Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

leon123
16. feb 2012

Ahojte, tak aj ja mám schválenú žiadosť, ale ešte stále je vo VšZP, pevne dúfam, že ju do konca mesiaca stihnú poslať. To by mi stačilo.

dorotka_
16. feb 2012

@silvia545 tak to je teda pekne ze ste mali mat mrazacikov a nakoniec nic a este vam ani nevratili peniaza a vobec nic s tym nerobili, no pekne, sa mi len potvrdilo ze GF nie je dobre riesenie, super praktiky, ktovie ci tej babe co tiez zmizli nejako nespenazili 😠

dorotka_
16. feb 2012

ja som bola minuly tyzden na sluzobke v Prahe, dobre som sa vyzimila, nasledok mam poriadny opar na pere tak dufam, ze kym zacnem uzivat estrofem a pripravy na KET sa dam do poriadku, lebo to mam z unavy a oslabenia imunity, tak aby som bola fit 😉, uzivali ste niektora estrofem a ako ste ho znasali?

silvia545
16. feb 2012

@dorotka_ ale žiadne vysvetlenie,ked mi to nedalo ako keby som cítila,že niečo nieje v poriadku ked sa ma sestrička pytala,či máme mrazáčikov,,ja že áno 😉 tak sa mám znovu objednať na konzultáciu ohladne KET 😉 také tušáky som mala,tak som volala do labáku a takto mi povedali,že sa prestali vyvíjať 😒 hlavne,že pri ET mi povedali,že 2 dali mraziť,lebo sme sa dohodli,že 2 na vklad a zrazu nič 😠 určite to museli spenažiť aj tej babe,lebo tiež jej odratu nezostalo nič len 1 😠 hlavne,že vyhodíš za to peniaze a nič z toho nemáš 😠
kedy by si mala začať brať liečiky?estrofén som nemala,,tak ti neviem pomocť 😖 ja som tiež od nedele chorá ☹ ale toto já mám vždy pred každym ivf na mna liezly všetky choroby 😀

leon123
16. feb 2012

@dorotka_ estrofem som brala už tri krát, nemala som žiadne problémy, to bolo najlhšie- užívaš lieky,nemusíš pichať 🙂

camelco
16. feb 2012

no včera som tu nebola a už mám čo čítať 😀

silvia545
16. feb 2012

@camelco sme sa o teba postarali,aby si mala čo robiť 😀 😀

camelco
16. feb 2012

@silvia545 😀 😀

kristina81
16. feb 2012

@lienkalienocka ahoj.davno som nebola.ja nechapem,ze preco len tebe hovori taketo.ja som bola prvykrat 24.1.Knam bol totalne normalny.Hned hovoril,ze podajme ziadost nemame naco cakat.Vraj union poistovna im este nic nevracala.Nic mi nehovoril o tom,ze to neschvaluju.Hned mi dal podpisat cestne prehlasenie vypisal ziadost ked dosli vysledky z chlamidii a imunologicke tak som mohla podat.Buduci tyzden v stredu skusim zavolat do poistovne.Dufam,ze ju nehodia naspat. ☹

camelco
16. feb 2012

@kristina81 určite ti ju schvália, aby si čím skôr mohla začať, neboj 😉

kristina81
16. feb 2012

@camelco duuufam 😉 A ty si uz po vklade?Drzim ti silno palce!!!!!!! 🙂

kristina81
16. feb 2012

@silvia545 A tebe silvia este nevolali z FC?

camelco
16. feb 2012

@kristina81 no, už som po vklade, mala som v pondelok 😉

lienkalienocka
16. feb 2012

@kristina81 ahoj. tan prvy krat bol ok, len potom zacal taky byt. tak mozno som jedina co ma doveru 😒 uvidime, v utorok som to podala a uz len cakat. neboj, urcite ti schvalia. mozno ta dobehnem 🙂

kristina81
16. feb 2012

@lienkalienocka ake mam stastie tak ma aj predbehnes. :D :D

kristina81
16. feb 2012

@camelco super.A teraz len cakat a cakat a byt velka optimistka,ze sa to urcite podarilo 😉

lienkalienocka
16. feb 2012

@kristina81 no a potom sa potknem a som v .... tam 🙂 pri mojom stasti 😀 neeee, secko bude ok, nebooooj. sa podrzime vsetky dufam 😉

kristina81
16. feb 2012

@lienkalienocka postavis sa a budes utekat dalej. 😀 No veru je dobre,ze je tato stranka.Tu sa aspon chapeme.Musi byt vsetko OK. 😉

camelco
16. feb 2012

@kristina81
@lienkalienocka
baby určite všetko bude v pohode, myslím na vás, a dúfam, že vám čoskoro budú volať že máte schválené žiadosti a od najbližšej MS budete stimulovať 😉 ............. takže hlavy hore 😀

kristina81
16. feb 2012

@camelco nie nie,mi nebudeme cakat aby nam volali.My im budeme volat.Vlastne aspon ze ja urcite.

camelco
16. feb 2012

@kristina81 😀 😀 😀 .............. len volaj, my sme takto volávali minulý rok pri 1.ivf 😀 😀 😀

kristina81
16. feb 2012

@camelco a pri dalsom sa vam uz nechcelo? 😀 Nestresovala by som keby sme mali neaku diagnozu.Ale nemame ziadnu sme v poriadku.Preto sa bojim,ze nam tu ziadost neschvalia.Ale ine vysetrenie uz nieje.Presli sme vsetkymi.

camelco
16. feb 2012

@kristina81 ak máte nevysvetliteľnú neplodnosť, myslím, že aj to je jeden z bodov, ktoré sú v žiadostiach, takže hlavu hore, určite to schvália ............ teraz sme nevyvolávali, akosi sme to ani nestíhali na to myslieť, sme si povedali, že keď po novom roku nezavolajú, tak zavoláme my, ale volali 27.12. hneď po Vianociach 😀

kristina81
16. feb 2012

@camelco sem tam na to myslim ale chvalabohu mam stale nieco na robote takze dni utekaju..... 🙂

camelco
16. feb 2012

@kristina81 určite to bude "cobydup"

kristina81
16. feb 2012

@camelco kolko embrijkov ti vkladali?

camelco
16. feb 2012

@kristina81 iba jedno

kristina81
16. feb 2012

tolko ste len chceli?ja som ale zvedava,co? 😉

camelco
16. feb 2012

@kristina81 iba jedno bolo vhodné 😒 čo už .......... dúfam, že to teraz výjde a konečne sa aj ja dočkám // 🙂

luga
16. feb 2012

@lienkalienocka , jedina nie si, Doveru mam aj ja a v utorok idem podpisovat ziadost, tak som zvedava, co povie dr. 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre