Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

kristina81
29. feb 2012

@kamilkanr ja dakujem ze si to tak rozpisala. 🙂 Mam vizitku ale pinter mi hovoril,ze mu mam zavolat ak sa neviem dovolat do centra.No len bohvie do kedy sa ho da otravovat.Nedali mi skusobne.Len mi to sestricka ukazala na prazdnom.No a ako vidim tak sa ti aj jedno embryjko ujalo. 🙂

kamilkanr
29. feb 2012

@kristina81 ano, je to zlate babo
Kolko Gonalu a Merionalu si mas pichat? Ja som mala 300 G a 4 M

kristina81
29. feb 2012

@kamilkanr 225 G a 12 amp merional

silvia545
1. mar 2012

@tigi 😀 😀 tak to si neviem predstaviť,radšej by jedol mastny chleba s cibulu 😀 😀

silvia545
1. mar 2012

@kristina81 dakujem 😉 prosím ťa a čo stojí to embryoglue? 😉 rozmyšlaš nad tym si to aj dať 🙂

silvia545
1. mar 2012

@lienkalienocka no supeeer 😉 tak sa konečne dočkáme všetky a možme ísť na to 🙂

silvia545
1. mar 2012

@kristina81 😀 😀 zas sama sebe píšeš 😀 😀 za Hiv sa neplatí,teda aspon mi sme nič neplatili 😉

dorotka_
1. mar 2012

Dobre ranko 🙂, no ja neviem ak by nam ponukol to embryoglue ci by sme si to dali, ale teraz asi nie vsak sa hadam uchyti aj bez toho ak sa ma , nechame si to do rezervy ak by musel byt este nejaky dalsi pokus co dufam ze uz nie 😉

tigi
1. mar 2012

@silvia545 tak popredu nakup vela cibule, lebo ty budes pekne lezat a oddychovat 😀 😵

@lisian zvykaj si, vcil tu budem casto 😀 😝 u mna maju este dva tyzdne na schvalenie, takze mne to vychadza na koniec aprila. tebe zaciatok kedy vychadza podla ms?

@kristina81 ja som si za HIV platila, lae to preto, ze mam trafenu doktorku a tak som si tie testy davala robit ako samoplatca. inak by to malo byt zadara. 🙂

luga
1. mar 2012

@silvia545 , embryoglue stoji stopatdesiat ecok - uz to tu kris pisala 😉
@tigi , jeeeej, tak to budeme asi spolu stimulovat 🙂

tigi
1. mar 2012

@luga supeer 😵 ja inak tiez zvazujem embryoglue. ked to odsuhlasi aj embryolog, tak pojdeme do toho. 🙂

ja by som este aj schudnut pred tymto pokusom. rozmyslam ci by to nemohlo pomoct, aby bola stimulka efektivnejsia. ked ta prva dopadla tak zle, tak by som chcela urobit vsetko pre to, aby toto bolo uspesnejsie a v konecnom dosledku aj uspesne kolo. 🙂

luga
1. mar 2012

@tigi 🙂
s tym chudnutim neviem, nepytala si sa Dr. - ale pravdepodobne by to mohlo pomoct

dorotka_
1. mar 2012

@luga
@tigi ja ked som este bola v GF najprv tak hned na prvom stretnuti mi vyratali to IBM a myslim ze ak by tam vysla nejaka vysoka hodnota - nadvaha tak by to aj sami navrhli

nanuskal
1. mar 2012

Ahojte, máte prosím niekto skúsenosti s IUI vo Ferticente? Ako dlho trvá jej vybavenie? Ide to cez poisťovňu alebo si to celé hradím ja? Ja som práve po laparke a myslím, že toto ma najbližšie čaká. Ďakujem za odpovede a rady 😉

luga
1. mar 2012

@dorotka_ , tak ano, je to dokazane, ze obezni ludia su menej plodni

luga
1. mar 2012

@nanuskal , ahoj, osobnu skusenost nemam, ale co viem, tak IUI nepreplaca poistovna - takze to pojde velmi rychlo 🙂

tigi
1. mar 2012

@luga nepytala, ale vo vseobecnosti by to mohlo pomoct si myslim 🙂

@dorotka_ v centre mi nehovorili nic, len ze mam trosku vyssiu vahu a tak musia zvysit davky hormov umerne k tomu. nemam nejaku velku nadvahu, ale aspon 5 -6 kg by bolo fajn podla mna zhodit. 🙂 len keby to slo tak lahko 😝 😀

nanuskal
1. mar 2012

@luga Ďakujem pekne, tak dúfam, že to pôjde šup šup 😀

luga
1. mar 2012

@tigi , jaaaaj, tak tolko by som aj ja mohla schudnut 😅

camelco
1. mar 2012

@luga nie si sama, komu by to pomohlo, ale ja som začala priberať po tých hormonoch 😠 😖

kamilkanr
1. mar 2012

@luga Mna sa pytal, ci mam nad 60 kg, kedze som mala, dal mi 4 merionaly

camelco
1. mar 2012

dúfam, že keď pôjdeme do 3. pokusu tak to dovtedy dám dole 😅

kamilkanr
1. mar 2012

.....takze ci mas 61 alebo 80 je to jedno 😀

luga
1. mar 2012

@camelco , to vazne? ako je to mozne-priberat aj ked uz nic neberies? ...lebo ja som cez ivf trosku pribrala , ale to slo potom dole - nijako zvlastne som sa nesnazila
@kamilkanr , aha , tak to by som zostala na ronakej davke, aj keby zhodim tych pat kil - tak netreba 😎 ....moznoze keby uz mame nad sedemdesiat, tak nam daju 5 merionalov 😝

kamilkanr
1. mar 2012

Baby napiste kolko ste mali kg a ake davky ste mali a mozno sa to tak bude dat zistit.
65 kg, 300 Gonal 4 Merionaly

luga
1. mar 2012

@kamilkanr , to takto verejne sa mam priznat k tlstote? 😀 😀 😀
68 kg, 225 UI Gonal, 4 Merionaly

kamilkanr
1. mar 2012

@luga ved ta nikto nepozna

kamilkanr
1. mar 2012

65 kg, 300 Gonal 4 Merionaly
68 kg, 225 UI Gonal, 4 Merionaly

luga
1. mar 2012

@kamilkanr , len aby 😎 😀

kamilkanr
1. mar 2012

65 kg, 300 Gonal 4 Merionaly
68 kg, 225 UI Gonal, 4 Merionaly
47 kg 150 Gonal 2 Merionaly

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre