Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

marrad
21. jan 2010

awe, je mozne ale je mozne aj to, ze kazdy inac reaguje na hormony....

awe
21. jan 2010

marrad, to je pravda, ze kazdy inak reaguje...no ved naistejsie bude, ked sa poradis s lekarom, co robit, co to pre teba znamena.

bubulka722
21. jan 2010

Samozrejme,že pri stimulácii FSH sa stáva telo rezistentné na prirodzene produkovaný inzulín,takže ten zvýšený cukor môže byť možný nežiadúci účinok stimulácie. Ohladne hladiny a ďalšieho postupu sa raď pravdaže s doktorom.

vika34
21. jan 2010

kuk 😕

lenca.b
22. jan 2010

ahooojte babulky ...marrad ako si dopadla dneskaaa ? a o kolkej si tam nakoniec bola?

awe
22. jan 2010

ahojte kocky,

marrad, tak ako dopadol dnesny ultrazvuk?

lencab- a ty ako? vseto v poriadku? pytala si sa aj na embryjka ako sa im dari? 😉

lenca.b
22. jan 2010

awe ano pytala nic neviem nepovedali mi ze to sa teraz nevie az nedelu a ze mi budu volat az pondelok takze cakam ☹ OHSS nikde nic vajecniky malinke ziadna volna tekutina dr. mal dnes dobru naladu normalne struhal vtipy 🙂

awe
22. jan 2010

leci - asi ich nemozu otvarat...nevadi, ked si uz tolko vyckala, do pondelka uz nejak vydrzis. Super, ze sa OHSS neprejavil 😉

a bolo vela ludi v FC? ci maju volnejsie?

siouxie
22. jan 2010

leni, super! 😉 😵
a inak, ahojte. 😀

awe
22. jan 2010

siouxie, ze sa aj ukazes 😀 😀 😀

siouxie
22. jan 2010

ja vás čítam, len keď ma vždy niekto predbehne s otázkou, tak nemám čo písať. Tak vždy napíšem, iba že sa teším, ako im to ide 😀 😀
awe, ako? lepšie? ubehlo ti to domka?

lenca.b
22. jan 2010

no dost tam bolo ludkov ked sme tam prisli tusim tam boli 3 pariky a potom dosla jedna kocka sama mozno to bola aj marrad 🙂 bo mala igelitky z lekarne asi na pichanie tak som zvedava ci to ona bola 🙂 ....heeej ved secia hned ako som prisla sestricky na mna ze ako sa citim ? a ja ze co preco tak som sa usmiala ze super nic mi nie je a doktor to iste kuka na mna kuka ze co tam ja teda robim co mi treba a ked sestricka krici ze hyperstimulak tak kuka na mna ze ako stojim a td.. a ze sa zasmial ze teda nevyzeram na to ze by mi nieco bolo a aj sono potvrdilo jeden vajecnik 5cm a druhy 7cm co uz su super hodnoty 🙂 ale vajeeeek v nich statocne mozno tolko co aj pred tym 😀

awe
22. jan 2010

siouxie - uz lepsie, velmi rychlo mi to ubehlo, az sa sama cudujem 😕 ale vacsinu dni som prespala...

awe
22. jan 2010

lenci - tak mozte skusit aj prirodzene este, ked je tolko vajek, vsak co ak motyka vystreli 😀

siouxie
22. jan 2010

to je dobre, telo si potrebovalo oddýchnuť a myseľ určite tiež 🙂.
Chcela som sa ťa opýtať na tvoju lekárku, kam k nej chodíš? ak chceš, aj do IP.

awe
22. jan 2010

siouxie - IP 😉

lenca.b
22. jan 2010

awe asi nie bolo ich moc tych vajek a osobne si myslim ze nebudu dozrete 🙂 hoci bola by vacsia sanca 😀 len keby spermosov bolo 🙂 lebo ja ovulku mavam kazdy mesiac len asi chybaju chvostiky ktore by k nemu dorazili ☹

awe
22. jan 2010

no lenci, tak to treba nechat na nahodu a ak sa zazrak neudeje, sup po zmrzlinky za dva - tri mesiace 🙂

lenca.b
22. jan 2010

awe ja uz na zazraky neverim !!!

awe
22. jan 2010

lenci, aj ja som skor realista, aj ked niekedy sa necham uniest a potom sa zasa vratim spat, nohami na zem 😉

lenca.b
22. jan 2010

no sak presne tak ano su ludia ktorym sa take veci deju to verim 🙂

awe
22. jan 2010

no vsak aj tu bolo myslim v aprili a maji par kociek, ktorym sa bud po neuspesnom ivf-ku alebo pred stimulkou tesne podarilo otehotniet prirodzene...takze zazraky sa deju...a o com by bol zivot, keby sme nemohli snivat, vsak? 😉

awe
22. jan 2010

lenci a marrad sa ti neozvala?

vika34
22. jan 2010

ahote,citam,ze lenca si o.k.,to ma esi a marrad co mala dnes,som mimo obraz

lenca.b
22. jan 2010

neee sak cakam kedy napise normalne mam strach ze co sa s nou deje ☹
ja som v taky zazrak verila na vianoce ked som si nasla prvy pozitivny ovu testik aaaale ako je vidiet u mna take asi nikdy nehrozi ze by som mohla byt prijemne prekvapena ja som skor v tom negativnom slova zmysle vzdy prekvapena ☹

awe
22. jan 2010

ahoj vika, marrad vcera pichala posledny gonal a dnes mala mat ultrazvuk, tak sme s lencou zvedave 😀

a ty sa ako citis?

awe
22. jan 2010

lenci a neboj, ja verim, ze aj na nas raz pride rad 😵

lenca.b
22. jan 2010

awe jasne inak to byt nemoze 🙂

sylvusa
22. jan 2010

ahojte, lenca tvoj manžel má akú diagnózu, prehliadla som, má on akú pohyblivosť a mor. ? ďakujem

vika34
22. jan 2010

citim sa uplne normalne,ziadne pocity,ved co by som aj chcela po 5 dnoch 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre