• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ferticent v Bratislave, 2. časť

12. februára 2017 
@silvia545 citrony mozem len v malych mnozstvach, inac mam bolesti zaludka :wink: ja nemam cyklus 28 dnovy, ale taky 30-35. v nedelu to bude 30, tak dufam ze ked aj v pondelok dojde, tak ze mozem este aj vtedy prist. ozaj, odkedy sa rata ms? lebo ja mam prvy den len take hnede a az niekedy vecer ci rano mi ide krv. tak mam ratat az tu krv? :wink: stalo by sa nieco keby som si dala az treti den napr? :wink: alebo prvy?
29. mar 2012 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienkalienocka no s urcovanim prveho dna ms mam aj ja problem a vzdy sa bojim ci ho trafim lebo ja niekedy mam take spinenie aj 3 - 5 dni a az potom sa mi spusti taka riadnejsia, takze sa mi moze stat ze ja si myslim ze mam 1. den, a mozem mat uz kludne 3. den
29. mar 2012 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dorotka_ no presne. ja nastastie nespinim dlho ale tiez neviem kedy. niekde som citala, ze prvy je ten, kedy ti zacne krv. asi sa musim spytat uja doktora :confused:
29. mar 2012 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 na zajtra držím moc palce,,, nech sú vajká kvalitné :slight_smile:
tak si dobre pospinkaj a po prebudení nech ťa čakajú už len dobré správičky :grinning:
29. mar 2012 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkanr : Áno, boli sme aj na genetike 2x - výsledky sú ok. Môj najväčší problém, ktorý mi mimochodom zistili len minulý rok, bude antifosfolipidový syndróm :frowning2: Teraz už skoro rok beriem "preventívne" anopyrin.
Už sme objednaný aj do centra na apríl, tak som zvedavá, čo bude :slight_smile:
30. mar 2012 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte kočky. Dnes som desiaty deň po ET, ráno som si spravila test. Ruky sa mi trasú a mám ich mokré- našla som //. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. mar 2012 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@leon123 super gratulujem...
30. mar 2012 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leon123 to je skvele aj ja blahozelam, dufam ze aj ja v maji najdem // na teste :wink:
30. mar 2012 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule :wink: máme 3 folíky :wink: dúfam,že budú OK,,kvalitné a pekne sa oplodnia :slight_smile:
30. mar 2012 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@leon123 jéééééj moja,,ja som to vedela,,normálne som to cítila,že budeš tehu :wink: :wink: blahoželáááám :slight_smile: :slight_smile:
zlatko potom som vybavila to čo si chcela :wink:
30. mar 2012 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienkalienocka ja som dostala ms večer o 10,,to ani nebola ms,,len také slabo ružové :wink: ráno som volala do Ferti a hned som aj pichala :slight_smile: tak asi sa to bude považovať aj u teba za 1DC,ked máš len hnedý výtok :wink:
30. mar 2012 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leon123 , gratulujem, nech ste v poriadku :slight_smile:
30. mar 2012 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leon123 gratulujeem.Dufam,ze ta budeme nasledovat. :slight_smile: Kolko embryok ti vkladali?
30. mar 2012 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 no zatial super spravicka. :wink: Musia sa oplodnit. :wink:
30. mar 2012 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kristina81 veru musia :wink: verím,že aj zajtra nám povedia super správičku :slight_smile: a ty ako?aké sú dalšie tehu príznaky,,ty naša tehulka :dizzy_face:
30. mar 2012 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@silvia545Tak v pondelok budes mat vklad. jaj to cakanie je strasneeee.Co ja viem.Dnes nemam krce ale vcera a v stredu boli.Co je dobre neviem?A este tolko dni predomnou. :frowning2:
30. mar 2012 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
OCh babulky zelam všetkym aby ste boli tehulky ja sa len chystam lepsie povedane psychicky pripravujem ist na umele oplodnenie do FC. Este dlha cesta predomnou... A dufam ze koniec bude pozitivny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. mar 2012 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leon123 super povzbudenie a gratulujem :wink:
@silvia545 aha, tak potom ok :slight_smile: tak dufam, ze to dojde az po pondelku. cize zajtra povedia kolko ich je definitivne? das si jedno? :wink:
@lukila jasne, ze bude. uz sa to tu rozbieha a my ich budeme len nasledovat :wink:
30. mar 2012 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kristina81 áno v pondelok vklad :wink: len nech sa mi pekne oplodnia :slight_smile: už máš pred sebou len krásne dni :slight_smile: :wink:
30. mar 2012 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienkalienocka zajtra budem vedieť viac,,no v noci ani spať nebudem,,čo budem prosiť všetkych svatých :slight_smile: uvidím kolko ich bude :slight_smile: ale mne úplne stačí aj to jedno ku šťastiu a k tehu :slight_smile: :wink:
30. mar 2012 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 tak budem drzat aj ja palceky nech sa to podari :wink: my by sme chceli dve. ze aky nenazrany :grinning:
30. mar 2012 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte koceny dlhooooo som tu nebola ja lezkam v nemocnici :frowning2: vidim ze u vela noveho
@silvia545 docitala som sa ze mas foliky tak drzim palceky aby to vyslo :slight_smile:
@ana79 a ty uz po vklade?? :slight_smile:
30. mar 2012 o 20:03  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dorotka_
@silvia545
@luga
@lienkalienocka Ahojte všetkým Vám ďakujem a prajem,aby ste ma čo najskôr nasledovali. Sme u svokry, tek nemôžem sedieť na nete,ale všetkým Vám posielam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. mar 2012 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kristina81 ďakujem pekne, vkladali nám jedno,lebo nám iba toto pravé zostalo :slight_smile: TTTTTTTTTTTTTTTTT
30. mar 2012 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@barbadossa ahoj no ja som uz po vklade ten bol v utorok a preco si v nemocke?
30. mar 2012 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leon123 a mozem sa spytat, kolke ivf? neviem ci to tu bolo spominane... dakujeme za virusy :wink:
@barbadossa sa mi to myli alebo kvoli tomu OHSS? nech si co najskor doma zdrava :slight_smile:
30. mar 2012 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cristi cristi, ten selenitabs multi je asi aj s eckom, a je vynikajuci, citala som studiu, ze dokaze velmi skvalitnit morfologiu aj pocet spermii, tak len nech muzik papa a coskoro kupujes vybavicku :wink:
30. mar 2012 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@uzovicka ahojcek :slight_smile: tak uz vies aky je vysledok nasho vysetrenia, :unamused: ja sa buduci tyzden v stredu dozviem aj moje krvne vysledky,ale myslim,ze som o.k. MM tiez v utorok absolvuje urologicky skrining ,tak hadam budeme vediet aj pricinu nasho nezdaru..teraz sa spolieham na tie vitaminky, ja nadalej beriem sarapis...nechcem si dopredu robit iluzie o moznom tehu,ale myslim,ze tu luteal.fazu mi predlzuje prave on... :unamused: vcera som bola nenormalne unavena,bolela hlava a zle od zaludka,ale to obcas mavam ,ak som strese.. :confounded: vcera bol DEN BLB..
dakujem za podporu ,vazim si to :wink:
som rada,ze sa vam obom dari :dizzy_face: Simi uz zabudol definitivne na tvoje naj mliecko?
31. mar 2012 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 krasne dni budem mat az po pozitivnom teste. :slight_smile:
31. mar 2012 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leon123 no to je stasticko. :wink: A mas aj neake tehotenske priznaky?Mas krce alebo ine bolesti v podbrusku?Ja sa uz tiez neviem dockat testu ale ja asi pockam do krvy.
31. mar 2012 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok