• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ferticent v Bratislave, 2. časť

12. februára 2017 
@silvia545 no pozerala som temu cakanie po transfere ale ani tam jej niet, pevne verim ze pride s dobrymi spravami nech sa s nou mozme tesit :slight_smile:
24. feb 2012 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienkalienocka ja som najpvr velmi nechcela mat dvojicky ak by nahodou ale teraz si normalne premyslem co a ako budem robit ked budu, a zacina sa mi to pacit :grinning: sice to bude o hubu ale hlavne nech su
24. feb 2012 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lisian ja to tak aj beriem,,, ja sa cítim zdravo, to len doktori si vymýšľajú stále nejaké diagnózy :grinning:
tiež beriem to AMH s rezervou,,, verím tomu,že deti mať budem - chlapca a dievča,,, tak som si to vyveštila :grinning:
len neviem,kde sa stále túlajú :slight_smile:
24. feb 2012 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@evickav zrejme este nie su na rade,,,drobiatka nase :slight_smile: isto tam netrpezlivo cakaju, kedy si ich mamina uz zoberie :wink: budu,,,stopercentne budu :slight_smile: ja verim :slight_smile:
24. feb 2012 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 skusila si nieco na imunitu? nejake homeopatika?
24. feb 2012 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 neskúšala si prírodnú liečbu? ja som mala tiež také obdobie, dala som si colostrum, to posilňuje imunitu, brala som ho asi 2-3 mesiace a fakt mi to pomohlo,,, ja som to brala dlhšie preto, lebo som odmietla liečbu antimalarikami od reumatológa,,, stále mi koloval zápal po tele,,,
tebe by stačilo 2-3 týždne na posilnenie imunity,,, popýtaj sa v lekárni,,, lepšie je tekuté,,, ale je to dosť drahé,,,
za vyskúšanie to stojí :slight_smile:
24. feb 2012 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dorotka_ no daľšia s dvojkami :grinning: :grinning: nech sa Vám to len splní babule moje :slight_smile: :wink: ja budem najšťastnejšia ,ked sa nám vráti náš anjelik :slight_smile: alebo,že by prišiel aj s bračekom alebo sestričkou :grinning:
24. feb 2012 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lisian ja som brala aj hlivu,ale nijaké zmeny :unamused:
24. feb 2012 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evickav počkám do pondelka,ak by sa mi neuľavilo,tak pojdem znovu do lekárne :wink: k nášmu dr. sa neoplatí ani chodiť,,lepšie poradie v lekárni :slight_smile:
24. feb 2012 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dorotka_ teda ja neviem,či by nás tolko naťahovala :fearful: nepozdáva sa mi to :confounded:
24. feb 2012 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky som tu, idem si vás spätne dočítať :wink: ............. veď iba zopár strán :slight_smile: :grinning:
24. feb 2012 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco uz som v inej teme, ze si mala migrenu, lebo sme sa ta nevedeli dockat :slight_smile:
24. feb 2012 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkanr že v akej téme? :grinning: :grinning: :grinning: .............. hlavne že dnes už nepotrebujem dávať hlavu do zveráka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. feb 2012 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco cakanie po ET
24. feb 2012 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkanr ty už si po ET? a čakáš :wink:
24. feb 2012 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco nie, len som cakala, co napises, ako si dopadla vcera. Ja som nebola na ET
24. feb 2012 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkanr tak už si asi aj prečítala, že ako je to so mnou :unamused:
24. feb 2012 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco napisala som ti do inej temy
24. feb 2012 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco bola si vcera (predvcerom) v FC?
24. feb 2012 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco no konečne,,kde si sa flákala :wink:
je mi to ľúúúto moja :frowning2: :frowning2: tak som ti to priala :confounded:
24. feb 2012 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takže krv 9. deň bol hodnota krvi pozitívna ale slabo, hodnotu si moc nepamätám doky povedal že na 9. deň to môže byť .................. nebola som tu lebo ma chytila v stredu poobede strašná migréna, najskôr z hormónov, mávam pred MS, ale nie až tak (uctievanie porcelánového boha :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), naposledy niekedy pred rokom a pol .......... v pondelok idem na krv znova a už by som to mala vedieť či áno alebo nie, dnes už som aj krvácala, tak som volala dokymu, ten mi kázal, že ak to je ako MS tak mám vysadiť utroš a prísť v pondelok na tú krv, uvidím ako to dnes ešte bude vyzerať .............. som straaaaaaaaaaaaašne smutná :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: ........... taký istý priebeh ako pri 1.ivf ................. skúsim zajtra ráno ešte ocikať test, no uvidíme ako to dopadne v pondelok, ak nie tak sa otrasiem, vyplačem (ak to znova nevyšlo), pôjdem lyžovať, vyberiem destináciu na letnú dovču, a hlavne budem pracovať aby som na to nemyslela, len neviem, či sa ešte odhodlám na 3 pokus
Všetkým vám posielam :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts:

@kamilkanr v stredu, takže predvčerom
24. feb 2012 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco presne, ako pises, vyplakat, otriast a potom relaxovat a hlavne pozitivne mysliet. :wink:
24. feb 2012 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@camelco :frowning2: :frowning2: :frowning2: a krvácaš tak ako pri ms,alebo je to iné :wink: nádej zomiera posledná sa hovorí :slight_smile: uvidíš,že v pondelok bude HCG poz. a čísielka stúpnu :slight_smile:
24. feb 2012 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcence po kolkych dnoch po odbere ste absolvovali ET???
24. feb 2012 o 19:35  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbadossa ET byva bud na 3 den po odbere,,ak je PK tak na 5 den po odbere :slight_smile:
24. feb 2012 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 poobede už začala normálna, ale možno motyka vystrelí a krv bude pozitívna, kto vie
24. feb 2012 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco :frowning2: , dokelu ... kiezby sa tam ten drobec este drzal - mozne to je :pensive:
veeeela sil
24. feb 2012 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ďakujem za povzbudenie, tak ako som písala, uvidíme čo nám ukáže krv v pondelok
24. feb 2012 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 este vzdy nie :grinning:
24. feb 2012 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@camelco :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: budem na teba mysliet
24. feb 2012 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok