Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

stanka04
25. sep 2010

Az 30teho? Tak to teda...mam nerva aj za teba 😝 Ale dobre to dopadne,to si dam potom posledne vinko na tvoju oslavu pred mojim pichanim 😀 Pohladkaj bublinku za mna 😉

silvia545
25. sep 2010

@stanka04 dakujem Stani 😉 pohladkanááá 🙂 veru 30,,aj ja mam tiez nerva,,to cakanie je najhorsie ☹ dufam,ze vysledok bude stat za to 😵 a neee ze sa ozeries 😀 😀 dnes poobede ma nejako zacal boliet lavy vajecnííík a stale bolííí aj spodok bruška 😖 kedy si bola vo FC 😉

stanka04
25. sep 2010

Silvi,ja sa este mozem,nech je zdrave 🙂 Potom ti poslem ucet 😀
Bola som tam minuly utorok doobedu,dobru naladu tam mali,len asi plnsie,ako som pochopila.Prvy krat som bola bez muza,tak som si ani kavu nevedela urobit,vzdy to mal on na starosti 😝 Este pockam tyzden a volam Doveru,nech si svihnu,aby som stihla dalsi cyklus.Uz som z vas pekne navnadena 😀

silvia545
26. sep 2010

@stanka04 😀 a nieze bude vysokyyyy ten ucet 😉 tak s tou kavou tam mam aj ja problem,,tiez mi to tam robil drahy 😀
kedy ocakavas ms 😉

stanka04
26. sep 2010

@silvia545 17.oktobra,teraz akurat koncim,len dufam,ze ziadost bude do vtedy schvalena....

silvia545
27. sep 2010

ahojte baby 😉

@stanka04 a ostatne baby ktoré stimulkujete,,chcem vas troska povzbudit 🙂 dnes som 11 den po ET,,robila som si testík a sú tam / / 😵 😵 😵 je este slabsia ako ta testovacia,,ale sú tam / / 🙂 tesím sa ale potichu,,vo stvrtok idem na krvicku,,tak verím ze to hcg tam bude 🙂 drzte sa baby a zelám vam tiez / / 😵

darla27
27. sep 2010

@silvia545 to je super sprava! Kolko bunkove embryjko ti vkladali? Juuuj to je fantasticke! 😵
Hod fotecku testiku nech sa pokochame. Ty si tusim nemala PK ze? Az dnes si testovala prvy krat?

silvia545
27. sep 2010

@darla27 vkladali mi 8 bunkové 🙂 PK som nemala,,dnes som testla 1 krat 😉 a ty ako pokracujes 😵

ashley622
27. sep 2010

@silvia545 jeeee dalsia super spravicka! pekne sa to tehulkovanie rozbieha... drzim palce nech vsetko dobre dopadne... 😉

silvia545
27. sep 2010

@ashley622 dakujeeem velmi pekne 🙂 nech sme vsetky jedna po druhej tehulky 😵

ashley622
27. sep 2010

kiežby to tak bolo 😉

tigi
29. sep 2010

ahojte dievcata 🙂 chcela by som sa vas spytat, ako dlho trvalo kym vas objednali do ferticentu. o tyzden az dva by som mala mat posledne vysledky od svojho gynekologa a potom s nimi sa chystame do centra, preto zvazujem ci sa neobjednam uz teraz, ak by to malo trvat trosku dlhsie. dakujem za vasu odpoved.

silvi citam ze si si nasla dve palicky na teste, moc gratulujem a drzim palce na stvrtok nech je hcg krasne vysoke. 🙂

silvia545
29. sep 2010

@tigi ahoj,,dakujeeem 😉
vo FC ta objednaju,,ked budes mat ovulaciu,,sestricka sa ta spyta na poslednu ms a ona ti uz povie kedy mas príst 🙂 drzím palce,aby konzultacia dopadla dobre,,a aby si sa hlavne vo FC dockala maleho drobceka 😵 je tam skvely dr.,sestricky,,no proste vsetci su tam skvelyyyy 😵

tigi
29. sep 2010

@silvia545 dakujem silvi. tak to bude zrejme najlepsie pockat do ms a potom tam zavolat. teoreticky by sa to mohlo pekne prekryvat s vysledkami, tak teda pockam. 🙂
mne FC doporucila kamaratka, tiez tam bola a hovorila ze tam boli super, tak myslim ze to je velke plus ak maju dobry pristup k pacientkam. 🙂

silvia545
29. sep 2010

@tigi urcite budes spokojná 😉 kamarátka má pravdu,,ja som bola hned spokojna od prvej konzultácii 😉 prajem ti veľa štastia a skoré tehulkovanie 🙂

henika40
29. sep 2010

🙂 @silvia545 super, super, gratulujem 🙂 🙂

stanka04
29. sep 2010

Silvi,zase sa nahodou prihlasim a lepsiu spravu som si ani precitat nemohla! Velmi sa tesim s tebou a gratulujem! Supeeeer 😵
Tak mame dalsi pozitivny "naboj" do boja 🙂

silvia545
30. sep 2010

@stanka04 😀 dakujeeeem,,mam to uz potvrdené hcg 588,1 oznamil mi to dr. 😵 o tyzden sono 😉 ani neviem ako mam opísat to ze ako som straaaasne stastná 🙂 a nech vsetko pokracuje tou najlepsou cestou 🙂
baby drzíííím vam moc palce,,aby ste sa aj vy dockali pozitívnych sprav 😉

mirm
30. sep 2010

@silvia545 ashoj silvi, gratulujem 🙂))
ktory den si bola na krvicke?

silvia545
30. sep 2010

@mirm dakujeeem 😉 na 14 den 🙂

tigi
30. sep 2010

@silvia545 paraaada silvi, tak aj krvicka to potvrdila 😵 moc gratulujem.

mirm
30. sep 2010

@silvia545 ja som bola 12 den mala som hcg tusim 548 a cakame dvojicky (no zatial, ak sa nic nestane). tak mozno... 🙂 🙂 🙂

Este raz gratulujeeeem

silvia545
30. sep 2010

@tigi dakujeeem 😉 aj teba to cakáááá 🙂 😵
@mirm kolko ti vkladali embryjok 😉 mne jedno osembunkove bez PK 🙂

mirm
30. sep 2010

@silvia545 tak mne dve 🙂 ale neviem kolko bunkove, len pri vkladani nam povedali ze su velmi pekne 🙂 a aj lekar a aj sestricka nam povedali ze to budu dvojicky, ale neverila som tomu hlavne ked som zacla trosku spinit.
No ale v piatok sme boli na sone a boli tam dve bublinky 🙂

darla27
30. sep 2010

Uprimne sa s vami tehulky tesim, vyzera to tak, ze vo FC je ozaj velmi plodne obdobie. 🙂
Mam naozaj z celeho ferticentu dobry pocit, neda sa to z predchadzajucim CAR ani porovnat.
Mam otazocku: kolko ampuliek pregnylu ste si pichali 36 hodin pred OPU? Od kolkeho dna ste zacali testovat? 😀
Sice si tu piseme tak styri 😀 ,ale aj tak dufam ze niektora odpisete. 😀

adulik76
1. okt 2010

@darla27 ja som si pichla iba jednu ampulku pregnylu a po KET som testla na 7. deň od vloženia a už tam boli // a dnes má Lenuška 6 týždňov. Ferticent je dobré centrum a všetkým Vám držím palce 🙂

mirm
1. okt 2010

@darla27 ja som si pichala dve ampulky a testovala som myslim 7 den rano a mala som tam veeelmi slabulinku ciarocku. testovala som kvoli tomu ze som spinila a potom som isla pre istotu na krv na uz som tam mala hcg 🙂

ked porovnam predchadzajuce centrum, tak naozaj sa to neda porovnat a hroozne vela robi ze moj mm mohol byt so mnou na izbe a aj pri vklade bol, lekar vsetko vysvetloval.

katarinka13
1. okt 2010

@mirm
ahoj ..aj ja som bola piatok v centre...doki mi hovori...tak dufam ze uz tam nenajdem zas dvojicky...na dnes ich mam dost...a o chvilku...mam smolu ,dalsie dvojicky....ale ze sa nemam tesit dopredu ,moze sa jedno vstrebat,tebe take nepovedal?
dufam ze nic take nebude...pondelok idem gyndosovi,tak sa uvidi ci ostali obe
inac moc ti gratulujem...urcite si taka stastna ako ja

mirm
1. okt 2010

@katarinka13 Gratulujem 🙂 🙂
ja som bola hned rano, takze na asi aj prva. Povedal ze sa moze jedno prestat vyvijat, ale myslim ze ak by sa prestalo tak by som zacla krvacat a to sa zatial nestalo 🙂)

bola som u lekarky uz tento pondelok lebo som nemala utros, ale sono mi nerobila, mam prist za 2 tyzdne tak dufam ze tam budu dve srdiecka. Inak brusko rastie, ale zle mi skoro vobec nebyva 🙂 len trosku unavena som
a ty to ako zvladas? Kedy si mala transfer?

katarinka13
1. okt 2010

@mirm
ja som mala 3.9. transfer...ani mne sa nechce verit ze sa to podarilo...keby som nevidely testy tak ani neviem ze som tehotna...ja sa mam ako ryba vo vode...nic mi nastastie nie je a kazdy ma obskakuje...och ako som rada tehotnaaaaaa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre