Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

alex
2. mar 2009

juuuj, keby to tak vyšlo 😵

babulka123
autor
2. mar 2009

jaaaaj .. noo tak to vyzera zaujimavesjie. .hehehehe
pochybujem ze by sa telo len tak zblaznilo z nervov, aj ked vsetko je mozne.. ale aj tak.. no cakam .. idem robit nieco lebo marek za chvilku pride.. p[apapapa

emka1
2. mar 2009

brise - tusim si tu vzbudila poriadny rozruch 😉 teraz sme vsetky v napati a cakame na rozzuzlenie Tvojej zahady ! 😅 Rozhodne, aj motyka moze vystretit, bodaj by to tak bolo aj v Tvojom pripade. Drzim palceky 😉

brise
2. mar 2009

saši, neviem neviem, asi by mi oči vyskočili keby tam boli //,
a ozaj lieky by ostali preteba.

alex
2. mar 2009

no však som sa zľakla, že kam by si ich chcela dať, keď som tu ešte ja 😉
Ale je pravda, že samoplatkyni by pomohli viac, ako mne.

Ono keď si to tak vezmeš, tak to je možné, lebo normálny cyklus ti nabehol až po IVF, dovtedy bolo naozaj ťažké trafiť do ovu, keď bola raz za 3-4 mesiace, ale teraz to proste mohlo výjsť.
Cítiš sa ako?

brise
2. mar 2009

už ma rozbolelo brucho z toho ako to tu píšem. ale neviem tak nijako.
skôr tak na mrchu ako na tehu, ale to neviem kedže som ešte tehu nebola. okolo šiestej sa to vysvetlí.
bud na nete. alebo mi volaj

alex
2. mar 2009

no jo... ja budem ešte v práci. Manželíka čakám.
Ale ak by mala náhodou prísť, čo dúfam že nepríde, tak skôr ako v stredu e e! 😉

brise
2. mar 2009

hej hej najskôr v stredu a ked príde tak sa priprav na pichanie v jasnej, jasné???

janula13
2. mar 2009

brise, tak ta mam aj tu, ved sem patris 😀 to taketo veci sa ja tak neskoro dozvedaaam???Boze to musis testnut, uz len kvoli nam, to uz aj ja ledva cakam, do zajtra to nevydrzime!!!To by bolo uzasne, ja chcem vidiet // na tvojom testiku 😀 takze okolo 18h ta sledujem sokolim okom 😀

brise
2. mar 2009

jani už si tu??? ty si teda špehúň,

sylvusa
2. mar 2009

brise, aj ja ti želám aby si mala //, aj som zvedavá

janula13
2. mar 2009

no to vies Brise, ved aj ja som uz bola jednou nohou v FC, keby to ivf nevyjde, tak uz som vasa, bez debaty, dokumentaciu uz som mala nachystanu...takze tak virtualne tu smirujem a citam si to tu a sledujeeem!

brise
2. mar 2009

hej, ved aj tvoje tehu je jeden veeeelky zázrak,

alex
2. mar 2009

Mica, že ja ti mám pichať, to naštartujem auto a povezem ťa do LM do nemocnice, to viem kde tam je 😉

brise
2. mar 2009

ale no naučíš sa. ja to do svalu nezvládnem sama.

alex
2. mar 2009

brise, tak vidíš, zázraky sa dejú, takže aj u vás sa mohol udiať. Kedy ideš z práce?

brise
2. mar 2009

už mám manžela na ceste ale ideme ešte k vám pre klobasky.

alex
2. mar 2009

jáááj... to si si ani nemusela test kupovať, ja mám doma dva, v mojej tajnej skrýši, by som ti jeden s radosťou podarovala.
Inak nutne potrebujem ísť na materskú... po dnešnom meatingu.

janula13
2. mar 2009

Brise, ved aj tvoje tehu by bol celkom fajn zazrak, tak uz sa neviem dockat, klobasky???boze dala by som si...nezastavite sa u nas? 😀

babulka123
autor
2. mar 2009

no a po ceste od janulky do BA to mozete zobrat cez samorin.. 😅 😅 😅 😅

brise
2. mar 2009

idem už domov, ozvem sa , držte palce.
a saši tebe sa ešte testy zídu neboj.

alex
2. mar 2009

Ok, volám ti 😉

janula13
2. mar 2009

Brise cakame...
babulka, idem si dat aspon parky, klobasky ocividne nebudu 😀

babulka123
autor
2. mar 2009

heheeh noo asi nie..
parky.. no uz viem co budem mat na veceru .mnaam ale mussim ist do obchodu kupit rozteky..

janula13
2. mar 2009

takze som ta inspirovala? 😀

alex
2. mar 2009

no asi si dnes klobásku uvarím, keďže budeme mať doma. Aj keď by som tak neskoro nemala... 😅

babulka123
autor
2. mar 2009

janulka a ako . mnaaam
alex. . kasli na to .. ked budes tehu aj tak si telo bude robit co chce.. jedna klobaska to uz nevytrhne..hehehe

alex
2. mar 2009

no to hej, ale práve preto sa teraz pred tehu snažím dať trošku dole, teda aspoň to, čo som nabrala vďaka úžasnému clostilu a svojej lenivosti 😠
ale ak budem mať chuť na klobásku, keď prídem domov, tak si ju urobím... veď treba občas zhrešiť 😉

babulka123
autor
2. mar 2009

idem do bochodu..

brise
2. mar 2009

ahojte, tak sa hlásim a na teste / a ani náznak druhej.
aspon sa môžem cez víkend dobre vylyžovať. 😉 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre