Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

bobjan
4. mar 2009

veam no to môže, ale veď to dobre dopadne a budeš na MD, takže pohodička 😎

veam
4. mar 2009

alex nie uz niesom v skusobnej

peggyyy
4. mar 2009

veam aha no to mi vyrátalo tu na koníku a v tehu kalkulačke mám iný termín...doktor mi ho ešte nepovedal

veam
4. mar 2009

peggyyy tu na koniku je tehu kalkulacka?kedy vlastne vie doktor termin?

peggyyy
4. mar 2009

veam veď si to nastav aj ty

bobjan
4. mar 2009

tehuľky na nás kašľú.. ☹

AANETTA - minimálna stimulácia... to ti dajú nižšie dávky ako pri IVF a tým pádom máš menej vajíčok...

veam
4. mar 2009

a ako si to nastavim? 😕

peggyyy
4. mar 2009

veam no je to v nastaveniach...a doktor ti to tiež vyráta podľa poslednej mrchy a potom sa ešte orientuje podľa prvých pohybov

aanetta
4. mar 2009

aha.takze to je asi IVF soft vsak?a kolko ta to vyslo ako samoplatkynu?

peggyyy
4. mar 2009

no vidíš už svietiš 😀

peggyyy
4. mar 2009

veam a to nám vyrátalo rovnaký termín 😀 😀 😀 😀

veam
4. mar 2009

no uz to tam mam teda,,,mam to ako ty,ale zmenim to,teraz som sa chcela len informovat,potom si to dam ked uz to ten doktor potvrdi...kedy si mala poslednu mrchu?

bobjan
4. mar 2009

anetka, áno je to soft...v Olomouci ma to vyšlo 20.000,-SK všeho všudy aj s naftou, konzultáciami, liekmi, výkonmi,.....

Inak samotné IVF soft v Olomouci stojí 7.000,-CZK a je tam ICSI, AH, PK v cene, takže super cena. V Brne je to o čosi drahšie....a máme to ďalej, takže to by stálo viac...

Odkiaľ si? Už máš minuté cykly cez poisťovňu??

veam
4. mar 2009

to je supeeeeer ja sa tesim s tebou,ze sme dve rovnake 😀 😀 😀 😀

peggyyy
4. mar 2009

veam 21.1. ale ono to asi záleží aj od toho aký dlhý cyklus mávaš

babulka123
autor
4. mar 2009

veam.. no kraaasne ti to tam svieti.. pegy.. cmuuk

bobjan.. 😀 😀 😀

veam
4. mar 2009

no ja som mala 27.1...ale cyklus som mavala vselijak,lebo bola cysta a zrasty

bobjan
4. mar 2009

BAbul?????? Ahooooooooooj 😉

veam
4. mar 2009

no konecne babulka ze si sa prisla aj na nas pozret 😠

peggyyy
4. mar 2009

ahojček babulka že si sa aj ukázala 😀

aanetta
4. mar 2009

nie nemam.ja mam za sebou 1IVF neuspesne v gynfive BA ale uz tam nechcem ist a tak rozmyslame ze pojdeme teraz do brna.a cele IVF nevies co by tak vyslo ako samoplatkyna?inak to soft je dobra cena.kolko si mala z neho vajicok?

peggyyy
4. mar 2009

babul pamätáš si aké vysoké Hcg si mala?
mne to moje nedá pokoj

babulka123
autor
4. mar 2009

dnes som uchodena k smrti behali sme so sestrou po obchodoch, vykupila som ikeu.. hehehe
som spokojna lebo som kupila co som potrebovala.. noooo a prisla som domov o pol piatej , okienka uz namontovane.. bordel v byte ako po vybuchu.. marek chudak hotovy lebo uz co to popratal.. tak som sa podujala ze mu pomozem. no tak vam poviem - mam dost..

bobjan
4. mar 2009

anetka, mala som 5 vajíčok. Teraz mi písali z Reprofitu, že celé klasické IVF ako samoplatkyňu výjdu 60.000,-CZK, takže to je konečná...ufff...

Nechceš ísť do Ferticentu? na IVF cez poisťovňu? Tam je to najlacnejšie u nás...

peggyyy
4. mar 2009

no teda babul...a čo pekného si kúpila?

veam
4. mar 2009

peggyyy a naco potrebujes vysku hcg?

bobjan
4. mar 2009

BAbul, okienka urobené, to je dobrý pocit, že??? Len si pekne oddýchni a príde sem aj častejšie 😉

peggyyy
4. mar 2009

veam lebo mi nedá pokoja či čakámjedno alebo dve babatka 😀

babulka123
autor
4. mar 2009

budeme prerabat izby tak som kupila take veci do skrine aby sme si kam mali dat ponozky, kos do wc a do kupelne, novy kobercek do kupelne a zaves na sprchovanie, potom taku krabicu na zips co tam maju a spravila som z toho lekarnicku lebo lieky boli na moc dostupnom mieste, babatku som kupila lyzicky na papanie a taky obal na flasku aby hned nevychladol cajik, vonavu sviecku, a este nejake prkotiny.. heheheh

veam
4. mar 2009

jeeej babulka ty si toho teda nakupila a urcite si aj vela minula...

podla hcg sa da zistit ci su dve alebo jedno?to som teda nevedela

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre