Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

silvia545
11. mar 2012

@barbadossa s tú ms je to na porazenie 😠 ked ju nečakáš tak vtedy príde jak naschvál a ked ju potrebuješ,tak mešká 😖

baby mi nejako po sebe začíname 🙂 🙂

kristina81
11. mar 2012

@silvia545 a ak ta to neprejde tak ti to urobia?ale budes musiet pockat?

barbadossa
11. mar 2012

@silvia545 no vsak v tej najnevhodnejšej chvíli pride potvora, ale ma to jedno pozitívum aspon zacnej skor so stimulou 🙂

barbadossa
11. mar 2012

@kristina81 a na kolku si tam objednana?

ana79
12. mar 2012

ahojte dievcata tak ja uz stimulujem 2 den gonal....takze sa ide do boja

silvia545
12. mar 2012

@kristina81
@barbadossa tak ja som bola dnes u dr.dal mi antibiot.na 5 dní 😖 lebo do rána som už začala aj kašlať 😠 dúfam,že zaberú a na druhy týžden budem mocť začať pichať 😉

silvia545
12. mar 2012

@ana79 držím pršteky,nech to všetko dobre dopadne 🙂

silvia545
12. mar 2012

baby idete zajtra niektorá do FC?ja si idem pre liečiky 🙂

kristina81
12. mar 2012

ahojte.bola som na prvej kontrole a som sklamana.Nerastu folikuli z gonalu ako by mali. ☹ Mate s tym niektora skusenosti?Dufam,ze merional mi k tomu dopomoze.Ak nie tak ja neviem.Ja nechapem,ked som stimulovala s clostilbegytom tak som vzdy mala 5 peknych folikul.Teraz ked mam zvieracie 🙂 davky tak to nezabera.

kristina81
12. mar 2012

@silvia545 vsetko vtedy pride ked nema. 😠 Prirodicka si s nami zahrava.

camelco
12. mar 2012

čafte babule, ako pokračujete? ............ predpokladám, že už niektoré aj stimulujete 😉 .............. držím všetkým straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaašne palčeky, všetkých 20 😉

adulik76
12. mar 2012

@camelco ... som nevedela, že máš 20 palcov 😀 😀 😀 A ty si ako dopadla?

camelco
12. mar 2012

@adulik76 no veď aj na nohách 😀 .......... píšem IP

adulik76
12. mar 2012

@camelco odpísala som ti na IP 😀 😀, však ja som to pochopila, ale máš 20 prstov a nie PALCOV!!!!! 😀 😀 😀

camelco
12. mar 2012

@adulik76 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

adulik76
12. mar 2012

@camelco už vidím, že ti to došlo... ozaj, si v robote?

silvia545
12. mar 2012

@kristina81 ☹ dúfam,že merional zaberie,určite ti dá aj nejaké naviac,tak si budeš musieť dokupiť 😉 aj ja som si dokupovala 🙂
ale v poslednom čase sa fakt všetky choroby na mna valia,aké možu byť 😠 😠

silvia545
12. mar 2012

@camelco no ahoooj 🙂 babulka kde si sa mi flákala??dúfam,že všetko je OK 🙂

kristina81
12. mar 2012

@silvia545 ani netebe nerastli ako mali?

kristina81
12. mar 2012

@silvia545 ani tebe,to chcelo byt 😀

luga
12. mar 2012

@kristina81 , snad este narastu pod vplyvom merionalu - a teda, ano, asi budes o nejaky ten den dlhsie stimulovat .... bambulky, co sa to deje - len blbe spravy - nech sa to uz pretoci na tie vesele a dobre 😕

kristina81
12. mar 2012

@luga nevadi ked to bude trvat dlhsie,len nech nieco zivotaschopneho tam je. 🙂 Neratala som s takymto.Ani som na to nepomyslela,ze stimulacia nebude v poriadku.

luga
12. mar 2012

@kristina81 , tak ano, clovek velmi nerata s komplikaciami - ale zase mam pocit, ze Dr. obcas "strasi" viac, ako by mal 😀 .... a ty mas nejake zdrav. problemy ? problemy s cyklom, hormonami...?

kristina81
12. mar 2012

@luga my sme obydvaja zdravy.no ja som pozerala monitor ale okrem ciernych flakov som tam vela nevidela. 😀 Dufam,ze len strasil.Teraz sa mozem znervoznovat do stvrtka.Akurat taketo stresi potrebujem teraz. 😲

kamilkanr
12. mar 2012

@kristina81 a co ti povedal, ked pozeral na monitor?

kristina81
12. mar 2012

polozil mi otazku,ze kto mi pichal gonal lebo tam skoro nic nie je. ☹

kamilkanr
12. mar 2012

@kristina81 ja som mala prvy krat spolu 3 folikuly, bola som sklamana a pytal sa ma, kto mi to picha chodola som sestricke v NR a ci vidim, ako mi to miesa. Vraj mi tam picha vodu. 😒
Pri druhej stimulke som mala spolu 5 folikulov (L4, P1)

luga
12. mar 2012

@kristina81 , cierne flaky su zaklad - to su foliky 😉 ...neznervoznuj sa, fakt ti to neprida 😉

kamilkanr
12. mar 2012

@kristina81 tak nepovedal cislo. Vidis presne ten isty pripad, ako ja. Len ja som mala Gonal 3 dni a dalsie Merional a ten mi pichala sestricka

kristina81
12. mar 2012

@luga aj mne hovoril,ze neake tri tam su.nehovoril to neako presvedcivo.ale ze je este len piaty den.Takze si ani nic nemala na odobratie?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre