim, ze aj na nas raz pride rad :dizzy_face:
22. jan 2010 o 19:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
awe jasne inak to byt nemoze :slight_smile:
22. jan 2010 o 19:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, lenca tvoj manžel má akú diagnózu, prehliadla som, má on akú pohyblivosť a mor. ? ďakujem
22. jan 2010 o 19:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
citim sa uplne normalne,ziadne pocity,ved co by som aj chcela po 5 dnoch :grinning:
22. jan 2010 o 19:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok