Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

silvia545
28. dec 2011

@leon123 ahoooj 😉 no teda,,tak sa tam hádam aj stretneme 😀 na kolkú hod.ste objednany 🙂 rozhodla si sa správne,že si prešla do FC 😉 konzultácia nestojí nič 🙂 kam si chodila predtym ak sa smiem spytat 😉

leon123
28. dec 2011

@silvia545 ahooj,ideme na 10:30, budem rada ked sa stretneme,chodila som do GF,tolko peňazí sme tam nechali,že už som povedala dosť a samozrejme aj iné veci mi vadili 😠

anjelka1
28. dec 2011

@silvia545 Ahoj Silvi, som šokovaná, ako sa lekári vedia správať, držím palce aby ti všetko vyšlo. Ale vlastne vám to želám úplne všetkým... Ja som úplne nová, ešte len čakám na schválenie žiadosti. Čaká ma rovno IVF, keďže mi bolo povedané že nie je žiadna iná možnosť... Som sklamaná, bojím sa, čo ma čaká... Musím sa ale priznať, že mi veľmi dobre padlo prečítať si, čo tu všetky píšete... Je to veľmi povzbudzujúce, obdivujem, akú máte silu a odvahu. Veľmi vám všetkým prajem, aby bolo zdravých detičiek, koľko len chcete!

anjelka1
28. dec 2011

@leon123 ahoj môžem sa opýtať aké veci ti vadili v GF? ja tam tiež chodím, resp. bola som asi 3x.... bolo som trošku prekvapená.......že to nebolo až také ľudské ako som dúfala..

leon123
28. dec 2011

@anjelka1 ahoj,práve tot ty si len číslo a ďalšie prachy od štátu,možno je to všade tak,ale tu to ani neskývajú,doktory sa pri tebe menia ako na páse, nikto nepozná ani tvoje meno,sestra nevie čo jej voláš a na akom zákroku si bola,robí sprostú s teba veď ty si doktor a podobne a hlavne najdrahšie lieky a nekonečné platenie za všetko...

anjelka1
28. dec 2011

@leon123 nuž, dúfala som, že si to len namýšľam ☹(((((( vždy som si myslela, že keď má žena takýto problém, tak ľudia - lekári to chápu. Rozumiem aj im, ale keď sa dá niekto na takéto povolanie, nemôžem za všetkým vidieť iba prachy... a ďalšia vec je... Keď chce žena otehotnieť, každý jeden lekár ti povie, že psychika veľa urobí. Len byť pokojná, kľudná...... a pritom ako mám byť kľudná, keď tam len sedím ako na ihlách, počúvam, bojím sa spýtať.... veľmi by som chcela zažiť taký priateľskejší prístup, veľmi by mi to pomohlo. Veď ja tam nechodím s radosťou, človek tam chodí, lebo musí, žiadna z nás sa neteší, že tam musí chodiť.... Keby aspoň nám to takto nejako uľahčovali... ☹

silvia545
28. dec 2011

@leon123 no supeeeer,,mi sme na 10 😀 😀 tak to sa tam určite stretneme 😉 jaké bude poznávacie heslo 😀 do GF sme chodili aj my,,boli sme tam raz,,aj to na odporúčanie mojho gyn.lebo má s nimi zmluvu a po neuspešnom ivf sme prestúpili a lutujem,že som nešla hned 1 krat do FC 😖

silvia545
28. dec 2011

@anjelka1 ahoj 😉 som rada,že nás bude viacej,čo budeme bojovat o dietatko 🙂 a ako napísala leon,,v GF si pre nich len číslo a prachy 😠 nič viac 😠 im nejde o kvalitu ale o kvantitu,čím viacej neúspešnych,tym viacej prachov 😠 ja sa čudujem niektorym babám,že tam zostali po 1 a 2 a dalšom neuspešnom ivf,,len im veria 😖 tá psychyka naozaj vela robí,pri 1 ivf som bola nervozna,nevedela som čo ma čaká a hlavne ako to dopadne 😒 a pri 2 ivf som sa snažila byt kludná,mysliet pozitívne a sa to podarilo 😉 len osud bol k nám veeelmi kruty a nášho anjelika nám zobral ☹ 😢 bude nás teraz viacej a budeme sa navzájom podporovat,lebo to budeme velmi potrebovat 🙂

anjelka1
28. dec 2011

@silvia545 to je neuveriteľné! ja teraz vôbec neviem čo urobiť.... či ostať, či prestúpiť ešte pred tým prvým pokusom. Je to tak dôležitá vec, že aj ten jediný jedinký krát je dôležitý a nechcem ho nechať len tak vyletieť hore komínom. Veľmi mi je ľúto tvojho anjelika........ je to také smutné a kruté...... Keď ja už si niekedy hovorím (viem, že to znie hrozne), že aspoň na chvíľku chcem byť tehotná, aspoň chvíľu prežit tú radosť ☹

leon123
28. dec 2011

@silvia545 poznavacie znamenie bude moja dvojrocna dcera,lebo ju nemame kde a ani nikde 🙂 nechceme nechat 😉

leon123
28. dec 2011

@anjelka1 ja by som uz nesla do GF,už len koli tým cenám...

silvia545
28. dec 2011

@leon123 no supeeeer,,tak tvoja princeznička aspon bude vediet kde bola pre svojho bračeka alebo sestričku 🙂 tak ja sa ti potom ozvem,ked ta uvidím,,aby si vedela,že som to ja 🙂

silvia545
28. dec 2011

@anjelka1 je to na tebe ako sa rozhodneš 😉 ja velmi lutujem,že som ten 1 pokus dala GF 😖 FC aj ked je menšie centro,ale cítiš sa tam ako doma 🙂 velmi mily dr.len sa ho musíš spytat na všetko čo chceš,lebo on povie len to čo má a čo vám odporúča,tak ak chceš vediet viac,treba sa ho pytat,,rád odpovie a dokonca pri vkladaní embryjka si velmi rád zažartoval s mojou polovičkou 🙂 aspon bolo veselo 😀 a sestričky sú tiež veeeelmi milé a stale usmiate 🙂

tinuska16
1. jan 2012

Ahojte babulky tak všetkym vam prajem len to naj naj v novom roku aby sa vam splnilo všetko čo si prajete 🙂)

camelco
3. jan 2012

baby z FC chodite tu ešte vôbec?

silvia545
3. jan 2012

@tinuska16 dakujeme 😉 aj tebe prajem všetko len to naj naj v novom roku 😉 a nech sa nám všetkym už splnííí to,po čom naše srdiečka najviac túžia 🙂

silvia545
3. jan 2012

@camelco ahoj 😉 ano chodíme,,ale baby sú určite niekde na dovolenke 🙂

silvia545
3. jan 2012

@dorotka_ no ahoooj 🙂 už si doma z lyžovačky???? 😉 a vobec si celáááá 😀

camelco
3. jan 2012

@silvia545 asi máš pravdu 😉 ....... ja už som v robote, ešte dobre, že tento týždeň má len 4 pracovné dni 😀

silvia545
3. jan 2012

@camelco ja som doma,,začínam sa pripravovat pomaly na dalšííí boj 🙂

camelco
3. jan 2012

@silvia545 ja tiež, 19.1. idem na sono a predpokladám, že už aj po lieky na stimulku

silvia545
3. jan 2012

@camelco my ideme 13.1 ,potom ešte počkat na žiadost a rychlo do toho 😉

camelco
3. jan 2012

@silvia545 už aby to bolo, hlavne //

silvia545
3. jan 2012

@camelco vieš čo ja už teraz začínam byt pomaly nervozná 😒 zase všetko od začiatku a potom čakat či to vyšlo,,teraz rozmyšlam ako budem reagovat na liečiky,,vždy máme malo vajíčok a ani na mrazenie nezostalo nikdy ani jedno ☹

camelco
4. jan 2012

@silvia545 musíš to brať pozitívne 😉 ......... ja viem, že sa to ľahko hovorí a píše, veď aj ja som tým prešla, a mali sme ten istý problém, málo vajíčok, žiadne mrazáčiky ☹ 😢 ............. teraz to hneď od začiatku budem brať len pozitívne, že teraz to bude na 100% úspešné, inú možnosť si nepripúšťam 🙂

silvia545
4. jan 2012

@camelco máš pravdu,nič iné nám nezostáva a hlavne verit tomu,že sa to podarí 🙂 a podarí sa to,,ja tiež inú možnost neberiem 😉 a viem,že moj anjelik bude stat pri mne a pošle nám svojho bračeka alebo sestričku 🙂 kolké je to tvoje ivf,,naše bude 3 😉

camelco
4. jan 2012

@silvia545 je to 2.ivf a dúfam, že budú / / 😀

camelco
4. jan 2012

@silvia545 kedy začínaš so stimulkou? či už si začala?

silvia545
4. jan 2012

@camelco ešte nie,,13.ideme na konzultáciu,,myslím si,že ak dobre príde mrcha,tak koncom februára by som mala začat,,podla toho,kedy schvalia žiadost 😉

camelco
4. jan 2012

@silvia545 dúfam, že vám ju schvália čím skôr, aby ste mohli začať, v podstate to trvá asi tak mesiac, my sme ju dávali niekedy koncom októbra a 27.12.nám volali z FC že je schválená, potom sme už iba dohodli termín kedy prídeme do centra ............ takže ideme bojovať 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre