Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

siouxie
28. mar 2010

bubul, veľmi, veľmi vám držím palce... veď vieš 😵 ozvi sa priebežne, budem veľmi rada. 🙂

bubulka722
29. mar 2010

Tak hlásim sa z dnešnej návštevy FC. Priebeh dosť divný, urobil UTZ pritom sa na monitor skoro ani nepozrel, hore som bola asi 10 sekúnd se vším všudy. Vypísal recepty, vysvetlil a už ma aj hnal preč. Nemal tam veľa ľudí a ani ho nezuaujímali výsledky genetiky, tak to bola len pro-forma pre poisťovňu. Mám z toho divný pocit a utvrdzujem sa o tom, že tam ide len o jedno. Naše zdravie a šťastie to ale určite nebude... Uvidíme ako to bude ďalej. 😒 Lieky som si vybrala, takže nech sa deje čo sa má.

bobjan
30. mar 2010

Ahojte 🙂

Bubulka, držím palce, nech to výjde!! 😵

bubulka722
30. mar 2010

Díki Bobjan, dúfam. Stále rozmýšlam ako ma to zrazí k zemi v prípade neúspechu. Priznám sa, nemám z ničoho strach, len z prehry. To čakanie po ET bude pekný zaberák na psychiku.

siouxie
30. mar 2010

bubulka, báť sa dopredu naozaj nemá zmysel. Pozri, ber to tak, že treba pomaličky postupovať a prekonávať ciele - pichanie, opu, transfer, čakanie... Drž sa a začni sa tešiť 😉 🙂

bubulka722
30. mar 2010

Sama sa neviem k tomu donútiť. Viem, že nad tým moc špekulujem a popredu sa stresujem.
Už ma začína pobolievať brucho, zajtra je tu madam a vo štvrtok prvá injekcia. Musím sa dať dokopy a začať myslieť pozitívne.Bez boja nie sú víťazstvá! 🙂

bubulka722
30. mar 2010

Díki babulky za podporu!!!

darla27
30. mar 2010

Ahoj Bubul, tak uz sa chystas na pichanie aj ty? Ja som sa toho hrozne bala ale stimulka bola v pohode /a to som mala dlhy protokol, pichala som okolo 3 tyzdnov a v pohode. Drzim palce! 🙂

siouxie
30. mar 2010

bubul 🙂 to začatie pozitívneho myslenia je pre mňa fráza, to sa nedá asi len tak ľahko "naprogramovať".
Ale tá posledná veta, na také ja počúvam veľmi dobre 😀
Takže ti želám veľkú chuť do boja a najmä to víťazstvo! 😵

bubulka722
30. mar 2010

Siou, máme veľmi podobné myslenie. 😀 Musíme doufat a né zoufat! 😀
Ahoj Darli!!! Ako pokračuješ???

rebeca_1
30. mar 2010

Bubulka722, aj ja sa pripajam a drzim palceky!

bobjan
31. mar 2010

Bubulka, nič neovplyvníš a skús sa pozitívne naladiť...viem, že je to ťažké, ale skús...

Poznám ako bolí neúspech, ale mňa vždy nakopol potom do ďalšej akcie. Tak hlavu hore a nech je koniec víťazný 😵 Drž sa!

bubulka722
31. mar 2010

Ďakujem vám za podporu. Takže fičím presne podla plánu, dnes prišla ms, tak zajtra pichám a v utorok kontrola v FC. Musím sa pozerať do cieľa a vidieť len zmysel svojho snaženia, inak to nemá význam. Už mi je lepšie a verím, že to zvládnem. Bobjan ako, už máš aj tú najkrajšiu knižôčku na svete? Držím palce!!!

bobjan
31. mar 2010

Bubulka, presne tak 😉 Ako som písala, hlavu hore, určite sa každá dočkáme a budeme prežívať to najkrašie obdobie 😎 😵
Áno, knižôčku mám, ale s tŕňami v zadku čakám na utz...už aby bol...inak zatiaľ, klop, klop, všetko v pohode 😉

martineluska
31. mar 2010

ahojte 🙂 rebeka už máš schvalené? bobjan gratulujeeeeeeeeem 😀 vždy ma poteší ked sa stane zázrak 😵

rebeca_1
31. mar 2010

Ahojte babulky,

Martineluska hej, uz mam.

martineluska
31. mar 2010

tak aj moja bude dufam po sviatkoch 🙂 dnes je mesiac čo sme boli vo ferti 😉

rebeca_1
31. mar 2010

Martineluska, neboj uz ti to sklepnu.
Co tu baby pisali na MK, tak tych 5 tyzdnov je myslim maximum v cakani na schvalenie ziadosti.
A dovera je najhorsia poistovna, takze nemusis sa obavat, ty si tusim vo vseobecnej, ked si dobre pamatam. Buduci tyzden ti poslu papier 🙂

bubulka722
31. mar 2010

Bobjan nebojkaj, určite bude všetko o.k. Moja babka hovorievala: "Keď sa stane zázrak, tak je to Božia vôľa". Takže si myslím, že to čo ti Boh dal, ti už nevezme. Ja síce nie som ortodoxne veriaca ale občas musím pri rôznych životných situáciách prehodnotiť vlastné názory.

bubulka722
31. mar 2010

Babulky mám otázočku. Na koľký deň cyklu ste mali pri normálnom protokole OPU? Mne dal zatiaľ stimuláciu asi na 8 dní (5 dní Gonal a 3 dni Merional). Mám aj Cetrotide a neviem či sa berie popri Merionale alebo až po. Asi záleží ako budem reagovať... Inak čítala som zaujímavú štúdiu, že ak nie je vajíčko na 3. deň po polodnení aspoň 7 bunkové, tak mám minimálnu šancu na prežite.
Idem hajať, už čumím na monitor jak žaba z prachu. 😀

bobjan
1. apr 2010

Ahojte🙂

Bubulka, ďakujem 😉 si zlatá 😵

Ja som mávala OPU okolo 13 dc...záleží ako budeš reagovať...aj mne dali najprv toľko injekcií a potom som ešte musela dokupovať, lebo boli vajka malé....a rátaj , že jeden deň nepicháš pred OPU...
A na 3.deň sú väčšinou vajká 8-bunkové...aspoň teda také vkladajú 😉 Drž sa!

Matineluska, ďakujem, aspoň vieme, že zázraky sa dejú a netreba sa vzdávať! 😎

christie
1. apr 2010

ahojte. Tak pichanie mam za sebou. Mala som 9 folikulov. Dnes z toho vydolovali 7 vajicok. Tak len dufat, ze sa chytia a bude sa moct najneskor v utorok transferovat
sviatky teda budu plne ocakavania. Ahojte a drzim vsetkym palceky

bubulka722
1. apr 2010

Bobjan ďakujem! Prvá včelička je u mňa. 😉
Prajem vám všetkým krásne sviatky!!!

esther03
1. apr 2010

ahoj bubulka, ani ja som nebola velmi natesena z pristupu dr. fo FC, ale co uz ked tak chceme mimi 😉 Drzim palce 🙂

rebeca_1
1. apr 2010

Ahojte,
Christie skvele! Pekna urodicka. Drzim palceky na utorok..

Esther 03 on je proste taky...

Bobjan drzim palceky!

bubulka722
1. apr 2010

Ja to zase beriem tak, že je tak na komplet. gynekológiu sám, takže na veľké vykecávačky ani nemá čas. Inak ktovie čo mal všetko na pondelok rozplánované. Asi mal toho veľa, preto to bolo tak narýchlo. Dnes som volala do FC aké injekcie a striekačky si mám kúpiť na aplikáciu Merioanlu. Zdvihol mi to na počudovanie on a vraj si nemám robiť žiadne starosti, oni mi všetko v utorok nabalia. Bol veľmi ústretový a milý. 🙂
Christie tak super, máš to najhoršie za sebou. 😉
Inak po dnešnej prvej injekcii som jak praštená. Dúfam, že sa únava nebude stupňovať, lebo na konci stimulky ma môžu rovno naložiť do truhly. 😀

christie
5. apr 2010

ahojte. no zajtra idem na transfer, ze piaty den, z tych 7 mame 5 fazuliek, tak dufam, ze prezili velku noc a zajtra dve pojdu do mamink 🙂
inak z utrogestanu sa mi chce stale spat.

christie
5. apr 2010

inak ma brucho boli, lebo ked citam, ze to vlastne ani nemusia transferovat ☹ ale pozitivne treba mysliet, zajtra sa ozvem, verim, ze s pozitivnou spravou. Citala som, ze PK je lepsie, lebo sa vkladaju naozaj uz take vajicka, co maju vacsiu sancu, ak by vkladali napr. na treti den, mohli by prave vybrat tie, co sa nevyvyjaju dalej. Tak len dufat, tato noc bude tazka a zajtra az 11.30 idem. jaj, brucho ma boli. Cafte a bru noc.

bobjan
6. apr 2010

Christie, držím 😵

bubulka722
6. apr 2010

Christie, myslím že sme sa dnes ráno videli v FC. Bola som tam o 7:15. 😉 Takže od dnes už len nádejné očakávanie! 🙂
Takže ja som po dnešnej návšteve dosť nervózna. Folíkov mám moc, doktor ma objednal na kontrolu už vo štvrtok, pretože mi vraj môže hroziť hyperstimulák. Vaječníky ma po 5. dňoch stimulky bolia, brucho mám nafúknuté a som fakt zvedavá ako to celé dopadne.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre