Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

rebeca_1
16. mar 2010

Veracruz super a kolko si mala vajicok? Dnes si mala OPU?
Prve IVF prebehlo uplne v pohode az pri druhom som mala OHSS. Inak ja mam stale problem s pitim, takze to moze byt aj kvoli tomu. A mam aj PCO.
Zavidim ti, ze uz mas po tom, teraz sa uz teskaj len na transfer a uz si aj tehulka! 🙂

veracruz
17. mar 2010

uz aby to bolo 😵

bubulka722
17. mar 2010

Ahoj babulky!
Ako to teraz vyzerá v FC? Majú tam plno alebo dá sa? Aká stimulka sa vlastne teraz predpisuje?

siouxie
17. mar 2010

čau, bubul, 😀 😀 podľa mojej včerajšej skúsenosti tam asi veľmi narvené zatiaľ nie je. Zatiaľ netuším, či sa niečo menilo so stimuláciou, ale predpokladám, že asi ani nie... 🙂

rebeca_1
17. mar 2010

Ja som naposledy zazila uplne plne Ferti v septembri minuly rok, vtedy sme s manzelom stali na recepcii. Cakaren bola uplne plna. Odvtedy sme boli vzdy sami v cakarni.

Pri stimulke teraz tusim pridava len gonal a s dostinexom uz nechce velmi robit a je tiez aj nieco nove belgicke, mozno je to aj ten diphereline, neviem...

rebeca_1
17. mar 2010

Bobjan gratulujem!
Bobjan uzasneeeeeeeeeeeeeeeee..........................
Waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaw!!!!!!!!!

siouxie
17. mar 2010

rebeca, gonal dáva, myslím, od vlaňajšieho leta (po konferencii, ak si dobre pamätám ) 😉

rebeca_1
17. mar 2010

Moze byt, ja som ho v septembri este nemala. Je to mozne.
Ja som zacinala stimulovat 1.9. a on mal konferenciu 18.9., takze asi to tak bude. 🙂

siouxie
17. mar 2010

asi, ja som ho už v novembri mala 🙂 . Ktovie, či došlo ešte k nejakým zmenám, to by mohla napísať veracuz...

rebeca_1
17. mar 2010

Ja len nerozumiem tomu preco dava aj gonal aj merional ked je to v podstate to iste. Tak nech to potom rozdeli na lacne lieky a drahe lieky, nie? Ved mne je jedno aka je aplikacia, ci jednoducha alebo zlozita. Ja som si sama pichala len fraxiparine, inak som behala pocas stimulky za sestrickou kazde rano.
🙂

esther03
17. mar 2010

ahooj siouxie 🙂 , no dnes sme boli opät u androloga, lebo vysledky sme mali len po telefone a povedal nam, ze s tym co mame sa otehotniet neda, teda nie prirodzene. FSH sa sice zvysilo ale spg isiel dole. Chce mu este spravit kontrolny a ak bude taky isty ci nebodaj horsi tak vraj nemame na co cakat. Este uvidime co dr. koci, ale pomaly sa pripravujeme, ze asi naozaj ivf. Zajtra ideme do FC 😉

siouxie
17. mar 2010

rebeca, presne... ono je to asi o tom, aby sa zarobilo na každej, aspoň voľačo... 😖

ahoj, esther, 🙂 , ja som aj tak zvedavá, čo vám povie Kočí... Ak vám navhrne ešte nejaké možnosti liečby, asi by som neváhala 😉 FC neutečie.

esther03
17. mar 2010

siouxie, ved tak som si to povedala aj ja, zajtra ideme len na vstupny pohovor, tak uvidim co dr. povie a potom este co na to dr. koci, mozno je aj ina liecba 😉.

bobjan
17. mar 2010

Rebeca ďakujeeeem 😉

Ahojte 😵

siouxie
17. mar 2010

ahoj, bobjan, hneď som ti písala v repro téme, ale ešte raz srdečne blahoželám! 😵 😵 😵

matuska111
17. mar 2010

ahoj bobjan, tuez zo srdca gratulujem 😵

bobjan
17. mar 2010

Siouxie, viem, aj som ti poďakovala 😉 😵 ale ešte je skoro....moc sa ešte neradujeme, len tak potroške, potichúčky.... 😎

matuska111
17. mar 2010

ozaj bobjan - nevies co je s RIKUSKOU21

rebeca_1
17. mar 2010

Bobjan, hrozne moc si to zasluzis!
Uzivaj si to plnymi duskami!
Objimam ta!

siouxie
17. mar 2010

matuska, rikuška občas chodí do keťáckej témy, má už veeeľa tt 😀

siouxie
17. mar 2010

bobjan, jasné, ale je to neskutočné, tak preto všetky "híkame" od radosti 😀 😀 😵

matuska111
17. mar 2010

dakujem za info

siouxie
17. mar 2010

esther, ahaaa. Som zvedavá, aký spg tam vyjde, no a čo vám povie doktor je tak trochu jasné... 😀 😉 držím vám palce 🙂

bobjan
17. mar 2010

Rebeca, si zlatá, ďakujem moooc je to blesk z jasného neba...dúfame a veríme, že všetko dobre dopadne...som zatiaľ na PN 😉

siouxie
17. mar 2010

maťuška, veľmi nerada opravujem svoju informáciu o rikuške... nebola to téma KET: ☹ ☹ 😔

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

veracruz
17. mar 2010

caute, ja som v pondelok zistila, ze mam schvalenu ziadost a v stredu som zacinala stimulovat, takze cakacky tam nie su... v cakarni je raz menej, raz viac ludi, ale ide to rychlo...
mna co prekvapilo, ze treba tri HP... to pred dvomi rokmi nebolo...

siouxie
17. mar 2010

maťuška, opravujem informáciu o rikuške... ☹ 😔

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

siouxie
17. mar 2010

ospravedlňujem sa, nejako to padalo a nakoniec zobralo dvakrát 😖

rebeca_1
19. mar 2010

Áááá....... máme vynoveného koníka...

awe
19. mar 2010

ahojte kocky 🙂 aj ked sem uz neprispievam, stale vas citam 😉

rebeca - kedy sa chystas na stimulku?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre