Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

kamilkanr
22. feb 2012

@kristina81 nepopleties, lebo doktor ti vsetko vysvetli a lieky dava len po dalsiu kontrolu, aby v tom nebol chaos. Mas sa koho opytat 😉
Ja som sa citila najhorsie, ked som musela mat plny mechur pri ET.

wejbynka
22. feb 2012

@kristina81 prvy krat?..aj my sme boli prvy krat🙂...a dufam ze aj posledny🙂...ale dobre je ze uz pichat nebudem🙂...noo ten gonal nieje taky zly teda ja som si 3x trafila zilu na bruchu a mala som take modriny ze az, ale ten centrotide stipe ten ide tiez do brucha a merional do zadku🙂......
@kamilkanr hej hej, mna sa dr pytal na kg aby vedel davkovanie🙂

wejbynka
22. feb 2012

@kamilkanr a preco to musi byt , ten plny mechur?...a ako prebieha ET?to tiez v tej ,zakrokovni,,?

kristina81
22. feb 2012

@kamilkanr a podarilo sa ti to na prvy krat?

kristina81
22. feb 2012

@wejbynka a ty si si pichala vsetko sama?

kamilkanr
22. feb 2012

@kristina81 nie, na 2x

wejbynka
22. feb 2012

@kristina81 ja som si pichala gonal a ostatne som chodila kazde rano pichat do FC, lebo tie sa musia miesat, ja by som si to sama nepichla a priatelovi by som sa tiez nezverila🙂.....

kristina81
22. feb 2012

@wejbynka tak si to budem musiet vybavit na pohotovosti.Snad to vie pichnut kazda sestricka. 🙂

wejbynka
22. feb 2012

@kristina81 no jasneee napr poslednu inekciu co sa musi podat presne 36 pred odberom, tak ja som si j dala pichnut o 21 na kamaroch, sestricka bola uplne zlata 🙂...takze mali by byt ochotne🙂

kristina81
22. feb 2012

@wejbynka tak dufam.A pytali ste sa dr. ze po rozmrazeni su aj neake rizika?

kamilkanr
22. feb 2012

@wejbynka neviem tie odborne nazvy, napisem to normalne. Dr. pozrie sonom, aky mas plny mechur. Neviem preco, asi aby mala maternica spravny sklon. "Otvori" ta a vlozi embryo do maternice, presun u ta na postel a tam budes este 45 minut lezat s plnym mechurom, potom sa uz mozes ist vycikat. Ja som mala taky plny mechur, ze kym som dosla na radu, uz som nemohla ani sediet, tak ma pichalo v bruchu.

wejbynka
22. feb 2012

@kristina81 noo aj pinto a aj sestricky ze za posledne roky mali viac pozitivnych tehotenstiev po rozmrazeni ako po priamom vklade, takze som sa viac nepytala, s tou odpovedou som bola spokojna🙂..ale myslim si ze keby tam boli rizika tak to asi nerobia, iked aj ja som si myslela na zaciatku ze to nemoze byt dobre, aj som citala zevraj sa mozu rodit poskodene deticky a tak som to domietala ale teraz sme boli prinuteni lebo inak sa nedalo a Pinto nas ubezpecil ze nic zle nehrozi tak mu verime🙂

kamilkanr
22. feb 2012

@kristina81 ja som chodila na injekcie gynekologovej sestricke v NR

kristina81
22. feb 2012

@kamilkanr a ked to nevidrzime? 😀 ja aj tak chodim strasne vela na wc.

kamilkanr
22. feb 2012

@kristina81 odkial si?

wejbynka
22. feb 2012

@kamilkanr no pekne 🙂.....ale tak urcite je to prijemnejsie ako odber a boli to?...citis pri vklade nejake bolenie?..pichanie?..nieco?🙂🙂

kristina81
22. feb 2012

@kamilkanr tam nechcem lebo rano 6:10 mi ide autobus do roboty takze to musim stihnut este pred robotou.

kamilkanr
22. feb 2012

@kristina81 my sme tam mali byt na 9:00. Po ceste do BA som bola raz na zachode. Potom som len pila a pila. Na ET som sa dostala asi 9:55 a skoro do 11 som vydrzala, potom to bola uz stasna ulava.Len som sa bala, ze vycikam aj "embryo"

kristina81
22. feb 2012

@kamilkanr z KN.

kamilkanr
22. feb 2012

@wejbynka citis len tie paky, ktorymi ta otvori, potom uz nic. Pozeras to vsetko v telke 😀

kamilkanr
22. feb 2012

@kristina81 tak neviem ako to poriesis s injekciami

kristina81
22. feb 2012

@kamilkanr no nieako budem musiet.

kamilkanr
22. feb 2012

camelco ako?

luga
22. feb 2012

😕

lienkalienocka
22. feb 2012

@wejbynka to uz bude krasne vonku, to bude uz aj radost otehotniet 😀
@silvia545 vies ze kazdy ma cas 😒

lienkalienocka
22. feb 2012

@kamilkanr vydrz brtka vydrz 😎

lienkalienocka
22. feb 2012

@luga a ty si vlastne ako vcera dopadla? som to tusim ani nenasla. hovoril ti nieco ze ti to aj tak neschvalia? 😔 moja ziadost este neni ani zaevidovana. boha, co tam robia?

dorotka_
23. feb 2012

@wejbynka aj my ked sme boli minuly rok na vklade a nepodarilo sa tak tiez vravel ze po rozmrazeni bola lepsia uspesnostako po priamom, tak dufam, ze sa to potvrdi aj u mna 🙂, ja som po vklade lezale 15minut priamo v tej zakrokovni asi aj za to ze po mne uz nikto nebol a potom mi dovolili ist sa vycikat, kedze som mala velmi plny mechur a este som lezala potom na izbe asi tych 40minut, paci sa mi aj to ze tam moze byt pri vklade aj manzel hoci som sa bala ako to zvladne ale v pohode xixi 😀

dorotka_
23. feb 2012

baby neviete ako dopadla camelco?

silvia545
23. feb 2012

@kristina81 no supeeer,tak už možeš ísť na to 😉 a akú maš poisťovnu? 🙂

silvia545
23. feb 2012

@lienkalienocka ja neviem,,čo my dve máme takú smolu s tou žiadosťou 😖 ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre