Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

awe
26. jan 2010

vika - to mi je luto 😔 este chod na krvicku aj do FC...

awe
26. jan 2010

marrad - to je super, drzim palce na OPU, nech su obe vajicka pekne zrele a nech sa hlavne obe oplodnia a potom sup do bruska, lebo tam im bude najlepsie, u maminy 😵

marrad
27. jan 2010

kedy sa berie ten utros?
ja mam 5 palikov doma co mi vcera predpisal....

marrad
27. jan 2010

Vika
drzim palce v ten piatok.....

sylvusa
27. jan 2010

ahojte,
marrad, berie sa 3 denne po 3 tabletky, už neviem presne koľko
ale 3 denne , ráno, obed, večer, do vagíny ,

marrad
27. jan 2010

jasne
dik.....

marrad
27. jan 2010

FC nacky kde ste?
Vsetki ste v cakarni u Pinta? 😀

lenca.b
28. jan 2010

ahojte marrad tak akoooooo?

nemko
28. jan 2010

utros sa berie 3 krat denne po dve tbl do posvy

marrad
28. jan 2010

ahojte
takze som s5
moje 2 folikuli vybrali, ale nenasli ziaden oocyt....
takze smola.
Dufam, ze to nie je definitivny stav.....

marrad
28. jan 2010

Lenca
KET je 300 eur
mrazenie je 200 eur

co este si chcela vediet?

vika34
28. jan 2010

ahojte,ja som dnes dostala pred termínom mrchu,takže zajtrajšia krv bude iba formalita 😒
marrad ☹

lenca takže to vyzerá tak,že by sme teoreticky mohli mať približne v rovnakom čase KET
Nepovedal ti Pinťo,kolko cyklov musíš počkať?

floskula
28. jan 2010

no baby, tak ste ma nepotesili - vika, marrad. vika ma aspon moznost ket-u a marrad, jedine pozitivum na celej veci, ak to tak mozno nazvat, je fakt, ze uz nemusis do seba pchat ziadne dalsie hormony (utroš) a ze ti bude vediet dalsiu stimulaciu nastavit tak, aby sa nieco urodilo. nepovedal, ze by si mozno mohla ist na dalsie ivf aj skor ako o 3 mesiace? ked si teraz v podstate nezareagovala na stimulaciu? tusim ty mas uz len par mesiacov v dobru, co sa tyka preplacania ivf, ak si dobre pamatam.

siouxie
28. jan 2010

vika, marrad ☹ 😔 mrzí ma to...

lenca.b
28. jan 2010

ahojte babulky no to su velmi zle spravy ☹ moc ma to mrzi nezacalo to moc dobre tento rok dufam ze budu aspon dalej dake pozitivne spravicky ...vikus dr. mi povedal ze musim dve mrchy prejst a pred tretou mam dojst dostanem lieky a uvidime ci nam to vyda rovnako zavisi od toho aky cyklus budem mat tento dufam ze len 22DC ako som mala par raz pred tym 😀
marrad a dakujem ti krasnucko ze si mi to pozrela

marrad
28. jan 2010

nemas za co
ten cennik sa mi zdal trochu pridrahy....

lenca.b
28. jan 2010

no je to dost ☹ tych 300 eeeciek ale zas ine maju lacnejsie aaaaa teda ja som sa rozhodla ze teraz februar to istiii prirodzene 😀 😎

marrad
28. jan 2010

Este taka prozaicka otazka.
Kedy po OPU mozeme sexovat?

lenca.b
28. jan 2010

marrad to ti nepovedal? az po mrche aspon mne tak povedal

lenca.b
28. jan 2010

aaaaaaaaaale teraz rozmyslam ze ci to u mna nebolo koli OHSS takze neviem 😠

marrad
28. jan 2010

nie u mna naizbe bol ta pol minuty
nepovedal...ze vsetko mi povie po mrche ked pridem na kontrolu....
no nenechal si na mna vela casu ako je pravda...
Kedze nemam OHSS tak cez vikend hadam mozme..... co po vies.
Kebz nahodou sa nejake foli s vajkami dovyvijali aby mali bicikovcov 😉

lenca.b
28. jan 2010

no marrad neviem urob tak aby dobre bolo 🙂 aj podla toho ako sa budes citit 🙂

marrad
28. jan 2010

ved hej.....

vika34
29. jan 2010

ahojte,ozaj sme nezačali nijako dobre,bola som ráno na krvi,sestričky boli milé,ale to je slabá náplasť 😒 ,nuž ,ale viac mi pomôcť ani oni nevedia,poobede zavolá doktor a po mrche idem na UTZ a potom sa uvidí

nemko
29. jan 2010

Kocky stale citam vasu temu aj ked prispievam velmi malo.Aj ja som po neuspesnom IVF vo Ferticente a viem cim teraz niektore z vas prechadzate, je dost smutne, ze take vychyrene centrum a tolko neuspechov.Chcela by som vam kazdej jednej popriate vela sily a odvahy lebo toto je tazky boj a kto to neprezil si mozno vela veci ani neuvedomuje a hlavne vela pevnych nervov lebo ja som odvahu na druhe IVF uz stratila a obdivujem kazdu jednu zenu, ktora ide do toho znova a znova plna nadeje a optimizmu.Este raz vam prajem vela sily, odvahy a hlavne pozitivnych vysledkov, aj ked tie asi my v tomto pripade neovplyvnime (to je uz v rukach samotneho centra)

evet
1. feb 2010

Ahojte,
nejaky cas si vas obcas citam , lebo by som chcela ist do FC na ivf. Vidim , ze ste teraz velmi smutne , ale to musi trochu preboliet. Viem o com hovorim , bola som 3 krat / 2 x KET / v iscare a potom dalsi pokus v Brne. Ten sa nam nastastie podaril. trvalo to sedem rokov. Mam dcerku a chceli by sme este jedno. teraz davam dokopy papiere pre poistovnu , lebo mam este dva pokusy, ale tiez malo casu budem mat coskoro 38.
Po kazdom nezdare som a snazila dat do kopy tym ,ze som si chcela dat nejaku vzpruhu a nejaku aktivitu . Vzdy som zacala cvicit , aby som zhodila tie liekove kila / do teraz sa mi to nepodarilo , ale nie je to az taka tragedia. / alebo som si nieco pekne kupila , isla ku kadernikovi , makala v praci .Vzdy potom , sme sa na nejaky cas vobec nebavili na temu IVF, ani "povinny sex " ale isli sme radsej do kina, na veceru a tak , skoro ako na zaciatku . A ked sme sa milovali , nikto ani necekol, ze teraz by sa to mohlo podarit.
Vase telo a hlava porebuje pauzu na spamatanie sa , ale aj vas muz. Naozaj . nam to pomohlo. Inak sa dostanete do zacarovaneho kruhu. Nedajte sa ustvat vasim este nenarodenym dietatkom , ono vas potrapi dost ked sa narodi . 🙂.
Nechcem tu mudrovat , a asi by som nikdy neprispela , keby na mna nedolahol vas smutok a i nevybavila som si tu svoju prazdnotu .
Hlavy hore , doprajte si teraz nieco co velmi chcete { okrem baba} aby ste neskor boli znova silne na dalsi pokus. Nevzdavajte to , oplati sa .
Tak sa nehnevajte , ze som sa vam sem votrela, obcas sem nakuknem co mate nove , a ak dovolite , obcas mozno napisem .

vika34
1. feb 2010

ahojte
evet vítam ťa ,vôbec sa nehnevám,že si napísala,ja viem, že všetko čo si napísala je pravda,ale ťažšie je to uskutočniť.Ja našťastie nepociťujem prázdno,lebo už dcéru mám,my sme sa ponáhľali teraz,lebo som to stihla len tak,tak/pozajtra mám 39/,tak možno ked to nebudem tak siliť ,bude to lepšie.Mám ešte na 3 pokusy na Ket,takže to ešte nie je úplne beznádejné.Smutné je ,že ja sa snažím o bábo už podstatne viac ako sedem rokov

vika34
4. feb 2010

kuk,je tu nejako podozrivo ticho 😒

misi33
4. feb 2010

aj ja pozeram ze nikde nikto

esther03
4. feb 2010

Ahojky som tu v teme nova, chcem sa spytat co ste platili vo ferticentre za ICSI? Nas to tiez asi neminie ☹ , tak hladam infosky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre