Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

silvia545
21. feb 2012

@luga 😀 😀 že do lepidla idem aj ja 😀 čo sa tam chceš celá namočiť 😀 😀 rozmyšlam aj ja nad tým,že si to dám,,dúfam,že nám tam drobcov poriadne prilepia 😉

silvia545
21. feb 2012

@camelco koľko ti trvá cesta 🙂

silvia545
21. feb 2012

@kamilkanr ja som to isté povedala aj o lepidielku 😉 ked sa uchytí tak aj bez neho 🙂 ale ked sa nemá uchytiť tak nepomože ani lepidlo 😖 ale to risknem 🙂

st2
21. feb 2012

@lienkalienocka iba som ti chcela dat info, kedze sme komunuikovali ohladom schvalenia ziadost v dovere, tak dnes mi uz aj volali z centra ze ziadost mame scvhalenu, tak dufam ze aj tebe coskoro zavolaju, a teda ca im to trvalo asi 2 tyzdne

dorotka_
21. feb 2012

no zaujimava moznost s tym "lepidlom" xixi, my uvidime ci by sme to vyuzili, ja budem hlavne rada ak sa podari zaviest ten cookov kateter kam treba ach jaj

silvia545
21. feb 2012

@dorotka_ podarí sa to 😉 budeš tam mať aj kateter a potom aj drobčeka 🙂

silvia545
21. feb 2012

@st2 a kedy Vám podavali žiadosť do poisťovne 😉 my máme tiež schválenú,,zajtra tomu bude 2 týždne čo som volala do poisťovne a v centre ešte nič 😖

silvia545
21. feb 2012

@camelco ty už to potrebovať nebudeš 😉 ty si už tehu 🙂 🙂
už to mám stiahnuté 😉 večer budem pozerať 🙂

camelco
21. feb 2012

@silvia545 tak hoďku

camelco
21. feb 2012

@silvia545 nie veľmi dobrý čas , ťažký film, vyber radšej víkend 😀

st2
21. feb 2012

@silvia545 no tak tipujem len ze to okolo 2.2 z centra posielali a dnes to uz aj maju naspat
ale to je zvlastne ze to v centre nemaju este 😕

silvia545
21. feb 2012

@st2 tak mne to posielali 20.1.,,to je fakt teda zaujímavé 😕 ty to máš ešte neskor a žiadosť už máš aj v centre 😉 zajtra volám do poisťovne,,dufam,že to volakde nestratili 😠 😠

silvia545
21. feb 2012

@camelco večer chcem preto,lebo budem mať aspon klud 🙂 ked už všetci zaspia 😀 😀

camelco
21. feb 2012

@silvia545 neboj, určite nestratili ............. byrokracia na SVK ............. z jednej kancelárie do druhej, potom do tretej ... a nakoniec to skončí znova v prvej a tá to nakoniec posiela ďalej

st2
21. feb 2012

@silvia545 tak veru narob im tam vietor urcite ako to ze to este nie je v centre 😠
alebo mozno zajtra ti z centra zavolaju prave 😵

camelco
21. feb 2012

@silvia545 no keď nemusíš vstávať, tak potom sa to dá 😉

silvia545
21. feb 2012

@st2 hlavne,že narobia rošošo ,že nebudú preplácať,človeka vystresujú,že Dovera nebude schvalovať 😠 😠 a nakoniec je to celkom inak a ešte k tomu VšZP takto drží schválené žiadosti 😠 😠

silvia545
21. feb 2012

@st2 zajtra tam budú mať tornádo,,nie vietor 😀 😀

silvia545
21. feb 2012

@camelco 😀 😀 len,aby to takto netočili do vianoc 😀 zajtra tam momente volám 🙂 🙂
ja som doma,,ale vstávam o pol 7,,mm ma budí,,ide do prace a kávičku už mám na stole,ked vstanem 🙂 😉

st2
21. feb 2012

@silvia545 no ved ja som to tu tiez citala tak som bola ako na ihlach, treba tam fakt zavolat ze kde to trci

silvia545
21. feb 2012

@st2 no myslím si,že tento tyžden už im asi žiadosti neprídu do FC,,neviem teda,lebo ked som volala včera do FC,tak mi sestrička povedala,že im prave prišli žiadosti a spytala sa ma akú mám 😉 asi posielajú raz týždenne z poisťovne do centra 😖 určite neposielajú každý den ☹

st2
21. feb 2012

@silvia545 ale aj tak nechapem ked ti povedali v positovni ze to mas scvhalene uz tak co to ide cez ameriku a cinu preboha

kristina81
21. feb 2012

ahojte.Dnes som volala do poistovne.Maaaam schvaalenuu ziadost. 😅 😅 Potom som volala do FC lebo zenska mi hovorila,ze to poslala do centra 15.2. To akoze najprv obide cele slovensko a potom sa to vracia do BA? 😀 😀 Lebo do centra im to este neprislo.No a ja som si to vlastne len dnes uvedomila,ze do coho sa pustame. 🙂

camelco
21. feb 2012

@kristina81
@st2
@silvia545
babulky držím vám palce
@kristina81 o chvíľu zistíš do čoho ideš, ale koniec by mal byť ten najkrajší 😉

st2
21. feb 2012

@kristina81 no ja som si to este stale neuvedomila 😀

kristina81
21. feb 2012

@camelco dakujem.Aj ja tebe.A kedy budes vediet ako si dopadla?Pocity su ake???

camelco
21. feb 2012

@kristina81 zajtra

kristina81
21. feb 2012

@dorotka_ no dievcata aj ja vstavam medzi 4:45-5:00,ako sa podari 😀 ale ja si na to neviem zvyknut. 😀

kristina81
21. feb 2012

@camelco tak silno drzim palce.A hned budu aj visledky?

camelco
21. feb 2012

@kristina81 neviem, či budú hneď, možno poobede

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre