Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

aaddeell
9. júl 2010

no aj mna to zarazilo dufam ze to neprejde 😠
vsak aj 3 pokusy mi pride malo, mam jeden za sebou ziaden mraziacik neostal
a uz iba dva pokusy
vsak keby sme mohli mat prirodzene deti tak ich uz mame plny dom 😠
co si mysli novy pan minister ze chodime s dlhej chvile na IVF? nech skusi jeden cyklus a potom uvidi...

henika40
9. júl 2010

http://www.cvicime.cz/cviky/cviceni-dle-mojzisove
knizku mam /mozno skusim nafotit cviky a zavesit sem/, je perfektna, zhanam este DVD, no v knihkupectvach to u nas nemaju..

bubulka722
9. júl 2010

Viem, že si ségra sťahovala DVD cvičenia Mojžíšovej z netu dokonca free.

mirm
9. júl 2010
henika40
9. júl 2010

WAW.. inak to je okolo 20 ecok
nevies odkial?? pomohlo by to..
v knizke to je sice pekne popisane, ale ked som sa na to dala a chcem to robit dobre.. podotknem, je to narocne na cas a ja mam radsej dynamickejsie cviky.. aj mam znamu fyzioterapeutku.. ale nikto to tu nerobi, ze je to moc specificke..

bubulka722
9. júl 2010

Spýtam sa jej a hodím to sem, dúfam že to nebude mimo pravidiel fóra...

henika40
9. júl 2010

🙂 🙂 🙂

mirm
9. júl 2010

baby nie su to tazke cviky, ale ked to chcete dobre robit isla by som niekam na hodku dve, aby ste si to predcvicili. A ano je to narocne na cas... niekedy som aj zaspala pri tom 🙂
Ale pekny zadok je z toho a nohy 🙂

maticap.
9. júl 2010

@mirm musim len a len suhlasit. Uz po dvoch tyzdnoch pravidelneho cvicenia vyzera zadok podstatne lepsie 😀 . A aj ja som pri tom raz zaspala 😵 😔 . Akurat teraz to dost flakam - presne ako pisete - ten cas mi chyba. A este jeden dovod preco cvicit - nemam bolestivu MS! A to sa vyplati, no nie? 😉

tina4931
10. júl 2010

ten článok je fakt hrozný......Veď za tieto veci človek nemôže....Oni to nakoniec ešte prevrátili tak, že človek si môže sám za to, že si zničí oči prácou s pc. Veď aj to musí niekto robiť? A ľudia sú radi, že majú vôbec nejaké zamestnanie v dnešnej dobe. Miesto toho aby to podporili.....Na hlavu je to postavené v tejto republike 😒

maticap - čo ja viem, tak na repr.imunológiu sa chodí do Prahy, ale post-koit.test vám spravia aj tu. Lenže to je tiež tak, neposielajú tam bežne, väčšinou až po neúspeš. IVF. Ja som sa na to IUI pýtala v poisťovni a zistila som, že k nemu potrebujem len tie chlamýdie. HP až k IVF.

henika40
19. júl 2010

ahojte baby,
mne sa to DVD podarilo zohnat, kolega mi tie cviky stiahol zo stranky - ulozto - desatkrat pro zdravi - Ludmila Mojzisova, musim povedat, ze aj bolo treba.. podla knizky som to nerobila spravne 😖
Budete niektora v programe ivf v auguste?.. kiez by nam to vyslo.. 😕

katarinka13
21. júl 2010

@henika40
ahoj...ja idem 10.8.navstivit dokiho...vtedy mi da termin na KET...nacase aby sa deticky zohriali v teplucku...boli na chladku dost dlho

aaddeell
21. júl 2010

ahojte kolko vam teraz trvalo kym vam schvalili ziadost v VSZP minuly rok im to trvalo 2 tyzdne
chcela by som stihnut september
dakujem

henika40
21. júl 2010

@katarinka13 ahoj, nejako sa to tu nehybe, v centre dovolenka, pekne pocasko, ani sa necudujem..
..KET, tak uz nejake IVF mate za sebou, kolko mate mrazacikov a ako dlho?.. my ideme 1x, neviem, co ocakavat a dost na to myslim uz teraz.. bolo by to tak nadherne, kebyze nam to vyjde.. a bolo by dobre mat aj mrazacikov, prave pre opacny pripad.. cele sa to vlecie tak dlho, nech to uz mam za sebou.. nad nicim inym neuvazujem, len ako zvysit pravdepodobnost, preco prave ja a tak.. neviem to vypustit.. keby august bol pre nas uspesny, och, joj... 😎 musime verit! 🙂
@aaddeell ja mam union a bolo to do dvoch tyzdnov, ale to Ti asi nepomoze..

silvia545
22. júl 2010

ahojte 😉
aaddeell ja mam VSZP tiez a ziadost som mala schvalenu za 2 tyzdne 🙂 september stihas,,ja zacinam tiez v septembri,,31.8. idem na sono a pre lieky 😉 ms by som mala dostat okolo 5.9. a vtedy zaciname od zaciatku,,verim,ze to uz bude s dobrym koncom 😵 a ten dobry koniec prajem vsetkym babam,,aby sme sa konecne dockali po com vsetky najviac tuzime 😉

katarinka13
22. júl 2010

@henika40
idem treti krat na KET...minuly rok sme skusali-neuspech...aj teraz som mala OHSS...mame zamrazene na tri pokusy po 2 deticky ..teraz po dovolenke uz budem tehotna...vsak treba mysliet pozitivne.
a nemysli tak ze preco prave ty...vsak nie si sama-sme tu stebou 😉 🙂

henika40
22. júl 2010

@katarinka13 dakujem! 🙂
ked je OHSS, po akom case sa ide ne KET?
.. velmo vela trapenia, ale aspon, ze koniec bude stastny.. tak to ma byt! Nech sa nam vsetkym dari a zaroven aj pekne zvysime uspenost centra 😉 vsade naokolo tolko tehuliek a deticiek, musi sa aj nam zadarit..

rebeca_1
24. júl 2010

@henika40 pauza je 2 cykly ....

rebeca_1
24. júl 2010

@aaddeell september stihas, max 6 tyzdnov to bude trvat. Drzim palceky!!!!

lelask
25. júl 2010

ahojte,prepacte ze vam sem skacem do rozhovoru 😅
nemate niektora chut prekladat z Aj do Sj/Čj clanky o early education?

za odmenu poskytnem material o early education napr. znakovanie,early english,joga atd

dakujem

ashley622
26. júl 2010

Henika ja by som tiez mala ist v auguste na 1.ivf ... a cim viac sa to blizi-tym viac mam z toho zmiesane pocity 😀 ale, verit treba ze to vyjde!!!

henika40
26. júl 2010

.. dakujem baby! dufam, ze ma nic velmi nezaskoci, radsej ratat so vsetkym, vyrovnat sa a ist dalej, nevzdavat to.. ale viem, chce to uvolnenie, optimizmus, v celku som rada, ze sme aspon pokrocili, nech sa deje cokolvek..
zmiesane pocity mam aj ja 😀 , ale nech to uz mam za sebou..
dobre, ashley, plavame na tej istej lodi, mozeme si pocity a skusenosti zdielat, dat si o sebe vediet 🙂 .. drzim palce!

ashley622
27. júl 2010

henika veru, plávame spolu a budem rada keď si budeme písať čo a ako 🙂 snáď doplávame šťastne do cieľa! máš už lieky? ja idem po ne v auguste...

katarinka13
27. júl 2010

@henika40
@ashley622
ahojte...baby treba si verit...ja som mala tiez vseliake pocity...prejde to.Citala som prispevky ze ktora co prezivala...a dalo mi to silu...ked to ine vydrzali tak to zvladneme aj my.a bude aj vysledok. 😀

ashley622
27. júl 2010

@katarinka13 pekne si to napísala...aj ty sa chystáš teraz na ivf?

katarinka13
27. júl 2010

@ashley622
dva krat som mala odber...idem treti krat na KET koncom augusta...takze do tretice vsetko dobre

ashley622
27. júl 2010

@katarinka13 tak to ti držím palce! určite to do tretice vyjde! obidva pokusy si mala vo ferticente?

henika40
27. júl 2010

treba verit, ze to vyjde, aj ked nie hned na 1x.. tak to bude na 2. alebo 3x, k babatku sa vsetky prepracujeme..

henika40
27. júl 2010

@katarinka13 lieky susim doma, v juni som to nestihla, chybal mi iba den.. v po. idem na ulz, ak bude vsetko ok, ku koncu tyzdna zacinam.. joooj, hlavne, aby sme sa uspesne preplavili do ciela 🙂

henika40
27. júl 2010

teda @ashley622 pardon, klikla som vedla...
ale v cieli budeme vsetky 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre