Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

lenca.b
22. jan 2010

vika ty si presne narodena ako moja mamaaaaaa 🙂 ta je tiez 3.2. marrad nevymyslaj vynde ti toto IVF a hotovo 🙂 hyperstimulak ti nehrozi takze pohoda 🙂

marrad
22. jan 2010

vika a ako vlastne si na tom?
kedy sa budes testovat?

lenca.b
22. jan 2010

marrad a IUI ste skusali ? ci mate zly spg?

marrad
22. jan 2010

lenca si zlata...
hyperstimulak mi nehrozi ale ani vajka mi nehrozia aspon tak to dnes vyzeralo 😉

vika34
22. jan 2010

babi nezúfajte
ešte nebudem testovať,na teste je napísané ,že 5 dní od oplodnenia ,to ma dosť pobavilo z krvi je to rozpoznatelné tak na 8 deň,v GF berú na 10 a 14 deň po ET,a neráta sa deň vkladu,tak si myslia ,že som padnutá na hlavu,aby som vyhadzovala prašule a hlavne sa nervačila,mám čas

marrad
22. jan 2010

raz sme skusali... nevyslo, ale bez stimulka ani ziaden liek
len mi to tam striekol.
10 dc som mala prirodzene 19 mm vajko.... 10/09 sme absolvovali....
spg mame ukazkovy..
to asi budem skusat IUI ked nebudeme mat na IVF ako samoplatcovia....

marrad
22. jan 2010

vika jasne
ja sa len pytam
ja sa tiez nerada prilis skoro testujem....

lenca.b
22. jan 2010

no veru marrad a kde teda je problem sak ked mas ovulku a mm ukazkovy spg tak je to divne ☹

marrad
22. jan 2010

ved to.....
my sme ten pripad, ze nezistene priciny...
preto sme neisli do IVF no teraz vlastne ideme len preto, ze mame poslednu sancu na preplatenie poistovnou....

co vsetko sme uz vyskusali.....
a manzel sa smeje kolko nas to stale 😉
Kreta, Tassos, Krk, split, a tak dalej..... na kazdu dovolenku sme isli s tym ze teraz to uz musi vyjst a zakaydym nic...
ale verim, ze raz motzka vystreli....

floskula
22. jan 2010

baby, vy takto ponocujete? drzim palce marrad, nech este nieco dorastie. ja som mala male vajka na prvej kontrole, hned som doma revala, ze vsetko bude na ho..no a potom dorastli. dufam, ze to bude aj tvoj pripad este sa rozbehnu.

marrad
22. jan 2010

dik floskula.....
poobede ked som prisla do prace tak som mala slzy na krajicku
ale teraz som uz kludnejsia....
dufam, ze aj ja budem takz pripad, ze mi to este dorastie........

marrad
22. jan 2010

floskula a Ty si v akom stadiu?

vika34
22. jan 2010

babi prepadol ma hlad ,tak sa tlačím párkami,
lenca ktoré pivo máš v sebe?
ja tretí párok 😀

floskula
22. jan 2010

no vsak ono je to na poradzenie, clovek si od toho slubuje nieco viac, ked uz pchame tie hormony a potom je to take sklamanie.
inak ja si citam uz istu dobu temu o adopcii, pomaha mi to, ze stale je nejaka sanca. tie deticky, co sa dostanu do rodiny...su strasne zlate na tych fotkach. 😉

marrad
22. jan 2010

mm nie je s adopciou stotozneny, tak u nas to je tazko....

ale ked som bola este studentaka na VS tak som mala taky plan, ze ked nebudem mat deti, tak budem vzhladavat nadane deti , napriklad y detskych domovov a budem ich podporovat v studiu ....
tak uz sa mozem zacat obzerat po nejakych talentoch...

floskula
22. jan 2010

marrad, moj na to povedal, ze "ale ved nam sa urcite podari". on je rodeny optimista. 😀 ja presny opak. hlavne ked su uz iste neuspechy, tak ja vela viery v sebe nemam .co je asi zle.

vika34
22. jan 2010

u nás adopcia vôbec neprichádza do úvahy,môj muž už má jedno dieťa takto ,to moje a túži po biologickom vlastnom

vika34
22. jan 2010

babi,ked prežijete tolké neúspechy čo sa týka plodenia čo ja ,potom môžete byť pesimistky/to sa mi dobre kecá ,čo? 😅

marrad
22. jan 2010

floskula aj moj povedal to iste....
onak moja krstna mal syna ked mala 41 rokov a dnes je z neho uspesny a velmi pekny mlady muž.....
Krstna stael hovori ze oplatilo sa rodit aj v takom vyssom veku..... je mojim vzorom....

vika34
22. jan 2010

tak máš ešte rok čas 😅

marrad
22. jan 2010

tak ja som tiez optimista, len niekdy uz nevladzem..... 🙂

marrad
22. jan 2010

vika 2 roky 🙂

floskula
22. jan 2010

marrad, aj ja hladam take priklady. tiez ma potesila Monica Belucci. :o) prve mala ako 40-rocna, druhe teraz caka ako 45-rocna. 😉

floskula
22. jan 2010

vika, ty este nespis? z embrysa bude nocny vták neskor. 😀 😀 ked uz ho takto zaucas. 😀

marrad
22. jan 2010

😉 😀

vika34
22. jan 2010

ja nevladzem,ked pri hádke to vždy skončí pri tom istom ,že nemôžem donosiť dieťa ,vtedy ma to veľmi zraňuje,ako keby som to nevedela,ale treba to pripomenúť,chlapi sú z inej planety

floskula
22. jan 2010

marrad, a vy ste skusali uz roky predtym, alebo len si partnera spoznala neskor, alebo preco ste sa az teraz k tomu dopracovali? ak teda chces odpovedat. mozes aj IP.

vika34
22. jan 2010

marrad ešte t musíš aj vynisiť do 41,preto som napísala rok,ale ked nedáš tak rok a pol 😀

floskula
22. jan 2010

vika, jasne, ty mas ine "zazitky" ako my. mne sa este ani len embryso neuchytil. proste ja si zas ako krava hovorim, ze keby sa aspon na par dni uichytil, ze aspon o krocik by som postupila. ale nie, este sa to nikdy nestalo. my sa aspon nehadame, moj je hrozne citlivy a tolerantny. v tom mam velke stastie asi. znasa vsetky moje stavy, nalady a hadzania flinty do zita.

marrad
22. jan 2010

ok vika beriem 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre