Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

mata1782
26. mar 2011

@lucitas Ahoj 🙂Dakujem Ti aj ja tebe prajem aby ti to vyslo.... ano bola som to ja v pondelok mam kontolu 😎

mata1782
26. mar 2011

@lucitas Ahoj 🙂Dakujem Ti aj ja tebe prajem aby ti to vyslo.... ano bola som to ja v pondelok mam kontolu 😎

mata1782
26. mar 2011

@maticap. Ahoj chcem sa ta este opytat manzel nemusi byt somnou ten 6 den?zabudla som sa na to opytat co FC.

maticap.
26. mar 2011

@mata1782 ahoj, jasne, ze nemusi - aj ja som bola ten 6.DC bez mm. Inak, kontrola prebehne velmi rychlo, nezabudni si zobrat okrem gonalu ostatne lieky (teraz som zabudla ako sa volali): cetrotide, a to "druhe". Podla stavu folikulov Ti dopichnu nieco z nich a povedia Ti ich davkovanie. Drzim palce!!!! 😉 🙂 😵

mata1782
28. mar 2011

Ahojte tak kontrola prebahla celkom rychlo no len doktor ma nepotesil povedal ze mam male folikuli ze by mali byt vecsie ☹ tak som zvedava vo stvrtok mam dalsiu kontrolu 🙂

henika40
28. mar 2011

z toho si nic nerob, niekedy proste rastu pomalsie... ked ich je menej, rastu vacsinou rychlejsie, mozno ich bude viac 😉 ..budes potrebovat trosku viac liekov, ktore sa predpisu, stimulovat o den/dva dlhsie, ale bud v pohode, vsetko je v poriadku! drzim palce

lucitas
29. mar 2011

@mata1782 Ahoj, budem Ti držať palce, aby narástli pekné folikuly a hlavne aby všetko dobre dopadlo. Treba tomu veriť 🙂 A koľko ich asi máš? Držím palce vo štvrtok 😉

lucitas
29. mar 2011

@maticap. Ahoj, a vy ako vyzeráte? Ešte čakáte na tú genetiku? 😉

lucitas
29. mar 2011

@tigi Ahoj, čo nové? Už máš výsledky? 🙂

maticap.
29. mar 2011

@lucitas ahoj, na genetiku sice cakame, ale vyzera to, ze ju nebudeme potrebovat 😉 . Som totiz v tom 😎 .

lucitas
29. mar 2011

@maticap. gratulujeeeem 🙂 Super!!! Držím palce, nech to všetko dobre dopadne 🙂 . To som nevedela že čakáš bábätko, akosi som sa to tu nikde nedočítala 😀 .

maticap.
29. mar 2011

@lucitas ahoj, dakujem 🙂. Velmi som sa nechvalila - nechcela som to zarieknut a tak som cakala az do prveho sona (do vcera 🙂 ).

tigi
29. mar 2011

@lucitas ahoj 🙂 akurat dnes som volala sestricke a vysledky su, takze zajtra rano idem pre ne a posielam do ferti 😵

@maticap. jeeeej, gratulujem 😵 a to sa vam podarilo prirodzene? 🙂

@mata1782 ahoj mati, neboj, foliky urcite este narastu. niekedy ako hovori henika rastu pomalsie. urcite to dozenu. drzim moc palce. 🙂

mata1782
29. mar 2011

Ahojte Dakujem Vam 🙂
@lucitas doki mi nepovedal kolko ich mam 😉

evi1
29. mar 2011

@lucitas Ahoj, aj mi sme boli vo FC v utorok, možno že sme sa aj stretli. To ste boli 1x a už si si aj podávala žiadosť na IVF, to si veľmi šikovná, nám to trvalo 7 mesiacov, kým sme mali všetky vyšetrenia a výsledky. 😀 Tak už len počkať na schválenie žiadosti, počkať červenú a rozlúčiť sa z mrchou na 9 mesiacov. Držím palce 😀 😀 😀

Ja už zajtra (teda už dneska) pichám 5x Gonal a štvrtok kontrola - už sa neviem dočkať - som zvedavá akú budeme mať úrodičku 😀 😀

veronikabv
30. mar 2011

ahojte mohla by som sa k Vam pridat? aj ja chodim do FC a uz tuzobne ocakavam prve pichnutie gonalu 🙂

mata1782
30. mar 2011

Ahojte baby 🙂 neviete mi povedat ci pri vyberani folikul musi byt manzel ci moze byt aj niekto iny ? 🙂

henika40
30. mar 2011

@mata1782 folikuly nevyberaju, kona sa iba odber vajicok 😉 a manzel tam musi byt s Tebou - ako doprovod a samozrejme musi odovzdat material 🙂

mata1782
30. mar 2011

@henika40
Ahoj Dakujem 😉 to som ani nevedela ze manzel bude davat material myslela som si ze ked ho dal na zaciatku ze ho budu mat a ani vo FC nam nic nepovedali 🙂

lucitas
31. mar 2011

@evi1 Ahoj, áno my sme si hneď dávali žiadosť, lebo ja som už mala všetky výsledky so sebou, absolvovala som už 3x IUI, laparoskopiu, HSG, takže už nám chýba len IVF 🙂 Ja som u nás chodila do antisterilnej poradne a keď tam si už "nevedeli dať rady" tak ma poslali do CAR. Tak teraz už len čakáme na schválenie žiadosti.

To je super, keď si už stimuluješ 🙂 . Ako sa cítiš? Držím Ti moc palce 🙂 aby to vyšlo.

lucitas
31. mar 2011

@veronikabv Ahoj, už máš schválenú žiadosť z poisťovne?

lucitas
31. mar 2011

@mata1782 Ahoj, tiež som si myslela že zasa manžel nebude odovzdávať materiál, no ale potom ma napadlo, že asi to tam nebudú tak dlho "archivovať" 😀
Bola si dnes na kontrole? Ako si dopadla? 🙂 Už sa Ti to blíži, držím palce 🙂

lucitas
31. mar 2011

@evi1 Ešte som zabudla - bola si dnes na kontrole? Ako si dopadla? 😉

evi1
31. mar 2011

Ahojte, dnes sme boli na kontrole 6. deň, všetko je v poriadku na ľavej strane mám cca 10 veľkých vajíčok a zopár menších a praví vaječník cca 3-4, v sobotu opäť kontrola a možno už v pondelok OPU. Jupííííííí. Poriadne som bola šokovaná, keď my lekár približne na pondelok naplánoval OPU. To bude 10. deň. Už mám aj predoperačné vyšetrenie takže mám všetky papiere pripravené.

@lucitas Ďakujem pekne, dnes mi pichali prvú dávku (3x) Merional, teraz si už cítim vaječníky ale žiadna bolesť, len tak príjemne 😀 😀 😀 😀 Zajtra už pridávam aj Cetrotide, tak som zvedavá. Akú poisťovňu máš??? Akú máte diagnózu, čo Ti povedali lekári??? Aj Ti si si už užila svoje ☹ Ale teraz sa to podarí 😵

maticap.
31. mar 2011

@tigi dakujem! Veru, zadarilo sa prirodzene. A sme z toho patricne "paf"! 🙂

veronikabv
31. mar 2011

@lucitas ahoj hej ma uz schvalenu ...

veronikabv
31. mar 2011

@lucitas mam

mata1782
31. mar 2011

@lucitas Ahoj bola so na tej kontrole stale su neni take akoby mali byt ale dal mi este nejake inekcie a v sobotu kontrola a povedal ze pravdepodobne v pondelok OPU 🙂 a este mi povedal ze na lavom vajecniku 5 a pravom 4 tak uvidime 😉

tigi
1. apr 2011

ahojte 🙂

@maticap. este raz gratulujem, to ti verim ze ste z toho vedla 😀 moja naj kamaratka tiez chodila do ferti a podarilo sa im pred ivf prirodzene. som myslela ze odpadnem ked mi poslala mmsku s pozitivnym testom. strasnaaaa radost. 😵 pekne sa teraz setri nech sa chrobatku v brusku dobre rastie 😵 🙂

@evi1 to vyzera super, vela vajok, drzim palce 🙂

@veronikabv ahoj 🙂 uz stimulkujes? je to tvoje prve ivfko? mna to este len caka, kompletizujem vysledky a este len budeme zasielat ziadost, takze ja sa k vam pridam az za chvilku zo stimulkou. 🙂

@mata1782 mati do soboty este dorastu, pocet je dobry, obidva vajecniky zareagovali, uz len teda sup do OPU 🙂

veronikabv
1. apr 2011

@tigi ahoj este nestimulujem ale lieky uz mam cakam na menzes 🙂

maticap.
1. apr 2011

@mata1782 ahoj matus, nestresuj sa s velkostou: hlavne, ze tam su a neboj, bude dobre - urcite budes tehula! 🙂 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre