Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

wejbynka
27. feb 2012

@luga to znamena ze teraz mam mrchu a po nej mam ist na kontrolu, takze chapem to tak ze v polke marca by mal byt vklad alebo az po marcovej mrche???

luga
27. feb 2012

@wejbynka , ved si pisala, ze Dr. vravel, ze az po dvoch mesiacoch - cize to mi vychadza az po tej marcovej ms

farmaceutka
27. feb 2012

@lienkalienocka v stredu idem na gyn.tak uvidim co mi povie 😒

kamilkanr
27. feb 2012

@wejbynka teraz mas ist na kontrolu, ci nemas nejaku reakciu, ci nemas nieco v maternici po vklade. Pozrie ta sonom a ides prec. 😀

wejbynka
27. feb 2012

@kamilkanr ale ja este niesom po vklade🙂....mne museli kvoli OHSS zmrazit🙂

barbadossa
28. feb 2012

@silvia545 uz len aby to bola pravda 🙂

silvia545
28. feb 2012

@barbadossa bude,len tomu veľmi veriť 🙂

silvia545
28. feb 2012

@wejbynka 🙂 bodaj by ťa Boh vyslišal 😉

kamilkanr
28. feb 2012

@wejbynka ved viem, ze si nemala vklad. Kazda, ktora bola nadopovana hormonmi, musi ist na kontrolu, ci sa zmensili vajecniky alebo ci nieco nezostalo v maternici.

dorotka_
28. feb 2012

@wejbynka ahoj ja akurat beriem estrofem ideme na KET a zacala som ho brat v prvy den menstruacie a na 10den idem na kontrolu a podla toho ako sa bude tvarit sliznica maternice mi povie dr. co dalej 😉 a uvidime kedy bude vklad na kolky den v cykle

lev1
28. feb 2012

@wejbynka Pri KET beries od prveho dna Estrofem, na 10 den je kontrola a ked je vsetko ok, tak od dalsieho dna zacinas aj s Utrogestanom, takze cca na 15 den od mrchy je vklad, moze sa to ale posunut aj o par dni neskor ak kontrola na 10 den nebola podla dr. predstav. Cize vklad vraj moze byt cca od 15-20 dna cyklu. Stat sa ale moze, ze sa vklad vobec neuskutocni.

lienkalienocka
28. feb 2012

@lisian aha 🙂 asi mi to nejako uslo 😉
@silvia545 no vyberala destinaciu asi 😀

lienkalienocka
28. feb 2012

@farmaceutka podla mna dobre robis, ja by som tiez svojho gyn neobisla. nam ked sa nedarilo, tak mi robil testy on a ked si uz nevedel rady, tak ma poslal prec 😉

camelco
28. feb 2012

@lienkalienocka tak to máš dobrého gyndoša, mne vždy povedal, že som úplne v poriadku, a nevidí problém, potom som to riskla na vlastnú päsť 🙂

lienkalienocka
28. feb 2012

@camelco dobry ako dobry. info z neho lezu ako z chlapetej deky. ked sa nespytas, tak nevies 😉 on hned hovoril ze to bude manzel a aj tak je 😉

camelco
28. feb 2012

@lienkalienocka mňa sa naposledy môj pýtal, to sme vás do centra poslali my? ja že nie, tak bol prekvapený, ale keďže s tým nič nerobil, tak sme sa s mm rozhodli sami, a urobili sme dobre, môj nie je zlý, len sa správa podľa toho akú má náladu 😠

silvia545
28. feb 2012

@lienkalienocka 😀 ved já jej nadestinujem 😀 najprv mala podpísať čo bolo treba a potom mohla ísť aj do vesmíru 🙂

lienkalienocka
28. feb 2012

@camelco tiez si myslim ze ste uz nemali na co cakat, ked mal takyto pristup. ja ked som priniesla muzov spg tak ze tu pomoze uz iba centrum. a to bolo vsetko. ja ze nejaky papier mi nedate? ze netreba. tak som sa zdvihla a isla. tam si vsetko preklepli a som rada ze sa to dalo konecne do pohybu 😉

silvia545
28. feb 2012

@camelco ja som mala tiež takého dr.,stále vravel,že som v poriadku,pchal do mna lieky a injekcie a nič 😒

lienkalienocka
28. feb 2012

@silvia545 ale fakt mala dost casu to este podpisat. a kolko dni podla zakona to ma najviac trvat? mne povedala ze do 30 dni sa vyjadria. cize 31. volam de to vazne? 😀

silvia545
28. feb 2012

@lienkalienocka neviem kolko presne,,ale fakt mala dosť času na jeden podpis 😠 2 týždne celkovo 😠 ja to tam mám od 20.1. 😖 moja tento mesiac sa asi ťažko dočkáš 31. 😀 😀 ale myslíš,že budeš volať v marci 😀 😀

lienkalienocka
28. feb 2012

@silvia545 no tento mesiac nie, ale vychadza mi to na 15.3 😉 od podania som myslela 😀 😀

silvia545
28. feb 2012

@lienkalienocka ahaa 😲 😲

hencidlo
28. feb 2012

ahojte dievcata, vedela by ste mi niektora povedat, kolko vychadza komplet IVF aj s liekmi v tom Fericentre? vopred dakujem za info 😉

lienkalienocka
28. feb 2012

@silvia545 davala som 14.2. to bude urcite dobre znamenie 😉

camelco
28. feb 2012

na vybavenie každej žiadosti by malo byť 30 dní, tak dúfam, že už sa konečne dočkáte tých svojich, možno ich tam majú veľa, alebo sa kopu do zadku 😠

camelco
28. feb 2012

@hencidlo http://www.ferticent.com/, pozri túto stránku, cenník tam nemajú, takže najskôr budeš musieť zavolať, ak by si išla cez poisťovňu tak hradíš len lieky

luga
28. feb 2012

@hencidlo , cez poistovnu len doplatok za lieky - 200-230 eur , icsi a PK bez doplatku ..... mraznie nieco stoji, takisto nadstandard - PISCI, SPF ....

wejbynka
28. feb 2012

@lev1
@dorotka_ ahaaaaaaaaaaa no tak uz som zasa o nieco muuudrejsia🙂...boze keby vas nebolo tak ja neviem co🙂....som taka rada ze ste tu:D.....takze tak to vyzera ze vklad bude v polke aprila ak pojde vsetko ako ma🙂....
a
@silvia545 silvi neboj pevne verim ze uz zavolaju ja viem ze to cakanie je najhorie ale ber to tak ze aspon vies ze uz ju mas schvalenu a ze uz len dorazit na to spravne miesto musi🙂.....co tie babulky co nevedia a len cakaju?...:(

camelco
28. feb 2012

@wejbynka a Veľkú noc budete sláviť traja 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre