Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

silvia545
6. feb 2012

@camelco jeeeej no supeeer,,aj ti povedal asi kolko ti vidí 😉 cetrotíde máš kolko injekcií?veru kráti,,zachvílku budeš mat OPU a čochvílu si tehu 🙂 🙂

camelco
6. feb 2012

@silvia545 počet nepovedal, iba mi ich ukazoval, ale bolo tam veľa čierných machuliek 😀 ............ tak dúfam, že aj úroda bude 😀 ......... cetrotide mám 3 ....... dnes prvá, zajtra 2 a ešte v stredu, len musím zavolať, či ju mám priniesť so sebou alebo si ju pichnúť ráno, kedže v stredu už nebudem mať merional

silvia545
6. feb 2012

@camelco 😀 ja neviem ako sa možu vyznat v tých machuliach 😀 aj ja som mala predtym 3 ks cetr.niektoré majú 1 ks,,iné 6ks 😉 sama si picháš? 😉

camelco
6. feb 2012

@silvia545 kedže ich treba pichnúť do 24 hodín, takže to treba pichnúť do 9 rána ........... ináč merional som namiešala a pichol mi ho mm (včera mu to názorne na mojom zadku ukazovala sestrička v FC 😀 ) a cetrotide som namiešala a pichla sama do brucha 😉 ..... sme dobrí čoooooooo? 😀 😀 😀 😀

camelco
6. feb 2012

@silvia545 a zvládali sme to ráno o 5, kedže tak skoro odchádzame do roboty

silvia545
6. feb 2012

@camelco aj ja by som chcela sama si pichat,,len neviem,či to zvládnem a neklesnem k zemi 😀 😀

camelco
6. feb 2012

@silvia545 keď som to zvládla ja 😀 a tiež to zvládli aj iné baby, určite to zvládneš .......... ináč tie čo sa pichajú do brucha by som asi nikomu inému nedala pichnúť, som rada že som si ich pichla sama ........... gonal to bolo jednoduché, no horšie to bolo s tým cetrotidom 😀 .......... som sa bála či to zvládnem namiešať, ale zvládla som a som na seba hrdá 😉 ............ som si pozrela na youtube.com videá, ktoré sú tam ako manuály, aj baby tam dávajú videá, tak si to predtým pozri

silvia545
6. feb 2012

@camelco 😀 ten gonal,by som nejako zvládla,,horšie to bude s tymi miešanými 😉 pozrem tie videá a zapojím aj mužíčka potom 🙂

camelco
6. feb 2012

@silvia545 o zábavu máš postarané ........... si predstav nás dvoch dnes o 5 ráno ........ mm nikdy ešte nepichal injekciu a zvládol to, proste sme nemali čas učiť sa 😀 , ináč ani ten cetrotide to nebolo také hrozné, je tam iba o trochu hrubšia ihla ako v tom pere gonal, takže sa to v pohode dalo

dorotka_
6. feb 2012

ahojte, neviete mi povedat co sa plati pri KET okrem liekov? a kolko sa asi doplaca za estrofem? to aby som bola nachystana kolko potrebujem 😉
@tinuska16 mrzi ma to, ze to nevyslo

evickav
6. feb 2012

@silvia545 my už ideme 4x,takže samoplatci,,, inak mám dôveru,,, to je od nich pekne hnusné,že to prestali schvaľovať,,, už to super vymysleli naši páni poslanci,že zrušili to DNP,,, a potom aby sa rodilo, že nie je na dôchodky,,,
inak, to by sme asi stimulovali nejak naraz,keby ti už schválili tú žiadosť,,, ja by som mala začať asi budúci pondelok,,, uvidím zajtra,čo mi povie doktor

camelco
6. feb 2012

@dorotka_ skús pozrieť cenník na ich stránke, myslím že tam bol, a ak nie tak skús si zavolať, určite ti povedia

camelco
6. feb 2012

@evickav držím moc moc palčeky aby to 4 vyšlo, aj keď to nie je žiadna výhra ísť ako samoplatca 😒

silvia545
6. feb 2012

@camelco 😀 ako rozpravka A je to!!! 😉 ved z toho mám strach z cetrotíde,neviem,či by to moj zvládol 😉 lebo ked mi pichala sestrička jedna od nás,tak povedala,že mám hrubšiu kožu,,no ako keby som bola hroch 😀 😀

silvia545
6. feb 2012

@evickav ja by som mala začať okolo 25.2. 🙂 a ako samoplatcov Vás to kolko vyjde 🙂

camelco
6. feb 2012

@silvia545 ja som tomu môjmu dnes ráno videla na očiach ako sa bojí ale zvládol to, ani som nevedela kedy a už bolo po tom 😀

evickav
6. feb 2012

@silvia545 doktor nám povedal,že budeme platiť injekcie + zákrok 1300 eur,,, to dostanem recepty a tie budem platiť v lekárni,tak neviem presne,,, ja počítam tak 250-300 eur,,, tu robia automaticky ivf icsi a v gynfive by sme si to museli priplácať - to by bolo ďaľších asi 250-300 eur,,, mm má horší spermiogram,,, a vzhľadom k môjmu veku a aj pre väčšiu úspešnosť by som si dala aj pred. kultiváciu,,, tu je tiež v cene,,, takže oproti gynfivu ušetríme možno aj 600 eur a viac,,,

rena31
6. feb 2012

ahojte babenky. Napíšem od témy, ale k veci. Tiež chodím do FC, som tam veľmi, veľmi spokojná. Teraz mám prestávku od hormonikov, no v apríli by sme chceli začať stimulkovať na 4 IVF. Zháňam si lieky podľa protokolu z 3 IVF a chýba mi ešte Merional. Nevedeli by ste mi s tým pomôcť? Chodím do témy "mám nemám lieky na IVF". Možno tam nájdete pomoc aj vy. Prajem veľa úspechov a pozitívnych výsledkov 🙂. Držím Vám všetkým palce!!!!!

evickav
6. feb 2012

@camelco ďakujem,,, palčeky sa nám naozaj zídu,,, budem to absolvovať po moc dlhej dobe,tak ako keby 1x,,, len poisťovne si to nemyslia 😀
ta teraz stimuluješ?

kristina81
6. feb 2012

ahojte dievcata.bola som v poistovni.Zenska o nicom nevie a ze v mojej poistovni sa schvaluju ziadosti.som union.Ale aj to hovorila,ze tento rok som prva kto podava ziadost. 😀 Do dvoch tyzdnou by mala byt schvalena.Vraj doteraz to tak bolo.Takze teraz len cakat ci este nieco nebudu chciet.

kristina81
6. feb 2012

@silvia545 to nam naschval robia.asi skusaju nasu trpezlivost. 😠 A nevolala si do poistovne?Treba ich troska otravovat a snad sa v tedy pohnu .Ja si to ani neviem predstavit kto to schvaluje alebo,ze podla coho.Lekar jednoznacne potvrdi,ze ano asi ine riesenie nie je,tak potom kto co ma co rozhodovat?Lekar to snad vie lepsie ako neaky cloviecik co sedi v kancelarii,no nie?

kristina81
6. feb 2012

@lienkalienocka nie,nie si naivna. :D Aj ja sa ktomu staviam tak isto.Musi to vist na prvy krat. 😉 Musime byt optymisticke inak sa zbláznime este predtym. :D

tinuska16
6. feb 2012

@silvia545 nie nepobolievaju

silvia545
6. feb 2012

@tinuska16 vačšina kočiek má pobolievanie,ked má ovulku a niektoré zas nie 😉 no ja viem presne kedy mám vždy na 12 alebo 13 DC 😉 a potom ked sa uvolnia tak niekedy ma dost pichá ešte aj cely spodok bruška a potom to prejde a bolest je preč 🙂

silvia545
6. feb 2012

@camelco ja som to mojmu navrhla a nechce ani počuť 😨 robí sa jaky je tvrdas a pichnúť ma nechce 😀 😀

silvia545
6. feb 2012

@kristina81 😀 no ale poriadne skúšajú našu trpezlivosť 🙂
inak ja som už ani neviem ktorá téma to bola a tam baby tiež písali,že im prišli neschválené žiadosti a bola tam aj kočka čo má tiež Union 😉 tak tá ženská v tej poisťovni čo trepala,že si prvá 😠 asi myslela z FC 😀 😀

silvia545
6. feb 2012

@evickav a neskúšala si si zohnať liečiky cez mám nemám?ešte by si ušetrila zas nejaké peniažky 🙂 počula som že ISCARE je ešte lacnejší,ked ideš ako samoplatca ale soft ivf 😉

camelco
6. feb 2012

@evickav áno stimulujem
@silvia545 veď nech mu to potom sestrička na tvojom zadku ukáže ako sa to robí, nie to nič hrozné 😀

evickav
6. feb 2012

@silvia545 zatiaľ som neskúšala,lebo neviem,čo mi napíšu a koľko,,, a di iscaru už by som nešla,stačili mi tam tie 3 nepodarené pokusy
a ja som vtedy zle reagovala na liečbu,,, baby mali po 30 injekcii a ja 60,,, vtedy som bola z toho blbá a myslela som si,že oni vedia,čo robia,,, neskôr som sa dozvedela,že oni nepotrebujú,aby to ženám vyšlo na 1x,,, chcú točiť peniaze a tak mi to tam potom aj pripadalo,,, preto aj Pinter odtiaľ odišiel,,, im to bolo úplne jedno,koľko do teba nacpú hormónov,,, možno teraz je to iné,,, neviem,,, ja som tam bola fakt strašne dávno,,, ale chovali sa tam pekne a bola som vybavená ešte skôr než som mala objednanú hodinu,,, po nejakom čase som si tam bola pre papiere a bolo tam neskutočne veľa ľudí,,, vyzeralo to strašne,,, vraj je to tam už tiež,ako na bežiacom páse,,, ťažko povedať...

evickav
6. feb 2012

@camelco a kedy ideš na odber? to už budeš za malú chvíľku tehu 😲 ,,,
jóóóóóój tak to ti moc moc moc držím palce 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre