Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

wejbynka
30. jan 2012

@silvia545 jeeej dakujem velmi pekneee, dufam v to 🙂)....v stredu idem na to:D

lienkalienocka
30. jan 2012

@luga a tiez cakas na podpis?

luga
30. jan 2012

@lienkalienocka , nie, ja by som chcela ist na stery a hp tento alebo bud. tyzden ...
a tebe teda Dovera neschvalila ziadost? 😕

lienkalienocka
30. jan 2012

@luga ja som ju mala ist iba podpisovat, ale to mi hned povedali ze sa to meni ze treba pockat. tak to kludne chod, to akurat vystihnes ten cas. ved ti aj v centre urcite nieco povedia. ja pevne verim ze nam to schvalia. trosku neskor ale urcite ano 😉

luga
30. jan 2012

@lienkalienocka , no, hadam hej ... inak je pravda, ze mna uz pred rokom Pinter strasil, ze nevedia, ako to bude s preplacanim ivf - tak snad len plany poplach 🙄
nebude mi vadit, ze neskor, lebo sa neponahlam - len nech neblbnu 😝

lienkalienocka
30. jan 2012

@luga ze by strasil kazdu? 😕 ja sa uz aj celkom ponahlam... 😉 asi nemaju co robit 😒

luga
30. jan 2012

@lienkalienocka , ja neviem - preco by to robili? 😕 ...asi strasia aj ich 🙄

lienkalienocka
30. jan 2012

@luga jedna pani povedala. alebo si nahanaju ksefty. aj ked mi to na nich nejako nesedi. toto centrum vyzera podstatne milsie ako ine 😉

kristina81
30. jan 2012

@silvia545 ja so union a aj mne hovoril ze mam stastie lebo ze od nich sa im este nic nevratilo a do mesiaca by to malo byt schvalene..no ale dnes som volala do centra,ze mi to este postou neprislo.To mi dr. zabudol povedat ze mi to poslu az ked budem mat hotove vysledky na chlamidie.Silvia ty si nie to pisala ze uz mas ziadost poslanu ale vysledky este nemas?Mne sa to uz vhlave cele poplietlo . 😀

kristina81
30. jan 2012

@lienkalienocka kam si mala ist podpisovat zmluvu,do centra?

lienkalienocka
30. jan 2012

@kristina81 hej, mala som priniest este nejake vysledky a hned aj podpisovat

silvia545
30. jan 2012

@lienkalienocka nie mojaaa,neboooj to som nemyslela teba 🙂 ved mi sme spolu neboli na konzultácii 😀 😀 a ako si dopadla dnes??? 🙂

lienkalienocka
30. jan 2012

@silvia545 ja som to pochopila ze vtedy sme volali v rovnaky den na vysledky mam taky pocit 😉 ze chces to fakt vediet? 😀 no bolo to lepsie, len ta pani bola sice mila no velmi tomu asi nerozumela. mala naucene pojmy ale co znamenali ani sajnu. no nieco som vybavila 😉

silvia545
30. jan 2012

@kristina81 ja som volala min.tyžden do FC a povedali mi,že žiadost je už poslaná 🙂 ešte sestrička sa ma spytala,že akú mám poistovnu,,ja že VšZP a ona,že to je dobre,že ked bude schválená mi volajú 🙂 ale ja som ešte vtedy nevedela,že čo sa deje a prečo sa ma to pyta 😉 a na vysledky som sa zabudla aj spytat 😀 ale dúfam,že boli OK,ked posielali žiadost 😉

silvia545
30. jan 2012

@lienkalienocka 😀 😀 ved toto,kto im rozumie tym ich výrazom,,ale hlavne,že si niečo vybavila 🙂 ja som dostala dnes ms 😠 mala som dostat 1.2. a teraz sa mi to posunulo 😒 tak teraz dufam,že do 25.2. mi schváli žiadost,aby som sa mohla do toho pustit 🙂

kristina81
30. jan 2012

@silvia545 no ja ju mam aspon uz vypisanu ale este stale v centre. 🙂Dnes mi sestricka hovorila ze 2 tyzdne kym budu vysledky.To mi uplinie buduci utorok.*To cakanie ma znici 🙂 No po pravde myslela som si ze to nebude az taketo zamotane ked som sa rozhodla do toho pustit.Neviem ako ste s tym vsetky ale ja budem k tomu celemu potrebovat vela trpezlivosti. 🙂

silvia545
30. jan 2012

@luga ja si myslím,že o takomto niečom by asi neklamal 😉 ved aj my ked sme tam boli,tak vravel,že už tlačili nanho kvoly cenám,ale nejako sa im to podarilo oddialit 😖

kristina81
30. jan 2012

neviete inak,stane sa ze poistovne odmietnu ziadost koli niecomu?
Toho sa dost bojim aby to nehodili naspat.

lienkalienocka
30. jan 2012

@silvia545 ze vymeriavaci zaklad, ja ze hruby prijem. ona ze ja nie som uctovnicka ja neviem co je hruby prijem. podla mna je to to iste ale neva 🙂 asi nikdy nevidela pasku ci co? 😕
tak ja podobne ako ty, som si dala ibalgin a zaspala som na linke 😅 mne zas pre zmenu meska 😉 ale to mi vyhovuje, aspon mam cas na ziadost. dufam 😉

silvia545
30. jan 2012

@lienkalienocka no ešte že nie na sporáku 😀
no moja ms má asi strach 😅 lebo vie,že teraz bude ešte predposledná a potom posledná 😀

silvia545
30. jan 2012

@kristina81 toto ešte nieje nič,,vela trpezlivosti budeme potrebovat po ET 😉

lienkalienocka
30. jan 2012

@silvia545 na linke- v praci 😀 musim zacat aj ja vyhrazat sa a mozno sa umudri. a ozaj silvi, budes pit alchemilku aj v ten osudny cyklus? 😨

kristina81
30. jan 2012

@silvia545 no zato ked mi zavolaju ze mam schvalenu ziadost tak uz budem pokojnejsia.No a dufam ze mi ju schvalia.moj gyn. mi vzdy hovori,ze musim byt vzdy optimisticka,tak ho teda posluchnem 😀

kristina81
30. jan 2012

@silvia545 to som sa ta aj ja chcela opytat.ja pijem zensky caj,moze sa pit cely mesiac?lekarnik mi to nevedel povedat.

silvia545
30. jan 2012

@lienkalienocka 😀 jáááááj,,ja že na kuchynskej,,no sranda 😀 😀 budem ju pit až do ET,,v den ET už nie 😉 pijem ju každy den okrem ms 🙂 a od februára chcem začat kys.listovú 🙂

silvia545
30. jan 2012

@kristina81 to je pravda a hlavne byt pozitívne naladená a stále si vraviet,že sa to podarí 🙂 hlavne nestresovat 😉 može š pit cely mesiac okrem dní,ked máš ms 😉 ja som ešte predtym pila 3 mes.železník lekársky,ten je vraj dobrý na vaječníky a teraz cely január a február alchemilku 🙂

silvia545
30. jan 2012

@kristina81 júúj ja som si až teraz všimla to piješ žensky čaj,,tak ho vymen a pi alchemilku 🙂

luga
30. jan 2012

@lienkalienocka , ved prave - dufam, ze su taki mili, ako vyzeraju 😀
@silvia545 , jo, jo, zatial im verim 😉

kristina81
30. jan 2012

@silvia545 preco ten zensky caj nie je dobry?aj ten obsahuje alchemilku.

silvia545
30. jan 2012

@kristina81 alchemilka je lepšia 🙂 pekne ti pripravý výstelku maternice pre embryjko 😵 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre