Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

dorotka_
7. mar 2012

@kamilkanr no ja uz tento rok budem mat 35 ☹

kristina81
7. mar 2012

Ahojte.Mam otazocku.Teraz som dostala ms,takze do centra uz neviem zavolat.Dr. mi hovoril,ze ak pride poobede tak mam volat na druhy den,cize zajtra.Neviete od kolkej zdvihaju telefon sestricky,kedze musim stihnut prvu injekciu do deviatej?

barbadossa
7. mar 2012

@kristina81 uz su tam od 8:00 tak by mali zvihnut ja som volal okolo stvrt na 9 a zdvihli skus 🙂

kristina81
7. mar 2012

@barbadossa dakujem.a to nebude neskoro?ja vlastne ani neviem ci je jedno ze o kolkej sa picha gonal.len nech to je do 9 ? nevies?

silvia545
7. mar 2012

@dorotka_ no fasa 😖 vidieť,že podaktorý dr.si robia čo chcú 😒 a nakoniec len mi musíme na to doplatiť 😠 takto aj mne gyn.vravel krásne vaječníky,maternica ako má byť,,všetko je tak ako má byť,len škoda,že sa dobre nepozrel na sono a videl by čo mal vidieť 😖

silvia545
7. mar 2012

@kamilkanr to je pravda,mna ked napchával tymi tabletkami clostilbegyt sa mi zdá a duphaston,tak ten clostil my nerob il dobre,vždy ked som ho užila som dostávala také bolesti,že by som sa aj po stene škriabala od bolesti a ked mi vyrátal kedy máme mať pomer,tak sme ani nemohli,kvoly tým bolestiam,lebo boli ozaj neznesiteľné ☹ a ked som mu vravela,že aké mám bolesti od nich,tak mi povedal,že to je dobré aspon viem,že mi vaječníky fungujú 😠a ešte mi zvýšil dávku,no skoro som odpadla 😨 😨 ale som ich neužívala ako mi kázal,lebo to sa fakt nedalo,a ked som prišla na sono,tak to zbadal a sa ma spytal aj užívate tie tabletky ako máte???ja že áno,,no nejako sa mi to nezdá,lebo vaječníky máte málo zvačšené 😀 😀

silvia545
7. mar 2012

@kristina81 ja budem mať asi taký istý problém ako ty 😖 mne sa ms otočila a dostávam ju na večer 😀

kristina81
7. mar 2012

@silvia545 tak ty to budes mat lahsie lebo ti to zatial napisem. 🙂Inak mne sa zda,ze dr.povedal ze od siedmej zdvihaju sestricky tel. ale vobec nie som si ista.Pri tom prave toto som nechcela,ze si to musim pichnut v robote.To bude..... 😀

luga
7. mar 2012

@kristina81 , myslim, ze ti zdvihnu aj skor, lebo sestricky su tam od siedmej - beru krv a pod.

mimi1111
7. mar 2012

ahojte chcela by som vas poprosit o radu a nazor chystam sa umele ale neviem sa rozhodnut nad ferticentrum alebo gynfin navstevujete ferticentrum mozte mi prosim poradit???

kristina81
7. mar 2012

@luga dakujem,skusim.do tej deviatej sa snad dovolam. 😉

luga
7. mar 2012

@kristina81 , nemas zac, urcite to stihnes ...ake mas pocity? 😉
@mimi1111 , tazko radit, treba ist asi do oboch na konzultaciu a uvidis, kde sa ti zapaci .... ja mam rada FC, do GF by som nesla - ale nemam vlastnu skusenost

kamilkanr
7. mar 2012

@silvia545 a to bol lekar z nemocnice? 😎

kamilkanr
7. mar 2012

@kristina81 neboj sa zavolat aj pred 8, ved oni su tu pre nas 😉

mimi1111
7. mar 2012

@luga ved aj mne sa viac paci ferticentrum podla toho co som citala cely den som na nete a uz som zufala aky lekari su tu si spokojna pomozu myslim uspesnost je aka???prepac ze ta valim s tolkymi otazkamy ☹

luga
7. mar 2012

@mimi1111 , lekar je len jeden - podla mna je v poho, hocico sa ho spytas, tak povie, vysvetli, postupne navrhne aj vysetrenia ....je to male centrum, rodinna atmoska ... uspesnost netusim - mne vravel taku vseobecnu - ze 40 percent
"problemom" je, ze dava jeden druh stimulky, ktory nemusi kazdej vyhovovat - ale tak treba skusit a uvidis
v pohode sa pytaj, odpoviem, ked budem vediet 🙂

kamilkanr
7. mar 2012

@mimi1111 objednajte sa na konzultaciu a uvidis, co vam povie

mimi1111
7. mar 2012

@luga ide len o to ze ja som otehotniet mohla len som mala 2krat potrat a 2krat mimomaternicove a to mi vybrali obidva vajcovody ale vajecniky mam myslis ze tiez budeme musiet prejst timy vselijakymi vysetreniamy?kolko to asi trva neviem normalne mam dilemu

luga
7. mar 2012

@mimi1111 , aha ... ked nemas vajcovody, tak nebudes musiet podla mna uz podstupit ziadne vysetrenia - to je dostatocna indikacia na ivf .... akurat HP a stery na chlamydie ti spravia - kvoli ziadosti do poistovne a manzelovi spg. ...nebude to dlho trvat 😉

mimi1111
7. mar 2012

@luga dakujem za rady mam tolko otazok ze ani neviem co skor alebo lepsie povedane chaos v hlave bojim sa co ak sa to nepodari ???a nevies ako je to po financnej stranke?

luga
7. mar 2012

@mimi1111 , s tym, ze sa to nepodari, treba trosku ratat , aj ked viera a pozitivne myslenie je velmi dolezite a hra velku rolu - ale uspesnost nie je stopercentna - bohuzial
vo Fc len doplatok za lieky cca 230 eur ..... plus mrazenie, ak bude treba ....PK, ICSI je zadarmo

mimi1111
7. mar 2012

@luga no prelozis mi prosim tie skratky co si mi napisala co to vlastne znamena??

luga
7. mar 2012

PK - predlzena kultivacia - zavadzanie embryi vo vyssom stadiu vyvoja - na piaty den
ICSI - napichnutie vajicka spermiou - robi sa pri urcitych poruchach spermiogramu

7bambulik9
7. mar 2012

@mimi1111 Ahoj ja som bola aj v Gynfive a teraz vo Ferti. A jednoznačne Ferti aspoň čo sa týka financií a celkového prístupu.

kristina81
7. mar 2012

@luga bojim sa celeho.tesim sa a bojim v jednom.Nechcem sa sklamat. 😉

kristina81
7. mar 2012

@kamilkanr ano,mali by byt tu pre nas. 😀 Uvidim zajtra ci suuuuu. 😀 😀

luga
7. mar 2012

@kristina81 🙂 ... dufam, ze sa nesklames ... prajem, aby to vyslo "napoprve" 🙂

kamilkanr
7. mar 2012

@kristina81 uz mas nacvicene, ako budes pichat?

silvia545
8. mar 2012

@kristina81 aspon viem,kedy mám volať,ked mi príde večer 😉 moja aj tebe sa to už kráti,zachvílu odber a ani sa nenazdáš a budeš tehu 🙂

silvia545
8. mar 2012

@kamilkanr áno pracoval aj v nemocnici gyn.porodník 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre